Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Oktar, шо значить начинається? всі бачили шо явно підсуджували Шахтарю, а в тебе знову все чисто? Ти взагалі росказував шо другий склад вкатає Волинь...нуну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Єдиний плюс в цьому турі - нас ніхто не випередить, бо - Дніпро-Зоря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трошки Дем’яненко не дотягнув до сенсації. Але вже виконує поради Nokian’а, випускає Павлова І Приндету :) З Насоновим був "ход коньом", ніхто не чекав, що Лопес втратить місце в основі. Все таки дисциплінованість в захисті здивувала, Приндета має шанс зайняти місце Масло чи Шикова. Вже і грали ніби не так грубо, хоча жовті давали за кожне зіткнення, після сльоз і криків "кротів". Може вийде Савіч, буде і в атаці якийсь рух.

Карочє, якщо ми незадоволені "Волинню" після 1:2 від "Шахтаря", коли ще й гол з пенальті неоднозначного, то це вже прогрес. Я чекав на 0:3, сьогодні "Волинь" показала, що може грати з командами рівня "Шахтаря" і я їм за це вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний плюс в цьому турі - нас ніхто не випередить, бо - Дніпро-Зоря...

Я б не був категоричним , Дніпро грає через пень-колоду , Зоря стартанула не слабо ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех Пічкур,Пічкур. І чого тебе занесло на правий край захисту.Так грав по свому гравцю,але краще відпустив би його.

А кроти з такою грою ще осінню осоромляться в Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер вже "супер- опытный Шевчук" своїм падінням похоронив своїх земляків.

Але це - елемент професіоналізму в спорті.

Так би повів себе і Мессі в грі Барси проти аргентинського клубу.

Друге діло - суддя - з відчуттям меншовартості Волині проти Шахтаря...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oktar, шо значить начинається? всі бачили шо явно підсуджували Шахтарю, а в тебе знову все чисто? Ти взагалі росказував шо другий склад вкатає Волинь...нуну

Значить, що треба дивитись на гру команди, а не постійно скиглити, як ти привик!

Кучер отримав абсолютно необовязкову другу жовту. Звичайний фол в центрі. Суддя нормально вигнав його, а міг цього і не робити.

А те що команда все рівне залізла вся на свою половину поля і таки догралась до пропущеного гола, ніхто крім неї не винен.

І мене не цікавить суддя. Ми не награли на нічию.

Раніше нас в Луцьку боялися навіть Динамо з Шахтарем. А зараз в більшості сидимо на своїй половині і ждемо кінця матча. Так не перемагають і навіть не грають в нічию.

Я розумію, що всі вболівають за команду, але займатись постійним сомообманом і скидати все на суддів - це дуже слабка позиція.

Шахта явно нас недооцінила, ще й отримала вилучення. Це був великий шанс для Волині. Ми його не використали.

Ти можеш тішитися і гнати на судів

Я просто не побачив команди, яка хоча б моральо була готова виграти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо гри... Дуже сподобався перший тайм у виконанні наших футболістів. Дуже старався Павлов! В другому таймі трішки здали, але в обороні грали чудово! Загалом сподобалися Павлов, Герасимюк, Шеліхов і всі захисники крім Леандро(він явно програв боротьбу). Скоба, Пічку і "два стовпа" явно не грали на високому рівні.

2 Oktar, ну якшо вже в цьому матчі небуло самовіддачі і команди(особливо у першому таймі), то я незнаю про що можна говорити. Діло в тому шо і суперник без суддів сам нічого показати не може! Мало того шу пенальті мальований, так ше і можна посперечатися чи не штрафний там мав бути. Тай Фернандіньйо можна було вилучати за підкат ззаду проти Сімініна. Ну нічого, прийде Ліга Чемпіонів і там уже їх ніхто не витяне за вуха!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та причому тут самовіддача? Так вони самовіддано лягали кістьми на своїй половині проти десятьох суперників. І що?

Ще не хватало, щоб вони на свому полі проти чемпіона України не викладувались на 100%.

Я проти того, що команда після вилучення Кучера не пішла вперед, а боягузливо чекали кінця матча.

Якби вони пів другого тайма дійсно в серйозно спробували поатакувати і так само програли, я б їх поважав.

До речі команда Кварца б атакувала в такій ситуації 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль, матчу не бачив. Народ, розкажіть - а загалом, в порівняні з матчем з Оболонню, наші краще грали (я про саму гру і про характер)? Чи така сама какашка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда Кварца вже атакувала в Донецьку і отримала 5

Це аргумент? А сезон коли Волинь виграла двічі в Шахтаря і дома в Динамо чого не згадав?

