Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Вітаю нашу команду з перемогою!

Правда, якась та перемога дивна вийшла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я так подивлюсь Волинь взагалі напів-основним складом грала http://fcvolyn.net/match/688/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубок України. 1/16 фіналу. "Славутич" Черкаси - "Волинь" 1:3

«Волинь» на стартовий поєдинок нового розіграшу Кубка України приїхала у Черкаси, в яких після створення нового клубу – ФК «Славутич» – знову відновився футбольний ажіотаж. От і на Центральному міському стадіоні «Волинь» окрім духового оркестру зустрічали десять тисяч глядачів, спраглих до футболу високого рівня. Спеціально на цей поєдинок у Черкасах зробили вільний вхід на матч, а кожна школа міста пообіцяла «виставити» на гру щонайменше 50 школярів-вболівальників. Лучани ж, хоч і не привезли до Черкас кількох гравців основного складу, але ретельно готувалися до поєдинку і прибули на гру за два дні до неї.

Стартовий склад від Анатолія Демяненка трохи здивував, утім зрозуміло прагнення тренерів зберегти сили виконавців, які «робитимуть погоду» у матчах УПЛ. Зрештою екстравагантних змін в амплуа «волинян» помічено не було – Савич грав на звичній для нього позиції «під нападником», Пилипчук та Аржанов – на флангах півзахисту, Герасимюк і Скоба – в центрі поля, на вістрі атаки – Олексій Бабир. Тільки у центрі захисту грала зв’язка Шандрук-Ізворану. Як бачимо, в Луцьку залишилися Шиков з Ілієвим та Сімініним і Суботич з Бікфалві.

Гості активніше почали поєдинок, але перший небезпечний момент лучанам подарували захисники «Славутича». Після високої «обрізки»-свічки захисника Олексій Бабир із меж штрафного майданчика перекидав воротаря, але м’яч «облизав» поперечину воріт. Гості у ці хвилини атакували переважно правим флангом і двічі із хорошої позиції пробивав Володимир Аржанов – одного разу м’яч пройшов біля самісінької стійки, а іншого добре зіграв Ленчніков. На жаль, стан газону не дозволяв обом командам показувати дива техніки і з середини тайму ініціатива із рук-ніг «волинян» спочатку втекла в центр поля, а згодом і до господарів.

Черкащани посміливішали після трьох необов’язкових карток Савича, Пилипчука та Насонова, а також ще кількох нереалізованих моментів гравців «Волині» – ударів головою в дальній кут Бабиря та несильного, хоч і точного удару Ізворану в нижній кут. А от останні сім-вісім хвилин першого тайму змусили похвилюватися гостей та їхніх тренерів. На 39-й хвилині Ізворану ліквідував дуже небезпечний простріл, вибивши м’яча на кутовий. Господарі подали його і Літовченко парирував удар з десяти метрів. Атака господарів не згасла, пішов навіс на дальню штангу і Сергійчук з кута воротарського ударом головою міг відкривати рахунок...

На другий тайм лучани вийшли зарядженими на швидкий гол. Тим більше, що у напад було відряджено Євгена Павлова замість Душана Савича. І вже на 47-й хвилині Пилипчук міг забивати після класного прострілу, але вдарив вище з семи метрів. Згодом Насонов так закрутив м’яч із кутового, що ледь не забив «сухий лист». «Волинь» справді притисла «Славутич» до воріт і намагалася реалізувати перевагу. Скоба добре приклався до шкіряного здалеку – трохи вище, Бабир після довгої атаки закручував м’яча в дальній кут, але влучив заледве не у прожекторну вишку. Освітлення на стадіоні, до речі, не поспішали чомусь вмикати.

