Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Карпати-Д - Волинь-Д, 8:1

Подригуля відкрив рахунок, а що потім почалось, не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Завтра основні склади покажуть зовсім іншу гру. Я думаю, рахунок буде 2-3 або 2-2.

Теж думаю що Волинь має виграти, а мінімум то нічия, зважаючи на емоційний стан Карпат після Сараю. Треба гру обов"язково подивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаві факти про сьогоднішню гру Карпат і Волині:

- у цьому західноукраїнському дербі жодного разу не була зафіквосана нічия, а Волинь для Карпат неприємний суперник;

- останні два матчі на полі Карпат Волинь вигравала з сухим рахунком, тобто львів'яни на своєму полі не перегравали лучан з осені 1995 року (2:1);

- взагалі Волинь виграла чотири з п'яти останніх очних матчів у Карпат;

- Карпати тричі грали в цсьому чемпіонаті на своєму полі, і всі три матчі виграли. Більше перемог у зелено-білих немає;

- Волинь обидва свої голи в цьому сезоні забила на полях суперника, та й чотири з п'яти очок лучани взяли саме на виїзді.

--джерело--

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в матчі за дубль в запасі сидів Ндоє, чи не означає це, що сьогодні на воротах в профілактичних цілях постоїть Неділько, щоб Ісса зробив висновки з своєї гри і не думав про незамінність?

надіюсь, це буде реальна заруба! з цікавою грою і віддачею, а не по травмах і жовтих і червоних карточках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати після турків виснажені емоційно та фізично. Плюс дублери повеселили та, сподіваюсь, розслабили гравців основи Карпат. Тому - у Волині гарні шанси перемогти 0:1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочемо у «Карпат» позичити трохи фарту

Сьогодні, 30 серпня, о 19:00 на полі львівського стадіону «Україна» розпочнеться західноукраїнське дербі, в якому «Карпати» прийматимуть луцьку «Волинь». Напередодні цього поєдинку головний тренер гостей Віталій Кварцяний відповів на питання кореспондента ЗІКу.

6c14_kvaxsdrcjnij.jpg

– Віталію Володимировичу, сьогодні ваша «Волинь» в чемпіонаті України грає з «Карпатами». Чого ви очікуєте від гри у Львові?

– «Карпати» зараз знаходяться на «плюсовій» дорозі. Команда грає у швидкісний і комбінаційний футбол. В команді є невисокі на зріст, але технічні і швидкі гравці, які закривають фланги від одного кутового прапорця до іншого. Але є в центрі нападу і люди високі та габаритні, які добре грають головою і можуть як самотужки вирішити епізод, так і зіграти на партнера. Не буду приховувати, мені подобається той динамічний футбол, який демонструють «Карпати». Скажу і про те, що тренер Олег Кононов нині багато експериментує зі складом, бо його команді доводиться грати на два фронти – у чемпіонаті та Лізі Європи, а за три тижні почнеться ще й Кубок України. Подобається мені й те, що «Карпати» за будь-яких обставин грають на атаку. При цьому не можна не відзначити і той факт, що у їхній грі присутнім є фарт. Візьміть поєдинок з «Арсеналом», коли вони забили на останніх секундах і виграли. Та й в останній грі чемпіонату з «Севастополем» «Карпати» виграли, виставивши другий склад, але без долі везіння не обійшлося. Ну а про поєдинок з «Галатасараєм» я взагалі мовчу – таке можна побачити лише в найцікавіших детективах. Однак з іншого боку, можливо, «Карпатам» якраз і фартить, бо вони завжди намагаються грати на атаку, а щастить, як відомо, зазвичай сміливим та відчайдушним. Тому ми в понеділок хочемо забрати у них трохи фарту, але я хочу підкреслити, що це стосується виключно ігор чемпіонату України, а от в Лізі Європи нехай «Карпатам» фартить на повну. Дуже тішуся, що представник Західної України так успішно грає в Лізі Європи.

– Матчі «Карпат» з «Галатасараєм» дивилися?

