Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Немає Пищура з ШумаХєром- є результат!!!

А ще зваж на відсутність Герасимюка!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повтор голів:http://www.ua-footba...o/4f75ec89.html

Невже?!!! Які молодці. Читаю он-лайн, саму гру не бачу. Народ, як грають?

Офігітєльно!!! :0020:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЕРЕМОГА!!! Вітаю команду і всіх хто вболівав ! Перемогли впевнено і закономірно , без шансів Метадону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво,що Пєнісов в своїй програмі тепер скаже про Волиняк? .Данєцких прибили, на їх же вотчині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нарешті прорвало пацанів! Як же я довго чекав на пару форвардів Майкон - Савіч і непрогадав! Правда Івзорану з Шарпаром ніякі, лише назад грали, але сьогодні головне результат! Усіх з перемогою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь, що робота мені дозволить сходити 11 квітня на Арсенал. Подивлюсь "вживу" на наших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я люблю слухати донецьких експертів.

Морозов на каналі Футбол до гри ,,Волинь дуже втомлена після гри з Шахтарем,Волинь перебудовується, Волинь після далекої поїздки-Метадон може (навіть має ) ввійти в єврокубки, може заняти четверте місце,вже девять ігор не програвав, бла бла бла ,отже Метадон виграє одною лівою.

Після гри.Волинь зіграла на своєму звичному рівні,а Метадон виходив просто поваляти дурня, тому й такий результат.

Тепер хай валяють далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо об'єктивно, то недооцінка суперника з боку металургів мала місце , не чекали вони ,що Волинь здатна грохнути їх , як і в минулому сезоні. А Волинь приємно дивує ,після провального і безнадійного старту , 2 матчі на зовсім іншому рівні . Тепер , думаю , гарантуємо прописку у вишці і в майбутнє дивимось з оптимізмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда почала дорожити мячем, контролювати його , а не тупо валити вперед на авось. А яка дисципліна, Лише Майкон отримав картку по ділу, а другу можна було і не показувати.Якщо зможемо добавити в швидкості,місця мало буде всім.Все таки нарешті відчувається рука учня Лобановського.Школо є школа.Сьогодні я побачив иайбутнє Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По цій ссилці ,вказаній вище http://football.sport.ua/online/14415 ,запав в око один комент:

сегодня еще раз убедился,что металлург д существует только для отбора очков у Динамо,Металлиста и Днепра,и для договорных матчей с командами на вылет!

Фак! Неприємно. :( Я завжди був певен,що Волиняки сильніше МеталлДона.Ще досі в пам"яті той матч на кубок України,коли наказали "Метталург" вдома 3:1. Під страшенну зливу.Потім св"яткування перемоги в Майдані.Е-е-х...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про договорняки воплять ті в кого експрес на ставках згорів , тут же "верняк" був .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й так.Не граю,тому "не рубаю" цієї теми.

А Кварцяному за Савіча - решпект!!! Дем"яненко на пивко мав би сходити з Кварцом.Подякувати,так би мовити. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главный тренер Волыни Анатолий Демьяненко прокомментировал победу своей команды над донецким Металлургом.

- Хочу поблагодарить команду за результат и, главное, за игровую дисциплину. То, что я просил, ребята полностью выполнили. Ошибки были, но в футболе без них просто не бывает. Для нас каждая игра важная, ведь мы продолжаем вести борьбу за выживание. После того, как мы забили гол, играть стало намного легче. Мы эффективно сыграли в атаке, реализовав почти все моменты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може й так.Не граю,тому "не рубаю" цієї теми.

А Кварцяному за Савіча - решпект!!! Дем"яненко на пивко мав би сходити з Кварцом.Подякувати,так би мовити. :)

Шось не можу згадати при чому тут Кварцяний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...