До середини тайму «Славутич» потроху загасив активність гостей, хоч сам моментів на кшталт тих, що були наприкінці першого тайму, не створював. А тут ще стадіон у Черкасах вперше за десять років запустив «хвилю», запалив фальшфаєри, а воротар господарів піймав кураж і почав рятувати свою команду. Бабир цілив у ближній кут з кута штрафного, Ізворану у гордій самотності пробивав з лінії воротарського після подачі кутового – вище воріт! «Волинь» обклала штрафну господарів своїми атаками, а «Славутич» почав відверто фізично здавати. Павлов зачепився за м’яч в штрафному, скинув на півкогол карного, але Шандрук пробив невдало. Демяненко кинув в бій третього нападника – Овонікоко вийшов замість Скоби. «Волинь» тиснула, але страждала якість останнього пасу. І тут господарям допомогло диво. Це Гуд заледве не став для Черкас Робін Гудом, закрутивши м’яч по неймовірній траєкторії із 40 метрів точно у дев’ятку воріт Літовченка – 1:0.

Волиняни побігли вперед на «останній і рішучий» штурм. Спочатку Овонікоко головою не поцілив в дальній кут, а на останній з чотирьох доданих хвилин нігерієць з грузинським паспортом таки врятував «Волинь» від поразки. Ізворану зі своєї половини поля всоте закинув м’яча у чужий штрафний майданчик, Ленчніков чомусь пішов на перехоплення на лінію карного і …помилився, м’яч відскочив до Овонікоко і він несильно, але «зрізав» круглого у ворота головою.

Розлючені господарі у розпачі розвели м’яча з центру поля і Жуков просигналізував про закінчення основного часу.

У додані півгодини «Волинь» вирішила не відкладати справу у довгий ящик і за перші вісім хвилин першого екстра-тайму нокаутувала «Славутич». Спочатку Герасимюк підібрав м’яча після атаки господарів, протягнув його через пів-поля і був збитий на підступах до штрафного. До м’яча підійшов Насонов і потужно пробив у дальній нижній кут господарів – 2:1. А ще через дві хвилини Павлов після подачі Бабиря пробив головою у незахищений кут воріт – 1:3.

І прихильники «Славутича» потягнулися до виходу… Лучани почали гасити гру і решту матчу, контролюючи м’яч, довели справу до перемоги. Дуже важкої і, віримо, не останньої в цьому розіграші кубка...

http://fcvolyn.net/newsView/244/
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Славутич" Черкаси - "Волинь": післяматчева прес-конференція

Сьогодні, 21:25

20120923212812.jpg

Анатолій Демяненко, головний тренер «Волині»: Для початку хочу поздоровити команду «Славутич» з хорошою грою. Молодці! Так тримати! Я своїм гравцям казав, що Кубок є Кубок і тут не може бути недооцінки. Тому, що було багато прикладів, коли команди, нижчі за рангом, обігравали провідні клуби. Сьогодні ж була сута кубкова гра. Думаю, що глядачам вона сподобалась. У ній було й трохи драматизму.

- Анатолій Васильович, зазвичай, коли грає Прем’єр-ліги проти колективу другої ліги, то, зважаючи на те, що у «Славутичу» чимало молодих хлопців, виникає запитання, можливо хтось з них потрапив вам «на олівець»? Якщо не секрет.

- Мені важко прямо зараз ось так відповісти. Потрібно ще раз переглянути запис гри, а там і видно буде. А так, у «Славутича» справді молоді хлопці. Я подивився – 199-92 років народження. Тому не виключено, тому що мені сподобалося як сьогодні ваша команда грала. А ось моя команда не сподобалась сьогодні. Бо я кажу, що недооцінки не повинно було бути. Зрозуміло, що я дав відпочити деяким гравцям, адже є великі навантаження та й незабаром на нас очікують відповідальні матчі у Прем’єр-лізі. А те, що у «Славутичі» є молоді хороші гравці – це правда, я не заперечую.

- Що ви відчули, коли в кінці матчу «Славутич» забив гол? І хто з черкаських футболістів, на вашу думку, завдав найбільше проблем «Волині» у цій грі?

- Найбільше проблем завдала уся команда «Славутич» – була хороша самовіддача, бились до кінця. Але знаєте, як у футболі буває. Можливо, досвіду вашим гравцям не вистачило – адже молоді хлопці. Адже пропустити на останніх хвилинах гол тоді, як самі щойно перед цим забили – швидше всього, що не вистачило досвіду. А на рахунок того, що відчував… Та скажу так, що нічого, бо ми швидко відігрались.