– Звичайно, хіба такі ігри можна було пропустити? Турки вдома десь трохи недооцінили «Карпати», а коли очухалися, було вже 0:2. Франк Райкаард випустив Мілана Бароша і той забив два голи. Тож треба було так попасти, маю на увазі перший гол чеха. Але це футбол, йому в тому епізоді страшенно поталанило. Так само туркам поталанило і у Львові, коли на рівному місці послизнувся захисник «Карпат» і вони забили гол. Однак вони надто рано почали радіти і святкувати перемогу. Фарт тут же повернувся до них іншим місцем і вже тішилися «Карпати», а разом з ними й вся Україна. Ще раз хочу підкреслити, що і я, і всі гравці та вболівальники «Волині» дуже раді за «Карпати». Нам та й багатьом іншим українським клубам необхідно брати з них приклад.

– Давайте повернемося до матчу «Карпати» – «Волинь». Той факт, що «Карпати» перед поєдинком з «Волинню» грали проти «Галатасарая» і мали на підготовку до дербі лише три дні, для вашої команди великий плюс?

– Вважаю, що для нас це погано і зараз поясню чому. Адже вони виграли у турків і тепер можуть на хвилі успіху нас просто «винести». А те, що в них лише три дні на відновлення, я перевагою для нас не назвав би. Адже для добре підготовлених гравців це цілком достатній термін, щоб відпочити і відновити сили. Хоча багато що буде залежати від того, чи Олег Кононов вгадає зі складом. А загалом скажу, що нам у матчі з «Карпатами» буде дуже важко незалежно від того, хто вийде у них на поле. Тому ще раз нагадаю, що ми хочемо у цій грі у «Карпат» позичити трохи фарту.

– Протистояння «Карпат» і «Волині» завжди є принциповим – це ж західноукраїнське дербі. Якою буде підтримка вболівальників у Львові у вашої команди?

– Знаю, що до Львова поїде два або три автобуси з нашими вболівальниками. Клуб завжди намагається забезпечити команді підтримку у гостьових іграх, тому йде на зустріч нашим вболівальникам і робить все, що може, аби посприяти їм у виїздах. Але наші фанати є культурні люди і поважають своїх опонентів, а тому ведуть себе спокійно. Тому сподіваюся, що у Львові обійдеться без ексцесів на трибунах та за межами стадіону. Не сумніваюся, що так само буде і в матчі другого кола, коли вже вболівальники «Карпат» приїдуть у Луцьк.

– Зазвичай, Віталію Володимировичу, після програних матчів ви дуже сильно сварите своїх гравців. Однак у попередньому турі, коли «Волинь» поступилася вдома «Шахтарю», ви загалом залишилися задоволені діями своєї команди.

– Я людина емоційна, але цього разу поразку пережив більше всередині себе. Так, ми програли, але за цю поразку нам не соромно. Було видно, що хлопці намагалися не просто відбиватися в захисті, а й хотіли показати себе в атаці і забити. Проте в передній лінії у нас не все вийшло. Але всі дуже старалися і хотіли створити сенсацію. Непогано стояв у рамці і наш воротар, але таки припустився дитячої помилки, яка призвела до єдиного голу. Перш за все нам не вистачило концентрації. А з «Шахтарем» будь-яка помилочка може закінчитися плачевно. Донецьк грає дуже швидко і технічно гравці підготовлені блискуче. Але ми зіграли з ними гідно. Трохи не вийшло, але так сталося – це футбол.

– Чим можете пояснити такий феномен, що «Волинь» вже давно заробила репутацію команди, яка завжди дає бій лідерам, але часто губить очки в іграх із середнячками і аутсайдерами.

– Команди-лідери завжди намагаються більше атакувати і великими силами йти вперед. Тому в іграх з ними завжди є простір для контратак. Ми також хотіли б грати першим номером, але у нас не той підбір виконавців і ми ще не вміємо так діяти, як це робить «Шахтар» чи «Динамо», ті ж «Металіст» і «Карпати». А от в іграх проти суперника, який тримає великі сили в обороні, нам бракує вміння проходити насичену оборону. Також у нас наразі хромає реалізація гольових моментів. Створюємо ми їх достатньо, але довести до голу справу не вдається. Десь нам бракує і фарту. Саме тому ми вдома не змогли обіграти «Кривбас» і програли «Зорі», а в гостях не зуміли довести до перемоги гру з «Арсеналом». За великим рахунком ми провалили тільки матч з «Ворсклою», коли пропустили вдома чотири голи. Навіть у наступній зустрічі в Дніпропетровську ми хоча й знову програли, діяли вже набагато краще. Так що ми цілком могли зараз мати не 5 очок, а 10 – 12, і займати місце в районі 5 – 7, а не 14.

