Перейти до змісту

Посильна допомога АВЛ


Рекомендовані повідомлення

Оскільки оргіназіція громадська і неприбуткова (як написано в законі) треба допомога в тому числі і маетраіальна всіх однодумців і односпівпереживальників.

Було б непогано, якби кожен писав чим він може допомогти, або хтось писав чого потребує в інтересах орагнізації.

Я найскромніший розпочну:

Хто має можливість друкувати в кольорі? Озовіться. Вже майже готовий брендбук АВЛ.

Нам треба друкувати бланки і конверти. Може ще шось.

Кількості того і іншого вимірюєтьс сотнею-другою - не більше.

Самі конверти ніби є в діфото.

Поки все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки що нічого обіцяти не можу (в даний момент принтера не маю), але сьогодні-завтра взнаю в друзів чи можна роздрукувати. Потім відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу в невеликій кількості в кольорі роздрукувати (штук 20-30) залежно від формату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу продрукувати в кольорі на А4 +1

А прінтер без полів друкує?

дай адресу куди макет скинути. І скажи в якому форматі краще.

Будуть бланки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу в невеликій кількості в кольорі роздрукувати (штук 20-30) залежно від формату.

конверти зможеш надрукувати? Бажано також без полів. Макет до країв. Якщо так, також скидай електронку і куди і як тобі можна доставити конверти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[email protected] - моя скринька.

давай так, скинь мені всю необхідну інформацію, а я там взнаю чи можна, бо буду друкувати в друзів, на роботі в брата і т. д., так як сам зараз прінтера немаю (накрився).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене струйний принтер , друкує в кольорі, в форматі А4. Кольоровим картриджом не користуюсь тому можу щось подрукувати, допоможу чим зможу. *здається друкує з полями*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

то что организация "неприбуткова" значит только то что "не прибуток" является главной ее целью, а то, что прописано в уставе такой организации.

однако это совсем не значит что получать прибуток такая организация может лишь подаянием. (тем более в натуральном виде - читай не деньгами)

а вот с другой стороны это значит, что с этого дохода такой организации не надо платить налог на прибыль.

расписываю по русски:

можно продавать велогазету за 30 грн номер сочуствующим,

можно продавать рекламу на майках велотусовщиков ("я люблю бумпрумбуд")

можно продавать цепи смазанные в сборе

или услуги по техническому обслуживанию велосипедов.

впрочем, если мы про подаяние - есть даже цельное большое направление деятельности с отдельным названием фандрайзинг

крайне рекомендую ознакомиться, если вообще собираетесь заниматься ассоциацией какой нибудь более менее приличный срок.

собственно наиболее простая для восприятия ссылка : азы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...