Олександр Кирилюк, головний тренер «Славутича»: Я, у першу чергу, хочу подякувати нашим уболівальникам, які сьогодні заповнили стадіон і, я думаю, завдяки їм наша команда сьогодні зіграла доволі-таки непоганий матч. Звичайно, на фоні луцької «Волині». Я грою наших гравців в основному задоволений. Є, звичайно, моменти, у яких команда не виконала завдання. Але є значить над чим працювати. А загалом претензій до футболістів у мене немає. Хоч ми й програли. Буде розбір гри – там поговоримо про помилки. А так – молодці, старались. Хотілося б це підтримати в чемпіонаті – не результат, звичайно, а ту гру, яка у нас намітилась сьогодні. Продовжувати, розвивати її…

- Хто з гравців «Славутича» вас сьогодні приємно здивував?

- Бачите, я намагаюся не виділяти з команди когось окремо ,адже грає завжди команда. От якщо хтось випадає з неї… й то, я намагаюся на людях про це не говорити. Тому що сьогодні гравець зіграв краще, завтра – гірше. А психологія молодого гравця така, що сьогодні починаєш його «пресувати», то завтра він й взагалі «стухне». Скажеш, що хтось кращий – то завтра він уже буде «Пеле». Тому… команда сьогодні насправді виглядала командою й кожен виконував на полі свої функціональні обов’язки.

- А хто з гравців «Волині» потрапив до вас «на олівець»? (сміх у залі)

- Ну… Я вам так скажу, що не вистачить у нас «батьки золотого запасу»… рано нам ще думати про таких гравців. Нехай краще ті наші хлопці, які грали сьогодні, намагаються досягти того високого рівня і йдуть грати у Прем’єр-лігу. Або ж нехай разом з командою підіймаються туди по турнірним сходинкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друга ліга кажете?

Класне поле, хороший стадіон (візуально навіть кращий ніж наш Авангард), шикарне табло, класна підтримка

Це не Рівненський Верес і Тернопільська Нива!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олександр Насонов: «Демяненко у перерві сказав забити тричі»

- Сашко, коли ти повірив, що виграєте сьогодні?

- Вже коли Павлов забив третій гол. Раніше повірити в перемогу було важко, бо різниця в один гол ще нічого нам за такої напруженої грі не гарантувала.

- Тобі довірили право пробити штрафний на початку першого екстратайму…

- Я на тренуваннях виконую штрафні з цієї точки. Часто забиваю. Володя Аржанов підійшов, сказав: «Бий ти!» У мене, на щастя, вийшло.

- Склалося враження, що ви все ж трохи недооцінили суперника, чи ні?

- Не думаю… Я, наприклад, знав, що буде важкий поєдинок, що якщо ми на початку не заб’ємо, то вони закриються і «впруться», свій момент зможуть знайти. Сергій Літовченко декілька разів виручив, дякуємо йому. А могли ж програти…

- У перерві відбулася важка розмова із тренерами?

- Так… Суто тактично Анатолій Васильович порадив ще більше нагнітати темп, не давати суперникам навіть одного вільного ковтка повітря, не давати їм розвертатися А ще сказали забити три голи (посміхається). Ми це зробили, хоч і «розтягнули» голи в часі, змусили всіх понервувати.

- Поле було важким для комбінаційної гри?

- Так, трохи було. Не скажу, що в’язке, але горбків на ньому було більш, ніж достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубок України. "Карпати" зіграють з "Металістом". Інші пари 1/8 фіналу

Відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубка України з футболу.

"Кульки" для команд витягував Михайло Фоменко, голова комітету збірних та тренерської ради ФФУ.

Перед початком процедури він побажав командам хороших суперників.

