Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Статистика за нами:

Гра забувається,результат лишається.

Ждьомс-с-с-с......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл@дь, бл@дь, і ще раз бл@дь!!! В мене немає слів, навіть обговорювати не хочеться - ніби і непогано, а лише одно очко. В принципі, ладно з тим очком, як так можна упускати перемогу в останні 10 хв. Це більше непокоїть... Бл@дь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це проста жоп@! Вдома грають з 1 форвардом... Ізворану стількі партичаить, а його далі в основу ставлять, Шумахєр - це взагалі мастєр! Один рамон бігає, ну і Аржанов ше більш менш в гру війшов. Ну і заміни Демяненка - це також окрема стаття: чого він відразу не випустив захисник після вилучання Шикова?? Коли до нього дойде, шо Шумахер, якшо не забиває, то вже не забиває, а він його далі пхає! Ну і повторюсь, Літовченко за 3 матча ніразу не виручив, хоча 2-ий удар мав брати, але то вже таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл@дь, бл@дь, і ще раз бл@дь!!! В мене немає слів, навіть обговорювати не хочеться - ніби і непогано, а лише одно очко. В принципі, ладно з тим очком, як так можна упускати перемогу в останні 10 хв. Це більше непокоїть... Бл@дь!!!

Та ладно, давай обговоримо :)

Вболівальників "Зорі" можна привітати, вони отримали трилер з хепі-ендом.

Отже,

Негатив:

- якась розбалансованість після 1-го пропущеного гола і до кінця матчу, другий гол як результат якогось хаосу;

- дурне вилучення Шикова (ну, вибив зі злості, яка там затяжка часу, то ж є запасний м’ячик);

- кінець першого тайму - втримання рахунку;

- ШумаХер;

- Суботич загубився, не може знайти себе в команді, хоча бігає;

- Литовченко - середнячок, Постранський врятував в значно важчих моментах, на виходах ніфіга не грає, згадався Неділько, який левом кидався, може і не мега-зірка, але відчувалась впевненість на останньому рубежі.

Позитив:

- Лопес. Був Майкон, є Рамон! Хлопець росте, і поменше йому спілкування з земляком Шумі, щоб не передалося (тьху-тьху-тьху);

- Аржанов. Ну точно не гірше за Скобу-Герасимюка. Дем’ян втомився вирішувати, хто з тої пари "кращий з гірших" і знайшов ніби непоганого гравця.

- Бікфальві. Гравець з нестандарним мисленням, як показник - розіграш штрафного не навісом-ударом, а на набігаючого Пилипчука, який мав забивати.

- Пилипчук сьогодні вже краще, в потрібний час в потрібному місці

- Шиков - до вилучення

- Сімінін - стандартно, боєць

- початок другого тайму - видно, що тренер вставив, забігали, контролювали м’яч, пресингували

Незаслужена нічия, наші таки були трохи кращі. Можна згадати про тіпа-офсайд Лопеса, коли забивав гол, здається, в штрафному валили Еріка, суддя мовчав, але загалом самі винні.

З психологією треба щось робити, щоб вони боялися повертатися в роздягальню, якщо не виклалися до кінця, як при Кварці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З психологією треба щось робити, щоб вони боялися повертатися в роздягальню

Знайшли мені ребус...Кварцяного з вівчаркою.І м"ячика тенісного в руки... (звісно жарт)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шикову дали другу не за затяжку часу, а що вибив мяч після свистка судді.

Недарма 2 -0 рахунок більш небезпечний для ведучої команди ,ніж 1-0.Гравці розслабляються, +вилучення в Зорі.Демян не міг цього не знати.

Ну і апофеоз - це Шумахер.Як би його де подіти, чи щоб швидка настя на нього перед матчами нападала хоч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко, головний тренер «Волині»: Ми мали перемагати, напевне, я зробив неправильну заміну – замінив Суботича на Шумахера. До того ж пропущені голи були безглуздими, коротше – випадково «віддали» матч.

- Анатолію Васильовичу, прокоментуйте, будь ласка, вихід Насонова.

- Рамон попросив заміну. Шкода так програвати, коли була перевага. В принципі, гравці віддавалися, грали непогано.

- У вашій кар’єрі були такі ситуації, коли вигравали з різницею в два м’ячі, а в підсумки була нічия?

- Та бувало, звичайно, в житті все буває, від цього нікуди не подінешся…

- Скажіть, перші 30 хвилин матчу вам сивини не додали?