Направду вдруге втрачаю бажання з тобою дискутувати.

Можеш знову щось там дописати типу "сам дурак".

Ти мені не цікавий в свому небажанні мислити, а сліпо все заперечувати. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, в порівнянні з "Оболонню", (тоді я бачив другий тайм) - є прогрес. Команда грала прагматично, не ломилися всі в напад, коли потім захисники не встигають назад, як це було з вилученнями Шикова і Ізворану. Забили гол чесно. Пеналь трохи лєвий, Шевчук впав, ніби балерина, його взагалі не треба було торкатися, фіг би забив. Суперкомбінацій не було, але це була більше гра на руйнування. Про центр захисту я вже писав, Сімінін і Леандро зіграли десь на своєму рівні. Павлов дуже старався. Герасимюк сьогодні здивував, видав гольовий пас, та і так був активнішим. Шарпар і Скоба загалом картину не псували, фактично не давали розгортатися атакам від Фернандіньо, Вілліана і Ілсіньо. Шеліхов маладєц, 2 рази врятував. Пилипчук забив гол, корисний гравець. Насонов вийшов справа, не скажу, що дуже добре грав, але так як Лопес провів два попередні матчі, то не думаю, що гірше. А от заміни не підсилили гру, ні Шумахер, ні Пищур, ні Пічкур не зробили чогось надзвичайного. Коротше, як вміли, так і стримували "Шахтар", почали грати на нічию в другому таймі, майже дотягнули, фактично крім пенальті таких стовідсоткових моментів не було. Нормал, на четвірочку по 5-тибальній шкалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це аргумент? А сезон коли Волинь виграла двічі в Шахтаря і дома в Динамо чого не згадав?

Ну, Wayner цього може і не пам'ятати із-за свого віку (але можна проГуглити).

Прихильники "Волині" - давайте жить дружно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Michaylo, Я ше хожу на Волинь коли вона у першій Лізі грала, коли ше лавки були. І на тих двох матчах я був присутній

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пресуха Думьяненка :

Главный тренер Волыни Анатолий Демьяненко прокомментировал поражение своей команды в домашнем матче против донецкого Шахтера.

- Это была тяжелая, нервная игра. Жаль терять ничью на последних минутах матча. Просто сыграли неграмотно. Добавить к этим словам нечего, просто жалко игру... Ребята карячились, карячились, карячились. Разумеется, Шахтер - мастерская команда, там хорошие исполнители, но ничего, будем работать. Необходимо верить в команду и работать, работать и работать.

- Прокомментируйте, пожалуйста, замены...

- Согласен, они не усилили игру. Не знаешь кого выпускать. У соперника на одного игрока меньше, казалось бы: возьмите мяч под контроль. Но на этот раз замены только ухудшили игру.

- Как вы компенсировали сегодня потерю Шикова и Масло?

- Я считаю ребята старались. Получилось более менее нормально, и Приндета с Шандруком сыграли надежно.

- А как насчет первого пропущенного гола?

- Ну, Приндета 1993-го года рождения... Понятно, что не хватает опыта, хотел выбить, сыграть проще, но получилось неудачно. Соперник перехватил мяч и мы получили гол в свои ворота. Но в целом он сыграл неплохо.

- Пичкур ничего не показал с в матче с Черноморцем, а сегодня привез пенальти. Какие будут штрафные санкции к нему?

- Дело в том, что проиграла команда, поэтому винить одного игрока нельзя. Да, замены неудачные, но кого выпускать? Знаете, какая у нас ситуация... Я думал, что наоборот, тот же Пичкур усилит игру. Знаю, что он может ускорить игру, а он вместо этого привез пенальти. Так бывает, что надеешься на лучшее, а получаешь худшее.

- Относительно "желтых" карточек ... Причина в том, что не ребята просто не успевали, или есть какое-то другое объяснение?

- Было много борьбы. Поэтому и у Шахтера много карточек, и у нас. Они борются за первое место, а мы, чтобы не вылететь. Поэтому, наверное, эмоции сегодня преобладали.

- Анатолий Васильевич, вас не беспокоит то, что часть фанатов вывесила баннер с надписью "Кварцяный - наше все". Как вы к этому относитесь?

- Я не обращаю особого внимания на это. Мне довелось и не через такое пройти. Прежде всего нужно быть человеком, поэтому это все - ерунда, это интеллект определенной группы людей.

- Впереди у Волыни непростой календарь ...

