Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Новина про "лутшево вратаря планєти всєй":

Волынь обязали рассчитаться с Ндойе

ФИФА вынесла решение по иску сенегальского голкипера Исса Ндойе против Волыни.

Чиновники встали на сторону игрока и обязали выплатить футболисту солидную сумму компенсации, сообщает Lequipe.

Таким образом, Волынь обязана перевести на счет сенегальца, который сейчас является игроком немецкого Гройтер Фюрта, 230 тысяч долларов задолженности по зарплате и 618 тысяч евро компенсации за невыполнение условий контракта.

Правда, не исключено, что украинский клуб будет обжаловать решение ФИФА в Спортивном Арбитражном Суде в Лозанне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мдя попала команда, принципового Кварца уже давно нема а платити буде Волинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю лишній квиток на сьогоднішню гру

кому треба - телефонуйте О98-3ЧЧ-9О-ІІ ,подарую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непогано грають в другому таймі, цілком можуть зрівняти. Не вистачає гостроти поки, але зажали одеситів біля воріт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, ну не може Волинь грати у футбол "низом" з цими гравцями. Невже Дем'яненко цього не розуміє? "Опускають" наші м'яч і починають якось безпорадно в дир-дир грати. З "другим поверхом" щось сталось - практично нічого не вигравали у повітрі. А Чорноморець пару моментів - гол і пенальті/гол. Більш справедливою була б нічия. Хоча, дійсно, 2 тайм відіграли краще. А під кінець матчу сумбур взагалі був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це пєчаль, звісно... за 4 гри набрила тільки 3 очка, та щей з не самими сильними суперниками. Щодо гри, то за матч я 1 тільки гольовий момент побачів, іто з натяжкою! Стандарти - це просто жах, м'яч підняти не можуть, зверху грати не вміють. Весь 2-ий тайм без толку катали м'яч на їхній частині і прорустили. Сподобалась ще заміна Еріка на Коко: я розумію, шо в Еріка не кращий матч був, але знімати основного плеймейкера та щей на того хто ні м'яч приняти, ні обробити не може, я не розумію... Навіть після зими не думаю, що в грі команди шось кардинально зміниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобалась ще заміна Еріка на Коко...

Я теж щось цього від Дем'яненка не зрозумів. Ну нічого, зима довга - "будем разбираться".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні я б виставив претензії до тренера, з гри абсолютно не було зрозуміло, яку він їм давав установку... Ніби не скажеш, що не віддавалися, просто це все було без думки, а це якраз і є завдання тренера її донести. А "Чорноморець" сподобався, перший тайм давили пресингом, другий - тримали захист, грали на контратаки, фактично, як ми з ними в Одесі. Головами повністю наших переграли, що дивно. В наших було багатенько моментів, коли м’яч відлітав, а ніхто толком не знав, хто за ним має бігти, а от в Чорноморця це було нормально налагоджено в першому таймі. Я би навіть сьогодні не надто претензії гравцям виставляв, командної гри не було. Купа сумбуру. По гравцям відзначив би хіба Суботіча, з негативної сторони, щось він так здав після початку сезону, що капєц, щось ніби бореться, але десь техніка пропала...

Я б Еріка лишав, а Коко чи Павлова випускав замість Суботіча. Просто Ерік фактично найраще вміє обробити м’яч, не так щоб відбився на 3 метри, тільки деякі його передачі інші гравці туго доганяють.

Коротше, поки не видно команди на ЛЄ, на даний час туди доцільно попасти Чорноморцю і мабуть компанію складе хтось з команд без вболівальників - Арсеналу і Метадону, як це не прикро.