- Кожна гра додає, вже й сивини немає. Я всі ці дні працював з гравцями, щоб вони отримали психологічну стійкість після останніх двох програних матчів

- Яке враження від гри Аржанова?

- Він кваліфікований футболіст, я його добре знаю. Він лише три дні, як тренується з нами, але я змушений його ставити в склад, тому що в нас є проблеми в півзахисті. Я знаю його потенціал і думаю, що він буде додавати з кожною грою.

- Ви продовжуєте пошуки нападника?

- Шукаємо… Не сипте мені сіль на рану

- Лопес чудово грає в останніх матчах…

- Так, він добре виглядає. Лише з «Шахтарем» невдало зіграв, а так він один з найкращих, робить багато ударів, постійно тримає захист суперника в напрузі.

- Коли відновиться Старцев?

- Ми очікуємо на нього вже в найближчій час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слава богу що я цього не бачив! А ще думав йти на стадіон... Волинь не перестає розчаровувати, а Дем'яненко, я так розумію не збирається нічого міняти в своєму підході до гри! Шумахера не можна випускати на поле, невже треба буде цілий сезон проганьбитись щоб це зрозуміти?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже Демян все таки має надію на Майкона.Шахта після випадку з Рибкою не хче ризикувати своїм імям, просто пробивала варіант от римати гравця безплатно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь безтолковий той Дем'яненко.Команда "метр з шапкою",найвищі Ідахор і останій захісник,одними стандартами можна було замучити.Фланг Рамона чому не нагружати.Швидкий,технічний а гол який "аля Робен",і красну накрутили,простояв пів гри без м'яча.Чомусь в'язли на іншому фланзі і центрі.Не нападник треба а КВАРЦЯНИЙ,в нього зір кращий.Суддя гнида-весь перший тайм гостям підсвистував.Кароче провтикали чудову нагоду порадувати народ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Волинь» трансферна: цікаве за 4 роки

http://www.volynnews.com/news/sport/volyn_transferna_tsikave_za_4_roky/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і апофеоз - це Шумахер.Як би його де подіти, чи щоб швидка настя на нього перед матчами нападала хоч.

Я придумав варіант - Павлову з Бабирем підкинути твою ідею, трішки слабітєльного в водичку перед матчем ;)

Реально, Дем’яненко вже його на все менше часу випускає, мабуть думає, "бляха-муха, ну як це він стільки голів в міжсезонні забив, може знову чудо станеться". Не знаю, якщо Гобер вигнав, бо він повільний, то це вже точно не "бистрий олєнь", ну не прогресує він, ще в Кварца під схему "скинь на Майкона" часом підходив, а зараз слабо доганяє, що на полі робиться...

Проблеми з форвардом - так. Але ж є Павлов, Бабир, той же Савіч, невже вони будуть гірше Шумі? Хіба так буває, щоб ще гірше?

По Дем’яненку. З критикою згоден, але тут головний момент "психологія", йому б Кварца в психологи штатні взяти по таких ситуаціях тіпа "виграєм 2:0, як не розслаблятися?". А по малюнку гри - не знаю як ви, а я бачу, що гра стала іншою, низом грають, часом думка проявляється в таких людей як Ерік, Лопес, Пилипчук, Шиков, Сіма. Зараз вернути Кварца з навісами "на Пищура" - буде ще гірше. Якщо Кварц - тре вертати Гобера, Пищура, щоб головами бити.

Що, серйозно хтось повірив, що без напрягів вийдемо в ЛЄ? Це ламання схеми, тут аби за рік справитися суто на зіграність, це ж не Мессі з Роналду щоб зігралися, це досить середнячки.

Тобто, по стилю гри - в контроль м’яча, гра низом, в пас мені Дем’ян цікавіший в плані на перспективу. Але є пару питань: зачєм нам Шумі? нашо міняти те, що працює (Масло, Лео)? чому не грає хоча б на заміну наша молодь (Приндета, Павлов, Бабир)? і "може метод батога часом теж тре використовувати для стимуляції"?

Коротше, якщо прагматично - місце в 10-ці це зараз реальна ціль "Волині", ну хіба нє? Хоча б стати тим "міцним середняком", який точно не бореться за виживання, по любе лишається в вишці, тіпа там "Таврія", "Ворскла". Я канєшно хочу в єврокубки, але реально тільки один сезон такий був в Кварца, коли були цього достойні, зайняли 6-е місце і потім ще півсезону перед вильотом в першу лігу, ну ніколи більше "Волинь" не була стабільною командою.

