Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

А він піде? Ніде в новинах про це немає (а це не якась рядова подія) і сам Кварц не раз казав що піде, все набридло. Емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А він піде? Ніде в новинах про це немає (а це не якась рядова подія) і сам Кварц не раз казав що піде, все набридло. Емоції.

Якщо вже він сказав про силу волі, то думаю піде, нехай навіть ненадовго. Інакше не потрібно вчити тому, чого в тебе немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я його вже геть не розумію...

Але ятільки за те, щоб він лишався... Клуб загнеться без нього

Мені казали причину, але не хочу виглядати як ОБС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, ти випадково на сайті і форумі Волині не під ніком РОман сидиш?) Дуже схожі за мисленням і стилістикою повідомлень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, ти випадково на сайті і форумі Волині не під ніком РОман сидиш?) Дуже схожі за мисленням і стилістикою повідомлень

Tarzanych, ні. Я на форумі Волині сиджу дуже рідко. Але я і там зареєстрований під ніком "Smith".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого його не шкода. Він придурок.

Хто зареєстрований "В контакті" - введіть в пошуку аудіозаписів "Кварцяний" - там розбір гри в автобусі після самої гри. Послухайте..

Кому треба такий тренер?

Оце так, ну знав, що Кварц так ставиться до гравців, але все ж таки, поки сам не почув, то якось до цього ставився - "А хай їм дасть пілюлєй за те, що погано грають", але почувши це - в мене немає слів, як так до людей можна ставитися, я не розумію, скоріше він "піжон,.." ніж ті всі гравці, хай Волинь іграє в першій лізі, але хай до людей буде нормальне відношення, ну це просто жах, ну не подобаються гравці, придбай інших, немає грошей (хоча наскільки я розумію певні гроші, але все ж таки є) то вибирай кращих із тих що є...

Мені здається він когось як бив там в автобусі, ну не бив, але паро раз стукнув когось, бо на аудіозаписі чуди якийсь в кінці автобуса шум.. Ну якщо він ще і бє гравців, то я краще не буду писати, як в мене сьогодні змінилась думка про даного власника декілька відсотків акцій клубу ФК Волинь, я написав власника, оскільки після такого не вважаю його тренером...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти зрівняв! Лобановського і Кварцяного. Лобановський це Велика Людина! Скільки він зробив для Динамо. А Кварц що? Окрім матів пере-матів більше нічого ж не робить!

Особисто я радий змінами, цікаво хто буде новим тренером?

Цілком згоден зі Smith oм. кварцяний багато зробив для команди! Не потрібно забувати ,що свого часу вона перемагали під його керівництвом всі українські команди! та й в минулому році, коли спонсори сказали - що чемпіонат не цікавить, а ось в кубку Волинь повинна виступити добре- результат на лице! так що його заслуги все таки великі, хоча справді інколи він перегинає палку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що? Ждати поки вперед ногами з поля винисуть, бо він багато зробив? Як би він і зараз робив то і мови б такої не завелось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми усі можемо по різному ставитися до Кварцяного, але цікавить інше: його відставка була осмисленою дією, чи знову ж таки, він діяв "на емоціях"? Бо зробити таку гучну заяву на усю країну і після цього не піти у відставку, буде в подальшому виглядати не зовсім по-чоловічому.

Хоча заслуги у Кварцяного великі - досягнути таких результатів з таким обмеженим бюджетом та під впливом різних чинників - це варто великого. Крім того, якби Кварцяний вивів Волинь на кінець чемпу у зону Єврокубків, то хто б потім згадав про його методи? Казали б, що головне результат і він досягнут.

І ще - назвіть хоча б одного тренера в Україні (крім Лобановського - це людина світового масштабу, як і сер Боббі Робсон),який має таку "чуйку" на таланти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого його не шкода. Він придурок.

Хто зареєстрований "В контакті" - введіть в пошуку аудіозаписів "Кварцяний" - там розбір гри в автобусі після самої гри. Послухайте..

Кому треба такий тренер?

Мені здається він когось як бив там в автобусі, ну не бив, але паро раз стукнув когось, бо на аудіозаписі чуди якийсь в кінці автобуса шум.. Ну якщо він ще і бє гравців, то я краще не буду писати, як в мене сьогодні змінилась думка про даного власника декілька відсотків акцій клубу ФК Волинь, я написав власника, оскільки після такого не вважаю його тренером...

Це Хачеріді дісталось за те, що не побоявся йому заперечувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди Кварц не піде!!!!

Це він вчора казав, шо у відставку йде, а сьогодні проснувшись і заспокоївшись він думає інакше.

Мені Кварц нагадує Режисера з Довгоносиків

А мені тренера ГазМяса з Нашої Раши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікуди Кварц не піде!!!!

Це він вчора казав, шо у відставку йде, а сьогодні проснувшись і заспокоївшись він думає інакше.

Я теж так думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нстуний домашній матч 21 серпня, приймаємо ШД. Перед цим в гостях граємо з Арсеналом К.