Там же після зими нам грати з усіма лідерами, так що можна дуже швидко втрачати очки. Треба підсилюватися, якось втримати Аржанова, в ідеалі викупити, бо він таки кращий за Геру і Скобу, останнього взагалі можна відпускати, він навіть для ліміту "мєсних" не потрібен. Бікфалфі якось треба не відпустити, бо без нього взагалі гра внизу то не наша тактика... Коротше, Дем’яненку треба доводити, що він дійсно сильний тренер, може вже досить "будєм разбіраться". При такій грі на стадіон йти не хочеться, хочуть мати підтримку, повинні перші показати гру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо підсилюватися, то такими як Кенія в Карпатах, а не цими каками та шланготичами.

Якщо мати за завдання барахтатись у вишці біля 10 гомісця- то можна при цьому хоч якусь нашу українську молодь вирощувати, а не тасувати цих варягів.

Вибори пройшли і нікого вже в Луцьку футбольна команда не цікавить.Справу проходження в ВР вирішено, тож вкладати грошики нема сенсу.

А щоб знайти гравця дешево і продати дорого треба Кварца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінашу дають шанс:

«Волинь» позбавиться 5 футболістів

Гравці луцької «Волині» Роман Карасюк, Василь Жук, Іван Мучак, Сергій Подригуля та Павло Циркуненко шукатимуть нові команди.

Про це в інтерв'ю клубній прес-службі розповів тренер молодіжного складу Анатолій Пісковець (на фото).

З його слів, дубль «Волині» протягом року суттєво омолодився. «Якщо ви помітили, ми дуже різко омолодили склад, довірили молодим місце у складі. Хоч можна було задіювати ще більше новеньких, але з першого складу у дубль віддавали гравців, адже були дискваліфікації чи травми», - сказав футбольний фахівець.

Також він повідомив, що 5 гравців покинуть команду. «Шукати нову команду будуть Карасюк, Жук, Мучак, Подригуля, Циркуненко. Це - хороші гравці, але ми зробили ставку на молодь, а у першій команді клубу їх тренери не бачать. Ми будемо допомагати їм працевлаштуватися», - зауважив Пісковець.

Водночас він розказав, що повернувся до тренувань півзахисник Ярослав Кінаш. Мовляв, у клубі вирішили дати шанс футболісту. «Все-таки, може хлопець подорослішає нарешті. Талант у нього все ж є, технічний і пластичний плеймейкер, хоч йому треба навчитися і відбирати м'яча. Старається, навантаження витримує. Як далі буде – поки не знаю. Адже й минулого року Ярослав на перших зборах також зіграв без зауважень», - відзначив він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінашу дають шанс:

«Волинь» позбавиться 5 футболістів

Гравці луцької «Волині» Роман Карасюк, Василь Жук, Іван Мучак, Сергій Подригуля та Павло Циркуненко шукатимуть нові команди.

Про це в інтерв'ю клубній прес-службі розповів тренер молодіжного складу Анатолій Пісковець (на фото).

З його слів, дубль «Волині» протягом року суттєво омолодився. «Якщо ви помітили, ми дуже різко омолодили склад, довірили молодим місце у складі. Хоч можна було задіювати ще більше новеньких, але з першого складу у дубль віддавали гравців, адже були дискваліфікації чи травми», - сказав футбольний фахівець.

Також він повідомив, що 5 гравців покинуть команду. «Шукати нову команду будуть Карасюк, Жук, Мучак, Подригуля, Циркуненко. Це - хороші гравці, але ми зробили ставку на молодь, а у першій команді клубу їх тренери не бачать. Ми будемо допомагати їм працевлаштуватися», - зауважив Пісковець.

Водночас він розказав, що повернувся до тренувань півзахисник Ярослав Кінаш. Мовляв, у клубі вирішили дати шанс футболісту. «Все-таки, може хлопець подорослішає нарешті. Талант у нього все ж є, технічний і пластичний плеймейкер, хоч йому треба навчитися і відбирати м'яча. Старається, навантаження витримує. Як далі буде – поки не знаю. Адже й минулого року Ярослав на перших зборах також зіграв без зауважень», - відзначив він.

