Перейти до змісту

Здається поломався HDD


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. В мене виникла проблема з моїм накопичувачем.

Недавно сидячи за столом, я його випадково стукнув, від чого пішла велика вібрація (на столі стоїть системний блок).

Потім почав замічати дивну роботу свого вінта ST3320620AS Barracuda. Він чомусь при роботі стукає, таке враження що зрушена робота одного внутрішнього диска і він крутиться з нахилом, при чомі і створює не великі удари по корпосу.

Будь-ласка пітскажіть що це може бути в реалі, і як мені цю проблему з HDD можна вирішити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А би вже важливу інформацію пробував би десь перенести на інший вінт, а цей здав би в ремонт, якщо це можливо :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі інформації н етак багато на вінчестері. Може все на флешку вмістити.

Єдине що насторожує, вінт раніше працював на Рей масивах, не знаю чи це якось могло вплинути на неполадку...

До речі на рахунок ремонту, де в нас ремонтують вінчестери? Оскільки це делікатна річ на скільки я знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі інформації н етак багато на вінчестері. Може все на флешку вмістити.

Єдине що насторожує, вінт раніше працював на Рей масивах, не знаю чи це якось могло вплинути на неполадку...

До речі на рахунок ремонту, де в нас ремонтують вінчестери? Оскільки це делікатна річ на скільки я знаю.

Якщо нема зовнішніх пошкоджень, то спробуй здати на гарантійний ремонт ... , а якщо є, то всеодно спробуй здати на гарантійний ремонт :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовнішніх пошкоджень немає. Вінчестер б/у (стояв на рей масиві), відповідно і гарантії немає.

Якщо хтось може мені дати відповідь що це може приблизно бути з вінтом, буду вдячний, або хоча б сказати сервісний центр якийсь, там де можливий ремонт HDD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) Не стукає він по корпусу, просто не може прочитати сервомітки. Можеш сам спробувати підлаштувати його. Але спочатку інфу злий.

Шукати в гуглях по словам "Victoria 3.52 DOS"

P.S. Ремонтувати - дорого, і ніхто не дасть гарантій подальшої роботи. Хоча, по власному досвіду скажу, що більше 80% вінтів після ремонту працюють справно (в залежності від поломки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значицца так-перевір температуру та стан через HDDlife проскануй на бед сектора через HDDscan-при наявності таких треба відновити через hdd regenerator

Стукіт може бути від перегріву-якщо нічого не подіяло-неси в ремонт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке враження що зрушена робота одного внутрішнього диска і він крутиться з нахилом, при чомі і створює не великі удари по корпосу.

если бы блин крутился с уклоном, при этом ударяя по корпусу - то крутился бы он так пару секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не створювати нову тему...

В мене теж трабла з хардом, 2,5" використовувався як зовнішній - два рази впав з висоти менше пів метра - після першого разу старі дані зчитувались, тільки новозаписані - дуже повільно - а після другого падіння (умудрився ще раз так само його покласти (сам знаю хто я після таких дій..)) вже навіть не читався.

пробував форматувати - якщо весь форматувати під 1 розділ то доходить до 49% і ппц, пробував по частинах форматувати - теж нічого путнього з того не виходило, бо з тих частин що хоч якось форматнулись все одно ніфіга не можна зчитати :(

питаннячко таке, скільки шансів що його по гарантії поміняють? Купляв у Рівному, то не хочеться кататись без толку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зчитуюча Головка змістилася..

ти знаєш, мені чомусь тоже так здається. І що робити тоді?

P.S. той ряд тестів які я проводив, говорятть що вінт фонкціонує нормально...

post-1516-1236686240.jpg

post-1516-1236686254.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На свій страх і ризик віддати в ремонт МОЖЛИВО виставлять.

Медія у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...