Отже, за право вийти у чвертьфінал змагатимуться наступні пари:

1. "Дніпро" - "Іллічівець"

2. "Ворскла" - "Таврія"

3. "Карпати" - "Металіст"

4. "Говерла" - "Шахтар" (Донецьк)

5. "Авангард" (Краматорськ) - "Арсенал"

6. "УкрАгроКом" (Головківка) - "Чорноморець"

7. "Нива" (Тернопіль) - "Севастополь"

8. "Шахтар" (Свердловськ) - "Волинь"

Базовим днем проведення матчів є 31 жовтня.

www.champion.com.ua/football/2012/09/26/509004/

Як на мене то про такого суперника можна було тільки мріяти. Доречі ось посилання на їх сайт http://fcshakhter.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо знову виставлять напів-резервний склад то обовязково влетять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1bc2f.jpg

Сергій Сімінін: Нормальний жереб, але заспокоюватися не варто

Враженнями про результати жеребкування Кубка України та майбутнього суперника лучан на стадії 1/8 фіналу поділився капітан "Волині" команди Сергій Сімінін:

- Нормальний жереб, але такий, що не може заспокоювати нашу команду. Всім же відомо, що команди із нижчих ліг виходять на поле битися із більш іменитою командою. Я із тих країв, Луганщина. Це майже під російським кордоном. Я достатньо грав у Свердловську і мені відомий той стадіон, поле… Не скажу, що воно дуже якісне, тому треба буде й це враховувати.

http://www.ua-football.com/ukrainian/cup/50633547.html

1e9ff.jpeg

Анатолій Демяненко: Так, "Шахтар", але не той

Жеребкування Кубка України визначило суперника «Волині» у наступній стадії турніру. Це свердловський «Шахтар», який перебуває нині в середній частині турнірної таблиці «східної» групи у другій лізі. Головний тренер луцької команди прокоментував результати жеребкування.

- Я не скажу, що ми так вже зраділи супернику. Так, «Шахтар», але не той… Але ми вже щойно зіграли в Черкасах проти друголігової команди і ви бачили, з яким напруженням вирвали перемогу. Тому про жодну недооцінку суперника тепер не буде йти мова. Крім того, враховуючи дати матчів чемпіонату, будемо вирішувати і про те, як і де будемо готуватися до кубкового поєдинку, адже календар вимагатиме максимальної концентрації зусиль.

Офіційний сайт ФК "Волинь" Луцьк

http://www.ua-football.com/ukrainian/cup/5063349d.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бойовий шлях Пилипчука:

1bea9.jpg

Сергій Пилипчук: Подобається гра Фернандіньо та Коноплянки

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/5063ffec.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поразочка поки світить... Надіюсь в перерві на заміни, є кого міняти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да-а...Сумно це все.І що найбільше починає харити,це на післяматчевому інтерв'ю Дем'янове:'Так играть нельзя.Будем разбираться'.Хороший він дядько,тільки де ж результати цих розбірок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається в даному матчі помилились усі: і команда, яка погана зіграла, і тренер, який обрав не той склад та заміни (зокрема, пізно вийшов Савіч) і обрав не ту тактику на гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такс, пора вже Неділька вертати...

Замінили тих, про кого якраз я думав, другий тайм краще, Таврія закрилась. Бабир в нападі виглядає краще Насонова, все таки Насонов номінально захисник. Не вистачає Лопеса...

Часто не було кому з-за штрафної після вибивань вдарити по воротах. Забагто якихось обрізок незрозумілих. І дійсно, швидкості нема, Дем’яненко добре, що визнав, але "будєм разбіраться", ну не знаю, ладно хтось би так один не бігав, а то ж командна швидкість...

Добре, що Савич видужав, він часом може щось цікаве придумати...

Більше позитиву поки не побачив на жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так спішив з роботи на стадіон, і чесно навіть не згадаю, коли востаннє так розчаровувався. Справа ж навіть не в тому, що програли. Всяке буває, від поразок нікуди не дінешся. Але такою безхребетною я Волинь давно не пригадую. Команда не показала взагалі нічого. Взагалі. Браку величезна кількість, причому на рівному місці. Швидкості командної не було. Бажання у гравців теж видно не було, і це дуже сумно. У другому таймі хоч два моменти створили, в першому важко було дивитись на поле.

Нічого більше писати не хочеться. розчарований, слів не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...