невже "Версаль" закривають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ни дибіли... Ну ладно Циркуль, а для чого позбуватись Подригулі, Карасюка. Нормальні гравці - далеко не найслабші в дублі, свої... Натомість наберуть всяких нездар з ДК, ДД із зачісками крутими. Ще грузина якогось прикуплять.

А щодо Кінаша, як казав один знайомий - краще виховувати своїх алкашів, аніж чужих. Хоча тренується, думаю, до першої зарплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналісти оцінили гру «Волині»

Клубна прес-служба попросила прокоментувати виступи луцької «Волині» у першій частині сезону 2012-2013 рр. у відомих спортивних журналістів загальноукраїнських ЗМІ.

- «Волинь» вас більше розчаровувала чи приємно дивувала. Чи одне іншому не завада?

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: Були сюрпризи приємні. Наприклад, перемога над «Металістом». Тим більше, що останніми роками лучани дуже погано грали з харків’янами. В цілому перша частина показала, що «Волинь» міцно стоїть на ногах, але вона в третьому ешелоні команд – це не перша четвірка і, на жаль, не група боротьби за єврокубки, бо ще не готова до них. Але це й не команда, яка бореться за виживання. Таке місце – це і мінус, і плюс для Анатолія Демяненка. Він може спокійно продовжувати будувати далі команду, системно працювати, бо за великим рахунком не важливо яким буде кінцеве місце – дев’яте чи дванадцяте.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Надзвичайно двоякі враження. В основному було так: тільки налаштовуєшся, що ось зараз щось буде, зараз заграють, «винесуть» якусь команду – і відразу велике розчарування. Потім знову – якісь десь проблиски розумного футболу і знову…

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Думаю, сьома сходинка «Волині» не може вважатися поганим результатом. У цьому плані команда не розчарувала. Видно, що нинішня «Волинь» – це продукт роботи Демяненка, тренера, який витримав «посткварцянівський тиск». Зимова пауза – час попрацювати над стабільністю в першу чергу в атаці. В цьому плані «Волині» пощастило, бо пауза в чемпіонаті настала для команди вчасно.

- Чи тиснула на футболістів задекларована мета потрапити в єврокубки і тому вони грали дуже обережно?

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: Грати із наявними у «Волині» футболістами у відкритий футбол – авантюрно. Пригадайте як кілька разів таке зробив «Кривбас», чим це обернулося для нього?.. Матчі із «Шахтарем» і «Динамо» так само підтвердили, що «Волинь» в суто атакувальний футбол не варто бавитися. Водночас погляньте – в обороні у «Волині» якогось прохідного двору не було. Крім того, зазначу, що основний тягар матчів винесло на собі обмежене коло гравців. Половина з них зігрувалися впродовж сезону і ця притирка, як не банально звучить, триває і триватиме. Стосовно застосування молоді, то ще коли Демяненко був у «Динамо» то особисто казав мені, що хотів би залучати молодь, але у нього вимагають результат негайно. А у «Волині» у нього є така можливість.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Розумієте, гадати, що тиснуло на гравців «Волині» – це гадати на кавовій гущі. В голову кожному гравцю не зазирнеш, аби знати на 100%, що там робиться.

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Що поганого в тому, щоби думати про Єврокубки і їх декларувати? Он Балашов із «Чорноморця» не соромиться говорити про Лігу Європи і навіть мріяти про Лігу чемпіонів. Мрія про Європу - то не тягар, вона навпаки має розв’язувати ноги.

- Чи варто «пожертвувати» кількома матчами в чемпіонаті, аби належно підготуватися до Кубка?

