Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

В першому таймі грали так, наче 3 очка вже у кишені, у другому спохватились , але було вже пізно.

Глухий захист можна долати лише за допомогою швидкості, а звідки вона у цих довготелесих.

І ще які морально вольові мотиви викладатися за Волинь у цих варягів?Може краще у першій лізі пошукати нападників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

как чувствовал, ушел со стадиона на первых минутах матча, дабы не трепать себе нервы, результат узнал только дома, с инета... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как чувствовал, ушел со стадиона на первых минутах матча, дабы не трепать себе нервы, результат узнал только дома, с инета... :unsure:

навіщо тоді було йти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо тоді було йти ?

Так мне не сложно как зайти на стадион, так и выйти, вот и решил уйти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само,як реальні завдання клубу зовсім не відповідають задекларованим.

Якщо клуб має всіх вболівальників за лохів, то хай так і оголосить і назветься Феміда ФК , чи як там ще хоче, і грає в свої ігри хоч до потопу.

А якщо у всіх цих варягів є якісь почуття до Волині- то хай прийдуть на зустріч з вболівальниками та розкажуть , що для них значить грати за Волинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прем'єр-ліга, 10 тур. Дніпро – Таврія.

401478999.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1316412443&Signature=Rxtjn%2FgZEUirRuYInRQzltEMfrM%3D

Напис на банері:

coche de equipo como "volin" necesito pagar los dineros de nivel de "volin"

(Тренеру команды как "Волынь" нужно платить деньги уровня "Волыни")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прем'єр-ліга, 10 тур. Дніпро – Таврія.

401478999.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1316412443&Signature=Rxtjn%2FgZEUirRuYInRQzltEMfrM%3D

Напис на банері:

coche de equipo como "volin" necesito pagar los dineros de nivel de "volin"

(Тренеру команды как "Волынь" нужно платить деньги уровня "Волыни")

Тепер Кварц захоче 3 млн еврів на рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прем'єр-ліга, 10 тур. Дніпро – Таврія.

401478999.jpg?AWSAccessKeyId=AKIAJF3XCCKACR3QDMOA&Expires=1316412443&Signature=Rxtjn%2FgZEUirRuYInRQzltEMfrM%3D

Напис на банері:

coche de equipo como "volin" necesito pagar los dineros de nivel de "volin"

(Тренеру команды как "Волынь" нужно платить деньги уровня "Волыни")

Тепер Кварц захоче 3 млн еврів на рік.

А праворуч написано "Ramos go home". Це вони хочуть замість Рамоса Кварца в Дніпро запросити?

Ні, вони кажуть шо Дніпро ділить 11-місце з Волиняками, а отже і Рамос має отримувати таку саму зарплату як і Кварц!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні, я ж писав про фразу Рамоса, мол ми програли тільки сильнішим командам, Шахті, Динамі, Фулхему, а от з тих, що на рівні з нами, тільки Волині, ось вболівальники і оцінили те, що Рамос зрівняв Волинь і Дніпро по класу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голкіпер Всеволод Романенко за свою кар'єру встиг пограти у багатьох клубах еліти. В одну з них - «Волинь» – він нещодавно прийшов уже вдруге. Причому, не звідки-небудь, а з команди, з якою лучанам доведеться зустрітися в рамках 1 / 16 фіналу Кубка України.

- У «Волині» ви з'явилися лише недавно. Чим займалися весь час, що минув після того, як полишили «Іллічівець»?

- Я був у Івано-Франківську, де, можна сказати, значився у «Прикарпатті». За цю команду зіграв всього три матчі в чемпіонаті першої ліги, після чого змушений був її залишити. Іногороднім футболістам подзвонили і сказали, щоб вони не приїжджали - нічим платити за їх проживання в готелі. На цьому івано-франківський етап моєї кар'єри закінчився.

- Варіантів продовжити кар'єру в Маріуполі у вас не було?

- Ні. Ситуація в «Іллічівці» склалася таким чином, що місця в команді в першу чергу отримали гравці з «Шахтаря» і «Шахтаря-2». Враховуючи, що я динамівський вихованець, шансів у «Іллічівці» у мене не було.

- У луцьку команду вдруге як потрапили?

- Мені зателефонував помічник Віталія Кварцяного - Сергій Чабан, який в мій попередній приїзд до Луцька був тренером воротарів. Так от, його дзвінок був пов'язаний з тим, що «Волинь» шукала ще одного голкіпера. У клубі зупинили вибір на моїй кандидатурі, після чого я й опинився в Луцьку. У «Волинь» їхав охоче, і за це я вдячний Кварцяному.

- Головний тренер «Волині» домашню поразку від донецького «Металурга» важко пережив?

- Дуже важко. Після матчу йому стало погано, і його відвезли додому. Наскільки мені відомо, до нього навіть викликали «швидку». А через два дні, коли Віталій Володимирович прийшов у клуб провести збори, вся команда побачила, що йому знову стало не по собі.

- Тиск?

- Всіх нюансів я не знаю. Мабуть, підскочив тиск. Кажуть, у тренера стався гіпертонічний криз. Що поробиш, він – людина емоційна, яка за все переживає.

- Значить, традиційного післяматчевого «розбору польотів» не було?

- Поки що ні. Але всі ми дорослі люди, і кожен з нас – будь то тренер чи футболіст – все розуміє. Був лише розбір техніко-тактичних дій, який Кварцяний нам прочитав під час того самого незавершеного збору.

- На що, по-вашому, здатна «Волинь» нинішнього зразка?

- На багато що. Якщо конкретніше, то я вважаю, що поборотися за одне з єврокубкових місць команді цілком під силу.

- Чи не занадто смілива заява?

- Ні, анітрохи. Для цього є всі передумови. Принаймні, керівництво клубу робить все можливе, щоб «Волинь» не відчувала проблем у боротьбі за гідні місця. Важливо, що все це підкріплюється конкретними діями.

- У матчі 5-го туру «Волинь» зуміла взяти гору над «Іллічівцем» у Маріуполі. Нескладно припустити, що маріупольці будуть прагнути будь-що-будь взяти реванш за ту поразку в кубковому матчі в Луцьку.

- Зрозуміло. Але потрібно враховувати одну особливість: наскільки важливий кубковий турнір для маріупольців і чи будуть вони робити на нього ставку? Цілком можливо, що «Іллічівець» більше зосереджений на вирішенні завдань у чемпіонаті, в якому йому необхідно набирати очки. Тим більше, що в найближчому турі на азовців чекає серйозна гра з «Таврією».

- А на що націлюється «Волинь» у матчі 1 / 16 фіналу?

- Перед командою якраз стоїть завдання потрапити в єврокубки. Неважливо яким шляхом - будь то відповідне підсумкове місце в чемпіонаті або вихід у фінал кубкового розіграшу. Тому майбутня зустріч з «Іллічівцем» для «Волині» дуже важлива.

З сайту «Спорт-Експрес в Україні»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь сьогодні мусить перемогти!

2:0 мій прогноз...

Ох, твої слова та до Бога в вуха...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Настрій, просто, неймовірний! На моїй пам"яті такої кількості голів наші не забивали ще нікому :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да це просто казкова гра була! Ше й впридачу Неділько пенальті витянув! Красавци одним словом :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...