А ще приємно - Аржанов:

- Тобі допомогала публіка сьогодні?

- Розумієте після «Арсеналу», де на нас насправді небагато люду ходило, сьогодні я відчув різницю.

Так отож, Вова, підписуй-но ти контракт, нєфіг бігати для пустого стадіону в Києві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема стадіону і ніякий власник не полізе в ЛЄ.Так і буде "Волинь" вічно телепатись всередині і переходити з рук в рукі як "цяцька",і будуть на стадіон ходити одні фанати.

А гол був!

post-1137-0-10472100-1345467097_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По останній грі. Позитив: Занєв почав ходити в атаку, Сімінін, Рамон, було значно менше поперечних передач ніж раніше, правда це мабуть пояснюється тим, яку манеру гри запропонувала Зоря.

Негатив: виграючи 2-0, граючи в більшості команда стала грати на утримання і прижиматися до своїх воріт - те з чим завжди боровся Кварц, пригадую його після минулорічного матчу з Олександрією, коли 3-1 виграли. Він просто скаженів від того, що при 3-0 команда зупинилася, а Демяненко "буде розбиратися і аналізувати". Шось несподобався Ерік, вроді технічний, з ударом, але при обороні шариться, ховається, в підкати не йде, не перехоплює і т.д. Теж саме Ілієв - в активній обороні участі не бере абсолютно, просто знаходиться в зоні оборони, однак виграних єдиноборств, перехоплень щось я не пригадую. За ці 6 турів так я і не зрозумів чим він за Приндету та Масла кращий. Аржанов вроді непогано, але ще рано щось говорити. А ще суддя - гандон, правда в першу чергу провина на ФК Волинь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демян не випускає на заміну Бабиря і Павлова , бо їм треба платити премію за виграний матч.А Шумахер мову досі не вивчив- може й не знає , що за виграш премія .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Демян не випускає на заміну Бабиря і Павлова , бо їм треба платити премію за виграний матч.А Шумахер мову досі не вивчив- може й не знає , що за виграш премія .

А х*лі тому Шумахеру мову вчити? Він сам походу в шоці, що його не те що на поле випускають, а ще в команді тримають... Будучи на його місці, я б не позорився, і їхав би на родіну танцюристом на карнавалах працювати! Він хлопець видний, високий... А футбол - це не його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Футболіст «Волині» — у символічній збірній туру

Рамон Лопес увійшов до символічної збірної туру, а його голи за різними версіями визнані найкращими.

Про це повідомили на сайті ФК «Волинь».

Так, попри сумний настрій, який панував і на трибунах «Авангарду», і в роздягалці «Волині» після прикрої нічиєї (2:2) у поєдинку із луганською «Зорею», журналісти провідних українських видань все ж відшукали і позитиви у діях лучан.

Півзахисник Рамон Лопес увійшов до символічної збірної туру за версією UA-Football. «Бразилець активно переміщувався по всій ширині поля, діючи на обидвох флангах, а також у центрі поля. В першому таймі забив чистий гол, класно відкрившись на лівому фланзі, але його не було зараховано. У другому таймі Лопес таки досяг свого, отримавши пас від Пилипчука», - написали у виданні про гру Рамона.

Крім того, обидва голи «волинян» у цьому матчі визнано найкращими у турі за версією «Спорт-експрес в Україні». М’яч Лопеса отримав максимум голосів журналістів і став першим у рейтингу, а взяття воріт від Сергія Пилипчука так само одноголосно визнано другим за красою у турі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю про які перспективи "Волині" говорить її керівництво і тренерський склад. Як на мене - перспектив ніяких, аби не вилетіли, хоча думаю, що по ходу будуть "бовтатися" десь між 10-14 місцями. Не зрозуміло лише одне - навіщо постійно тасувати склад, з торфу і мулу діаманти не виростають, а то зібрали братів-словян класу нижче середнього, а наші нічим не гірші сидять і лаву гріють. До речі в останньому матчі перемогу можна було втримати на морально-вольових, а ці матч ще не закінчився, а вони вже ходять по полю і гроші рахують. Такий і результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні молодіжка "Волині" зіграла в нічию 1:1 з "Дніпром". У складі не було ні Бабиря, ні Павлова, невже випустять завтра? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...