– До речі, які завдання стоять перед «Волинню» у чемпіонаті? Знаючи ваш максималізм, навряд чи ви мрієте просто втриматися в Прем’єр-лізі.

– В принципі ви праві – я завжди хочу досягати максимум можливого. Але в той же час намагаюся реально дивитися на речі. У нас було дуже мало часу на підготовку до чемпіонату. Адже турнір у першій лізі закінчився значно пізніше, ніж у Прем’єр-лізі. До того ж нас зараз переслідує якийсь злий рок травм – у нас практично немає гравців, які б не лікувалися або під час підготовчого періоду, або вже безпосередньо в ході чемпіонату. Саме через ушкодження гравців ми не змогли виставити на стартовий поєдинок чемпіонату оптимальний склад – награвали одних, а на поле вийшли зовсім інші виконавці. Зараз для нас головне, з максимально можливою кількістю очок дотягнути до зими, а там ми підсилимося, добре попрацюємо під час зимової перерви і навесні ви побачите зовсім іншу «Волинь». Що ж до завдань на сезон, то шосте місце буде для нас дуже добрим результатом, вісімка – хорошим, а 12-е місце – нормальним. А от боротися лише за виживання мені насправді не хочеться та й не цікаво це.

– Ні для кого не секрет, що перед початком сезону було багато розмов про протистояння ФК «Волинь» та вашої місцевої влади. Щось у цьому плані змінилося?

– Стосунки у нас не налагодилися і швидше за все нічого в цьому плані найближчим часом і не зміниться. Коли йдуть вибори, то кандидати у депутати всіх мастей обіцяють одне, але коли приходять до влади, то одразу забувають про все, що говорили. Влада дуже сильно змінює людей в гіршу сторону. До того ж у нас вже традиційно спорт і фізична культура з бюджету фінансуються в останню чергу. Таке враження, що здоров’я нації нікого взагалі не цікавить. Але президент нашого клубу Василь Столяр робить все можливе, щоб клуб функціонував на більш-менш пристойному рівні. Так само як і президент «Карпат» Петро Димінський, про якого треба сказати окремо. Хто б що не казав, а я вважаю, що Петро Петрович – велика людина для Львова. Адже він вкладає свої гроші в «Карпати» і клуб, який поступово виходить на провідні позиції в Україні та починає про себе всерйоз заявляти у Європі. Не можна також не відзначити і його прагнення створити у «Карпатах» піраміду з підготовки гравців високого класу. І перші результати в цьому плані вже є. Минулого сезону турнір молодіжних команд виграли саме «Карпати». Причому зробили вони це дуже переконливо. Також не може не відзначити, що утримуючи і футбольну академію, і СДЮШОР, футбольний клуб «Карпати» впроваджує в реальне життя важливий соціальний проект – відриває від негативного впливу вулиці і загартовує фізично та духовно велику кількість дітей. А це завдання є не менш важливе, ніж підготовка висококласних футболістів.

– «Волинь» також має свою клубну СДЮШОР. Цікаво дізнатися, місцева влада вашому клубу якось допомагає її утримувати?

– Я ж вже казав, що у ФК «Волинь» співпраці з владою немає практично в жодному напрямку. Тому СДЮШОР існує виключно на кошти клубу. На жаль, Україні ще далеко до насправді цивілізованих європейських держав, у яких є правильно побудована система фізичного виховання підростаючого покоління. Я абсолютно згідний з тим, що професіональний спорт, професіональні клуби повинні існувати на гроші меценатів та спонсорів, мають самі шукати джерела свого фінансування. Але дитячим спортом, ДЮСШ та СДЮШОР повинна опікуватися якраз держава. Якби так було, то ми б сьогодні не констатували той факт, що у нас діти вмирають на уроках фізкультури у школах і що 80 відсотків юнаків непридатні до служби у війську. Але до вирішення цих питань у нашої держави руки ніяк не доходять.