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: Нам зараз важко прогнозувати, що буде навесні із суперником «Волині» у чвертьфіналі – «Дніпром». Ви ж розумієте, що якщо вони у в квітні продовжуватимуть грати на три фронти, то пріоритетом для дніпропетровців будуть боротьба за лігочемпіонське друге місце в чемпіонаті і Ліга Європи. А у «Волині» пріоритетом на той час може стати Кубок України. Разом із тим треба пригадати досвід багатьох українських клубів-середняків, які потрапляли в єврокубки і осоромлювалися там, бо не відповідали рівню Ліги Європи. Треба бути готовими до Ліги Європи.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Не думаю, що варто «Волині» розділяти підготовку на матчі різних турнірів. Не таким вже сильним є навантаження на футболістів цього клубу, щоб занадто сильно задумуватися над цим.

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Якщо команда дійсно хоче в Єврокубки, потрібно забути про процес принесення в жертву одного турніру заради іншого.

- Чи бачите ви лідерів команди і чи стабільною є їхня гра?

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: «Волинь» у цьому плані є унікальною командою. Ніколи раніше середній бал, який виставляють гравцям оглядачі «Спорт-Експресу», в дев’яти гравців однієї команди був однаковий – 5,55. Дуже рівна команда, у якій немає одного чи двох яскраво виражених лідерів. Бікфалві і Суботич претендували на початку на роль лідерів, але потім до них придивилися суперники, та й у самих цих гравців відбувся спад.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: На жаль, гра лідерів була стабільною тільки в нереалізації моментів (це стосується гравців лінії атаки) та помилок в обороні (захисники). Хочеться, звичайно, бачити набагато вищий рівень.

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Стабільність лідерів – стабільність результатів, а на сьогодні це одна з найбільших проблем «Волині». Ніколи не знаєш, хто готовий вистрілити в наступному матчі – це, звичайно, хороший момент. Але ж скільки було таких матчів, де не стріляв ніхто? Спецприз за стабільність у вмінні вести бойові дії на полі для Сімініна – видно, що людина грає з душею )))

- Найприйнятнішим завданням «Волині» навесні 2013 року було б...

Михайло Співаковський, головний редактор щотижневика «Спорт-Експрес. Тиждень»: Якщо є серйозна задача, то на Кубок можна зробити ставку, адже це коротший шлях у Європу. Якщо все стратегічно розрахувати, то в одному поєдинку «Волинь» здатна добре впертися.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков: Обіграти «Динамо», «Металіст» та «Шахтар»! Жарт. Але «Дніпро» в Кубку України можна спробувати.

Володимир Зверов, головний редактор програми «ПРО Футбол» на каналі «2+2»: Піднятися і утриматися в шістці кращих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Літовченко: Такої щільності в таблиці ще не було

Воротар "Волині" підсумував футбольний 2012 рік.

- Сергію, оціни гру "Волині" у першій частині чемпіонату.

- Вважаю, що непогано попрацювали. Звичайно були і дуже погані ігри, але, повірте, що всі хотіли радувати вболівальників. Сподобалося кілька матчів. Особливо відзначу гру із "Металістом". Мені особисто хотілося саме в ньому показати найкращу гру – все ж "Металіст" – команда з мого рідного міста. Перемогли і я літав від щастя.

- Хто тоді найбільше сподобався в складі харків’ян найбільше?

- Думаю, що Кристальдо і Соса – вони тримали нас постійно в тонусі. Але дякувати захисникам нашим – все обійшлося тільки одним пропущеним голом і ми порадували вболівальників. Це напевне, взагалі був найяскравіший матч "Волині" в першій частині.

- Багато оглядачів зазначають, що гра "Волині" була дуже нестабільною. Погоджуєшся з цією думкою?

- Я б не сказав, що ми були такі вже нестабільні. В багатьох матчах не забивали свої моменти і отримували гол у власні ворота. А оскільки рівень чемпіонату нині підріс, то більшість матчів йшла до першого голу. Якщо весною буде ліпша реалізація моментів, то поборемося за вищі місця, бо колектив підібраний у нас хороший.

- Чи не вважаєш, що причиною часто невиразної гри була й певна незіграність команди?

