Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Обычно первый тайм провальный, а тут всё наоборот. После перерыва - полный аут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суботіч -30 тис

Ерік- 30 тис

Шиков -30 тис

Занєв-20 тис

Ілієв-20 тис

Масло -15 тис

Савіч- 15 тис

Стевіч 15 тис

Коко- 15 тис

Ітого -170-200 тисяч доларів ЩОМІСЯЦЯ назавжди покидають нашу землю на зарплати цим бовдурам.

Натомість вони показують нам це жалюгідне видовище під назвою хвутбол у виконанні ФК Волинь.

Напевно треба вивісити голосування ,, З ким слід попрощатися найперше,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то й на злив не було схоже.Прої.....ли вчисту.Все по грі.Понабирали всяких Коко-Моко.Ліпше б такого грузина, як Кенія знайшли (не надовго він в "Карпатах" ИМХО,)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щей гроші заробив,було ясно що зільють.

Ще до гри сказав, що не вірю у перемогу Волині. І не тому що вона зіллє цей матч. Просто на даний момент Карпати на голову сильніші. Команда швидко прогресує і дуже скоро рвоне вперед, вірніше на верх турнірної таблиці. Гараз, гаразд, якщо не наверх то в середину точно. Волинь лише їх пятки побачить. Ну і цілком ймовірно займе їх місце. А щодо єврокубкових амбіцій Волині то згадується фраза: "Чим би дитя не тішилось - аби не плакало!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дем"ян, до речі, чуть не лоханувся з заміною, якби Суботіча не дьоргнули назад на лавку і він би все ж вийшов замість Насонова, то мали б на полі 3 українці і технарь в результаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіяло.

http://sport.bigmir.net/football/ukraine/1540522-On-privodil-ovcharku--Hacheridi-rasskazal-o-metodah-raboty-Kvarcjanogo

Читайте друге запитання журналістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із післяматчевої прем-конференції....

Хоча, звичайно, на хід подій вплинуло й те, що у нас сьогодні пропускали гру Аржанов та Сімінін. А загалом – будемо розбиратись.

Як же дістали ці разбіратєльства, з першого туру розбирається, а вже 16-ий минув, де результат????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Защита расписалась в полном неумении,

Их надо половину заменить,

А впереди как далеко нашим до Кении,

Их забивать уже не научить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1cde4.jpg

Ванче Шиков: Футбол слід грати для публіки

Футболіст "Волині" Ванче Шиков поспілкувався з пресою після матчу з "Карпатами". Нагадаємо, що ця зустріч завершилася з рахунком 2:0 на користь команди зі Львова.

- Ми дуже хотіли виграти у цьому матчі, готувалися до нього. Всі знали про статус поєдинку. Але вже на першій хвилині таке сталося… психологічно це нас вразило і тільки через десять хвилин почали грати більш виваженіше. Мали кілька моментів, не забили їх, а в таких поєдинках слід свої нагоди реалізовувати, причому стовідсотково, бо п’ять-шість моментів може не виникнути. А так гра була рівною, отримали другий гол і фактично все закінчилося.

- Чому так жахливо помилилися, коли забивався перший гол у наші ворота?

- Я щойно подивився відео, справді – просто дитяча помилка. Лукас пройшов як ніж по маслу, всі розступилися.

- Команда може потрапити у певну психологічну яму?

- Слід уже забути про цю невдачу, зібратися, щоб вийти на "Ворсклу" показати характер і взяти свої очки.

- Як тобі сьогоднішня атмосфера на стадіоні?

- Футбол слід грати для публіки. Наші фанати нас дуже надихали сьогодні, тому хочеться попросити вибачення за таку поразку. Тим більше, що програли двічі поспіль.

- Те, що ти грав у середу за збірну, вплинуло на фізичні кондиції?

- Втома нині є у всіх гравців… Я справді трохи довго добираюся на матчі Македонії, але ж це матчі за національну збірну, це наша робота.

- Ти виходив на гру із пов’язкою капітана. Чиє це було рішення?

- Тренер так вирішив. Я вже одного разу капітанив – у Словенії на зборах, коли Сімінін травмувався. Такий статус завжди посилює відповідальність. Сьогодні був офіційний дебют у ранзі капітана, шкода, що невдалий.

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/50a95100.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцуко, ну скільки можна, та програйте запорізькому "Металургу" і "Говерлі", але рознесіть "Карпати" 3:0, я все прощу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але рознесіть "Карпати" 3:0, я все прощу

Є таке слово - субординація мій друже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормальна ситуація,у команди "Волинь" завдання - прописка у вишці.І тренер як раз підходящий,який вічно у чомусь "розбирається" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://football.ua/s...ews/184326.html

Про Кварца стаття. Ех були часи!

ех,були часи,був Кварц тренером хорошим

а тепер на нього і його команду без жалю не подивишся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварц збере команду з дешевих гравців, яка буде грати на рівні вишки. Найде гравців, котрі за миску супу будуть землю гризти і добиватися результату.

Не те що наші Шикови, з яких зараз повний пшик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз Шикова знайшов Кварц і Ванче один з найкращих в нашій команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що вже в грі Шикова не подобається? Він то якраз (і Сіма) землю й гризуть, а от приведені болгари, грузино-мавпи нігерійці Савичі і Суботичі - оце пшик - мови про кваліфікацію і нюхання пороху багато - толку мало.

Стосовно претензій до Шикова - я так розумію мова про 2-ий гол забитий лемками, так там впершу чергу винен Занєв, який фіг-зна де був тільки не в своїй зоні, Шиков вже виходив на гравця котрий був на швидкості, помилився звичайно, але суть проблеми в іншому..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...