- Мы знаем, и каждая игра у нас решающая. Будем биться, будем брать очки. Надеюсь, и фортуна будет на нашей стороне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене реальний рахунок 1:1, за що "Волині" дякую, а все решта: пенальті, картки і акторська симуляція падінь шахтарями, це вже не футбол, а бізнес.

За "Волинь" було вчора не соромно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як такий розклад?

Демяненко грає,щоб відібрати очки в ШД і ДК за це обіцяє по 10 тис на кожного гравця.

На початку другого тайму ШД піднімає ставки і коуч випускає гравців , що послаблюють гру.( а як можна випускати Пищура, котрий за сезон жодного мяча не забив, а кращого бомбардира Майкон тримати на лавці?)

Всі задоволені , крім ДК та тих, що зірвали голос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то про матч дуже добре сказано в одному з онлайн-репортажів. Дозволю собі процитувати: "Жовту за затримку часу отримує Шеліхов. А ви, граючи вдома, в чисельній більшості, проти суперника в якого у воротах третій голкіпер стали б затримувати час?".

Відверто враження якесь двояке, з одного боку прикро що не дотягнули до того нещасного очка, з іншого - якось соромно... Соромно за те, що команда і не думала атакувати, 10 гравців в своєму штрафмайданчику - це й Енергетик з Бурштина може. От тільки такий футбол не має права на існування, він не має перспектив. Коли в центрі перехоплюється мяч і ніхто не біжить в контратаку на переповненому стадіоні - сумно стає.

Є тут думка, про те, що все вірно, бо в Донецьку грали більш відкрито і отримали 5. Але от чомусь мені та гра запамяталась більше, бо там і у нас нереалізованих моментів чимало було, а тут... З такою грою волинь із самобутньої цікавої команди перетворюється на одну із найбільш нудних в чемпіонаті. На жаль....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на football.ua хтось написав вірш

Луческу судей любит обсирать:

мол, Не дают они нормально им играть.

И каждый раз,очки теряя,говорил,

слезу стирая :"Суркис всё купил".

шахтёр с Волынью мужественно дрался

и даже гол один забил с игры.

Но Волынчанин тут же отыгрался

и показалось:Боги к Луцку так щедры.

Осталось 5 минут играть - не больше,

от шахты уплывает 2 очка

и тут Шевчук упал от дивной боли,

напоминая внешне "хробачка".

Свисток,пенальти и кроты довольны-

за то,судья с деньгами в Прагу укатил.

Ну что же вам сказать на всё,ребята?

Ахметов честный - это Суркис всё купил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як, как всегда, присутствовал на матче, но не стадионе, а рядом... :D

Что сказать... могло быть и хуже.. Шахтёр всё таки....это по матчу...

но особенно повеселили болельщики, которые возвращались домой... рэспэкт волынякам..

Когда вошла группа людей с приветствием "Слава Україні" а в ответ услышали громкое "Героям слава!!!!" я в очередной раз понял.. ВОЛЫНЬ покруче Донецка... пусть не в футболе.. и не в бабле....

извините за офф

Волынь чемпион !!

з.ы. Колонки я всё таки возьму когда то.. и Сектор газа будет жить всегда !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, може в Дем’яненка і мєгаактьорський талант (хоче це більше характерно для Кварца), але по пресусі не скажеш, що він міг щось там здати. Як на мене, видно, що дуже незадоволений результатом і грою, чесно визнав, що заміни вийшли голякові. Але дійсно, на кого міняти, якщо Майкон болт вже ложив на ту "Волинь"? Все таки, випускали двох свіжих форвардів(!), а не ще захисників, щоб тримати рахунок. Тобто логіка така, що мали б забивати ще один, поки кроти в меншості. Інше питання, які це форварди. І мені здається, що Дем’яненко після цього матчу нарешті зрозумів, що за команда йому дісталась, тут був дієвий один механізм "метод батога і матюка", а це явно не козир цього тренера. Ну яка там гра в пас, комбінаційний футбол, з Шумахером і Пищуром? Тут єдиний шанс, виривати очки за рахунок дисципліни і помірної агресії (без карток). І якщо він дійсно планує лишитися в вишці на наступний сезон, то треба вже думати, кому казати "гуд бай, май френд" в кінці травня. Як би там не було, по грі "Волинь" не повинна вилітати, "Оболонь" і "Олександрія" виглядають слабше, те що "Оболонь" виграла це більше заслуга тупорилості нерозважливості деяких гравців, які нахапали червоних, і дали фору в два гравці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...