Перейти до змісту

Нерожденный / The Unborn (2009) DVDRip


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Нерожденный / The Unborn (2009) DVDRip

IMG118-1236026989.jpg

Жанр: ужасы, триллер

Страна: США

Режиссер: Дэвид С. Гойер

В ролях: Одетт Юстман, Гари Олдман, Миган Гуд, Кэм Жиганде, Идрис Эльба, Джейн Александр, Аттикус Шаффер, Джеймс Римар, Карла Гуджино, К.С. Ли

Продолжительность: 01:25:06

Качество видео: DVDRip

Видео: кодек: XviD, размер кадра: 704x288, битрейт: 1906 kbps avg

Аудио: язык: Русский, перевод: дубляж, кодек: AC3 5.1, битрейт: 384.00 kbps avg

Сюжет фильма:

История девятнадцатилетней девушки, регулярно посещаемой диббиком в образе маленького мальчика, погибшего в Аушвитце. В еврейском фольклоре диббик, это блуждающая душа, овладевающая телом живого человека и управляющая им.

icon_plus_1.gifРецензія

icon_plus_1.gif Скріншоти

***LINK***

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Ввечері чекайте. Фільм дома заллється швиденько. Матимете на вечір перегляд.

Хотів би ще відмітити, що фільм витриманий у доволі класичному жанрі хоррору. Ніякого трешу. Місцями є доволі "жуткі" моменти. Є якась

схожість із фільмом "Ju on" (Злоба/Проклятье).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мою думку фільм вартий перегляду. ... на ніч :) . Мені сподобався полякався з задоволенням .

Zheny@ дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм трохи стрьомнуватий! ;) Особливо добило, коли старого пердуна скрутило в три дулі!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм трохи стрьомнуватий! ;) Особливо добило, коли старого пердуна скрутило в три дулі!!! :lol:

:D:D:D:ok: З цього епізоду посміявся, бо чекав його, попередньо прочитавши коментар 'Vaska'

Майже все у фільмі взяте з інших фільмів жахів.

Мені було жаль потраченого на перегляд часу.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про деякі події що розгорнулися у фільмі здогадалася ще на перших 20 хвилин. Але полякалася добре :) . Фільм як на мене не супер, але і досить пристойно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...