- Не збудуєш команду, колектив за півроку. Погляньте на досвід навіть наших, українських грандів. Ротація складу все також давалася взнаки. Гравці і через картки вибувають і через травми. Взимку тренери з нами попрацюють, ми ще награватимемо склад, щоб навесні вистрілити.

- Ти казав, що рівень чемпіонату істотно виріс. Чи не важко було дебютувати у саме такому, висококонкурентному сезоні у Прем’єр-лізі?

- Такої щільності в таблиці ще не було. Виграєш – і ти в зоні єврокубків, програєш – і ти над аутсайдерами. Але цим і цікавий футбол, бо конкуренція змушувала і мене і всю команду налаштовуватися на кожний матч, як на останній бій.

- Як почуваєшся нині у "Волині"?

- Мені тут комфортно – і з точки зору ігрової практики і просто у побутовому сенсі. Залишається тільки гарно тренуватися і виправдовувати довіру.

- Чув, що тобою колись цікавилося "Динамо"…

- Так, коли мав 15 років, був в "Динамо" на перегляді. Мене вважали в Харкові одним із найперспективніших воротарів і кияни справді активно цікавилися мною. Але тоді керівництво харківського "Арсеналу" ні за які гроші мене не відпустило. Трохи було образливо, коли повернувся до Харкова із перегляду, адже у ті роки слава "Динамо" гриміла.

- Назви власну трійку найкращих футболістів чемпіонату України у 2012 році.

- Виділю креативних і швидких: Коноплянка, Мхітарян та Вілліан.

Офіційний сайт ФК "Волинь" Луцьк

07.12.2012 18:30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

157c5.jpg

Ндойє хоче відсудити у "Волині" сотні тисяч євро і доларів

Зокрема, луцький клуб зобов’язали повернути сенегальцю 230 тисяч доларів боргів по зарплаті. Ще 618 тисяч євро Ндойє має отримати як компенсацію за невиконання українським клубом контракту.

У "Волині" не розуміють такого рішення ФІФА. Клуб збирається звертатися до Спортивного арбітражного суду в Лозанні.

Відомо, що після конфлікту з голкіпером "Волинь" звернулася до міжнародних дисциплінарних органів з проханням дискваліфікувати футболіста до завершення строку дії існуючого на той момент контракту із ним.

У зв’язку з цим сенегальський воротар тривалий час не міг знайти собі нового місця роботи. Нині він є гравцем німецького "Гройтер Фюрту", який виступає у Бундеслізі.

http://www.ua-football.com/ukrainian/news/50c3856b.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1dd8b.gif

Зимние каникулы "Волынь" проведет в Турции

Зимние каникулы "Волыни" продлятся до 8 января.

Команда Анатолия Демьяненко начнет подготовку к весеннему отрезку сезона в Луцке, где на 9-е и 10-е числа первого месяца нового года намечен традиционный медосмотр.

Затем лучане вылетят в Турцию.

На Средиземноморье "Волынь" отправится 12 января из Бориспольского аэропорта.

На турецкой земле команда будет н*ходиться на протяжении двух недель.

В планах - проведение нескольких контрольных матчей с соперниками из разных стран.

СЭ в Украине11.12.2012 15:15

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/50c72a43.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дем'яненко: Я навчив гравців "Волині" не боятися грати у футбол

Головний тренер луцької "Волині" Анатолій Дем'яненко оцінив виступ його команди в першій частині поточного чемпіонату України (7 місце після 18-ти турів).

“В цілому команда виступила непогано. При цьому мені вдалося перебудувати психологію хлопців, щоб вони не боялися грати у футбол.

Хоча я впевнений: команда могла виступити і краще. Однак перешкодили об'єктивні причини. Зробити це не дозволила нестабільна гра, коли хороші матчі чергувалися з невдалими. Справа в тому, що поповнили колектив новачки прийшли в різний час - відповідно їх готовність була різною. Позначилися також і травми провідних футболістів, а ще дискваліфікації”, - цитує Дем'яненка “СЕ в Україні“.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...