Розмовляв Адам Кадет.

ЗІК
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось де можна буде подивитися матч, в мене з першого разу не показує то треба пробувати.

I => http://smotri-tv.com.ua/online-football.html

II => http://vbloge.org.ua/online-tv/ukr-tv/228-futbol-smotret-onlajn.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І знову не забито жодного м'яча

У 8-и іграх тільки 2 м'ячі - слабенько, дуже слабенько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

млін, ви чули що фани Карпат кричали в 1 таймі десь протягом хвилин десяти!!??? :naezd:

"..А Волинь - гімно..."

Чи це мені здалося!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

млін, ви чули що фани Карпат кричали в 1 таймі десь протягом хвилин десяти!!??? :naezd:

"..А Волинь - гімно..."

Чи це мені здалося!?

та по ссилочках онлайн - також бачу зилишали коментарі побідні!!!

Не чекав чесно кажучи, що львів'яни можуть таке викрикувати чи писати!!! Ганьба таким вболівальникам!!! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага... я просто прозрів від наших сусідів, "братів-західняків" мля!

вболівав всім серцем, як за рідні, за Карпати їхні зелені в матчі з турками.. :lopata:

І це така подяка мені, і всім іншим волинянам, рідний край яких ображали.

на kaцaпiв женуть, а самі нічим за них не кращі. ГАНЬБА так званим фанам Карпат!!! :angry2:

Галичани, ви мене добряче розчарували. І якщо не послідує ніяких вибачень за подібну поведінку, будем влаштовувати їм подіний прийом весною і в Луцьку! <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну за пари ди**лів, я точно не перестану за Карпати вболівати, але просто не приємно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ви забули як галичани ставляться до волинян? Між Волинню та Галичиною ніколи особливої любові не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та любові ніхто не вимагає, як кав колись мені мій викладач, я не дівчина, щоб мене людити, мене поважати, поважати потрібно!!! Вболівальники шаштаря собі такого не дозволяли, а капрати трішки піднялись і вболівальники вже починають заганятись!!!

Повинна бути якось повага і культура!!! І якщо вже так хочуть підтримати своїх, то потрібно кричати - карпати чемпіон, а не волинь-гавно!!! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, дурдом якийсь

яка там "гра налагоджується", небо і земля порівняно з грою з Шахтарем

якийсь суцільний сумбур, немає думки в атації зовсім

недивно що Пічкур спробував двох сам обводив і з-під третього бив по воротах - а кому там пас давати, якщо чесно?

Рачич - то для мене футболіст-загадка, якого він робить в "Волині" поки не ясно, правильно що поміняли на Майкона, той хоч ганяє і б’є... в штангу... ЗНОВУ! може якісь негритянські боги його зачаклували, ну що за невезуха??

Женюх - Кварц же казав що то якась четверта ліга Львівської області, нах тоді його випускати?

до той же Шарпар, де Лопес, Герасимюк? всі травмовані? центр півзахисту нулячий, ні креативу, ні толкового відбору

ви скажете, Карпати - учасник єврокубків, всі діла, ну і що? що вони показали кльову гру? та якраз в такому стомленому стані треба було їх давити, щоб після матчу всі виповзали! В захисті Карпати молодці, в центрі особливо, толку з того високого росту і навісів, якщо вони їх не знають кому віддавати?? а удари по воротах, скільки їх було в ствір? 3? чи 4? ну може там ще які подачі потренувати кіпера...

Омоко сьогодні тупив, в першому таймі ще менше, а в другому якісь загадкові двіженія і паси в нікуди

Буту поміняли на Сімініна так хоч правий фланг зарухався, а то один бідний Пічкур паше як коняка, і то його на весь матч не вистачає...

Неділько нормал, гол трохи на його совісті, вибіг кудись непонятно, але ж і дали вдарити! З іншого боку, кілька непоганий виходів було, коротше, що Неділько, що Ісса рівень однаковий, можна і того і того ставити, багато не повинні пропускати, але ж, блін, коли будете забивати???