Якщо команда підійде до цих двох ігор в такому розібраному емоційному стані, то пердів Волині світить на 99,99%. "Піднятися" після цього буде ой як важко (Закарпаття це продемонструвала у минулому сезоні - під кінець чемпу гра наладилася, але в кінці-кінців це не врятувало їх від вильоту у пердів). Крім того, мені здається, що навіть заміна тренера (нехай навіть з ім'ям) - ситуації не виправить.

Правильніше було б, якби керівництво клубу та гравці Волині зустрілися б з вболівальниками, і, принаймні, пояснили б ситуацію, що склалася, та які виходи вони бачать (особливо це стосується Столяра). А то получається так - гравцям на.рати на клуб, керівництву клубу - на.рати на вболівальників, вболівальникам по концовке - на.рати на і на клуб, і на керівництво клубу зокрема. Одним словом, замкнене коло і все як завжди - згідно наших українських реалій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то получається так - гравцям на.рати на клуб, керівництву клубу - на.рати на вболівальників, вболівальникам по кнцовке - на.рати на і на клуб, і на керівництво клубу зокрема.

От оце найгірше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда. А на сайті вболівальників ФК Волинь і на офіційному сайті ФК Волинь поки що нічого нема ні про відставку Кварцяного, ні про його заяву, ні про реакцію керівництва клубу. Тиша...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адмін на сайті вболівальників дибіл - нічого нового не добавляє, відео з матчів старе, як світ, а про голосування з ідіотськими варіантами відповіді я взагалі мовчу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GraysonPierce, не кип'ятись :)

Відео цікаве тільки вчорашнього матчу, всі інші відео нам люб'язно надає Прем'єр-Ліга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..., а про голосування з ідіотськими варіантами відповіді я взагалі мовчу!

Погоджуюсь на всі 100%. Такий собі невдалий стьоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кварцяный: "Еще предстоит встреча с президентом клуба"

Наставник луцкой Волыни Виталий Кварцяный серьезно удивил футбольную общественность на послематчевой пресс-конференции после поражения от Зари (0:1), заявив о своем решении уйти в отставку.

"Я об этом заявил серьезно", - признался Виталий Владимирович СЭ в Украине Online. - "Правда, мне еще предстоит встреча с президентом клуба, с которым нужно будет поговорить на эту тему. Он пока находится в служебной командировке, а связи с ним нет. Если анализировать ситуацию, то такого сложного периода у Волыни еще не было - уж слишком длинной оказалась неудачная полоса. Не только в футболе, но и в спорте в целом необходимо везение. Однако его нет. За пять стартовых матчей нынешнего сезона было пять или шесть попаданий в штангу, перекладина и всего один гол. Что ж, такое в тренерской работе бывает, и это нужно пережить.

Тем не менее, ни сознание, ни организм подобных коллизий не воспринимает, и от этого можно сойти с ума. Я уже давно чувствую, что меня окутала какая-то черная аура и колдует надо мной. Вот я и решил заявить об отставке.

Мне после игры с Зарей все говорили: "Владимирович, успокойтесь! Утром все будет казаться другим". А я ответил: "Нет, я уже решил - все!". После игры я десять минут ходил и мучился, мучился, мучился… Ночью не спал, а утром встал, словно оторвавшись от мира. Но если я нашел в себе силу воли и решил, то… Человек-то ко всему привыкает, в том числе и к другому образу жизни. Робинзон Крузо жил на диком острове - и приспособился".

источник: СЭ в Украине Online

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу від щирого Серця, як вже писав, Кварцяного, як тренера я поважаю, але останнім часом, як би це сказати вічливо він мене "втомив". Як тренер , я його поважаю, але як людина, він перетворюється на "балабола". По-перше, висловлюсь на рахунок того, що у всьому винен тренер - з цим я не згоден - будь-який тренер робить все і віддає все команді що може, тому у пораразках він не винен. Але тренер - завжди повинен відповідати за свої слова і тим більше вчинки - він голова команди! Як би не склалось, він повинен бути прикладом! Хтось не слухає - до побачення (одного, дугого вигнав чи посадив на лаву запасних і все - порядок)! Тоді всі стануть слухати. Ясна річ всі хвилюються - сиди собі качайся і хвилюйся, а не матюкайся і не починай звинувачувати когось! У всіх є чорні полоси - але на грі будь людиною, а далі піди в сауну напийся в кінці кінців візьми дівчат - скинь зайву енергію - але повторюсь на грі і з командою будь-людиною!!!

А якщо вже сказав, що йдеш у відставку - йди! Нічого, і не таке переживали - знайдуться тренери, які будуть тягти і наших гравців, а не керуватимуться критеріами Кварцяного (менше 2-х метрів нам гравці не потрібні). Он барса і з невеликими гравцями всіх перемагає! А так 99%, що він нікуди не піде, і як писали вище - замутьть ніби Столяр його не відпустив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І взагалі, як вже писав Smith - вони взагалі забули про своїх вболівальників! Хто ходить на їх ігри? Хто підтримує навіть коли вони програють? Хто в кінці кінців коли забирали Авангард бастував - вони???

Ганьба команді і теренеру - які мутять бабло і зовсім не памятають про тих людей, які їх підтримують!!!

І геть темношкірих "талантів-боягузів" раз вони нічого зробити не можуть і дорогу молодим вихованцям Волині!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...