Перейти до змісту

Цікаво чи хтось має телескопа із форумчан?


Рекомендовані повідомлення

Цікаво чи хтось має телескопа із форумчан? Чи користується? Яка модель і т.д.

Сам дуже хочу придбати ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись хотів купити. Висіли в інеті цінники "х250 - 500 грн." Я так розумію, що "х250" - це зум. Але такі телескопи в принципі нереально юзати, як "тіпа крутий бінокль", бо вони нормально "бачать" лише світлі об'єкти на темному фоні.

Останній раз бачив телескоп в ЦУМі, в ДонКіхоті, але на їхню ціну навіть не було бажання дивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть труба Зеница 8-24 * 40, которую ты видел.

Но есть так-же объектив МТО-1000, диаметр 100мм, из которого можна устроить классный телескоп с увеличением до 100х. Уже на вилке стоящий. А из телескопов - только рефрактор с диаметром объектива 70мм, в него уже Сатурн виден со щелью Кассини и фигней всякой на диске. Увеличения - от 24 до 140 х.

Хотя, возможно, ДиФото имел ввиду мой 200мм рефлектор системы ньютона на экваториальной монтировке - то там, действительно можна разогнать увеличене до 300х, там видно на Юпитере большое красное пятно и маленьких группки, и цвет у БКП розоватый немножко.

З.Ы. В донкихоте продавались пукалки с увеличением до 600х. То ж самое, что видеокамеры с 1000х в реальности. Ото усилитель у меня всего 70 ватт на 2 канала, а в магазинах стоят недорого 900 ватные музцентры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рефлектор, той що в Дон-Кіхоті в ЦУМі, вартує 1600 гривень, але треба просити продати його вам, бо він єдиний, давній, і унікальний, перебуває в ньому на вітрині років чотири. Саме таким телескопом я бачив галілеєві супутники Юпітера. Наскільки знаю, якщо він в комплекті, то там мають бути окуляри із різним збільшенням, впритул до 300Х.

Запропонований сайт, звичайно, дає ліпший вибір. Та й довге стояння на вітрині навряд чи добавило здоровя тому телескопу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив в Рівному телескопи в супермаркеті електроніки біля автовокзалу (двухповерховий)

Хто памятає нагадайте як називається бо я забув

Доречі там супермакет цей як по ассортименту так і по цінам набагато кращий за наші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

і ви це телескопами називаєте?..

В мене є рефлектор з д=150 мм і фокусною 750 з двигунами на дві осі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я минулого літа збирався потратитись на телескоп біля 5000 грн. Якби не курс доллара, мав би...а зараз коштує воно біля 10 штук. Але збираюсь таки купити, маю поки старий Алькор (х30, х133)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

решил себе етот прикупить-как думаете брать?

)) Із самовивозом із кратером вулкану? І не боїшся полисіти/надірватись/посваритись із місцевими індіанцями? )) Це ж радіотелескоп. А ми говоримо про оптичні.

Довідка тут. Обсерваторія Аресібо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo хвалився, що має якусь трубу (х25).

вмене справді саме труба, тобто що вдень, що вночі - показує однаково. дивитись з неї хіба місяць і самі ближні планети, ну ще чумацький шлях в цілому роздивитись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого тільки оптичні? можна ж мати невеличку антенку в себе на городі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...