тре форвардів, ну нах таку атаку, яка забити не може толком - 1 гол за 8 турів....

все-таки будемо надіятися, що якого дотягнуть до кінця півкола не на останньому місці, а там тре підсилюватися, бо поки Зоря, яка ледь рухалась в Луцьку 5 голів вкатує, Кривбас Металісту 4 забиває, а Волинь - всьо перспективні гравці...

хух... накипіло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та любові ніхто не вимагає, як кав колись мені мій викладач, я не дівчина, щоб мене людити, мене поважати, поважати потрібно!!! Вболівальники шаштаря собі такого не дозволяли, а капрати трішки піднялись і вболівальники вже починають заганятись!!!

Повинна бути якось повага і культура!!! І якщо вже так хочуть підтримати своїх, то потрібно кричати - карпати чемпіон, а не волинь-гавно!!! :mdr:

Серьога, про що ти говориш. Ця "любов" особливо добре проявляється у футбольних (хулси та ультрас) колах. Яка повага. Особливо серед фанів. Тут справа навіть не в тому, що "Карпати" піднялись після турків, а тій самій "любові" галичан до волинян. Наприклад, Харків та Дніпропетровськ не так далеко один від одного. Але ставлення "хорьків" (харківчан) та "пердян" (дніпропетровців) відоме на усю країну. І те, що ти побачиш на футбольних форумах, то це лише маленька частинка айсбергу. А відносини "хохлів" (фани ДК) з іншими фанами та ультрасами України (зокрема, Одеси) навіть викладені в інтернеті і на Ютубі. Це той випадок, коли звичайний махач перетворився на якусь незрозумілу ненависть:

блін, дурдом якийсь

яка там "гра налагоджується", небо і земля порівняно з грою з Шахтарем...

...а Волинь - всьо перспективні гравці...

хух... накипіло...

Шкода, що не бачив матчу. Але після твого посту, я зрозумів суть того, що відбувалося на полі. Дійсно, ти правий - "...а Волинь - всьо перспективні гравці...".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ua-football теж обговорюється бидло-поведінка так званих українців зі Львова. Радує, що більшість адекватних львів'ян це засуджує. Якщо ж захотілося порівняння Волині із Галичиною, то у всі часи Волинь була оплотом державності, в той час, як у Галичині точилися міжусобні війни та боярські заворушення, що підривали міць країни. Можливо, у галичан з цього приводу і сформувався певний комплекс та заздрість до волинян.

Доволі нам руїни і незгоди -

не сміє брат на брата йти у бій.

Під синьо-жовтим прапором свободи

з'єднаєм весь великий нарід свій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як було з Женюхом. Я кажу йому: Ти Женюх? Ти Конюх! Ти вийшов у Львові. Я питався: «Ти готовий до гри?». Я ж його бачив зимою, він мені не підійшов. Думаю, Олег Кононов кваліфікований спеціаліст. Він ж дурня не вижене – бачить, що людина не тягне. Валянок, безхарактерний. Говорю: «Ти зможеш грати сьогодні?». Все таки раз у рік і «ружйо» стріляє. Можеш проти Львова зіграти для самоствердження? Можливо, тебе хтось тут образив, можливо ти хороший гравець, а тут тебе не зрозуміли? Якщо не можеш, я тебе не поставлю, якщо можеш давай – грай. Покажи їм. Усе ж просто: взяв обіграв – забив, обіграв – забив. Відібрав – віддав, відкрився, знову пробив. Що тут важкого? Хлопець два рази пробіг, а потім як заховався. Найгірший середняк: і не за тих, і не за сих. Як його зараз виженеш? Сьогодні майже кінець трансферного періоду. Ну, катастрофа! З цими людьми, з цією психологією.

повна версія http://zik.com.ua/ua/news/2010/08/31/242669

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість підтримки Карпат нашим фан-сектором, сьогодні почув тільки образи в бік фанів ф.к.Волинь. Хочеться вибачитись перед лучанами, думаю багато адекватних людей мене підтримають, за цю ганебну поведінку частини людей на нашому стадіоні. Вибачайте, ви на це не заслужили. Успіхів Вашій команді. Успіхів Карпатам!

не всі вболівальники свині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...