Перейти до змісту

склад побутової техніки на КРЗ


storm

Рекомендовані повідомлення

Якщо їхати з Володимира, то потрібно їхати завжди прямо і ніде не звертати. Як вїдиш в Нововолинськ - теж ніде не звертай, проїдиш повз автостанцію, там буде на виїзді кільце, по кільцю - прямо. Зліва побачиш чи то завод чи то шо. Їх два поряд, тобі в перші ворота і там розпитаїш, бо він аж в полі.

Ввечері приаттачу карту, бо на роботі нет без картинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

в Нововолинську дійсно є точка )

товар "некондиція" з супермаркетів переважно (подряпіни, тріщини, відламані деталі.....)

тобто там німці "ФІГ" куплять таке даже зі знижкою а фірми продавці чи заводи не візьмуть назад по причинам необачних транспортувань тощо.

ось і збагрюють "човникам" нашим, а вони тут продають

да товар "бренд" іноді невідомий, але є такі речі що дійсно вартують уваги в ціновій пропозиції

і як на мене наш народ переважно закриває очі на якусь подряпину на корпусі якщо ціна дійсно скаче вниз за аналогічні моделі що є у нас на ринку техніки в 2-3 рази

порада хто буде що купувати всеж таки проводити детальну перевірку, і так званий "стрес контроль" (тобто включити наприклад телевізора і похитати ним поштовхати і таке інше.

якщо компютерна техніка - то ретельна перевірка адаптерів живлення, вінчестерів, батарей .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd, я - хорошо информированный реалист :smile3: и отлично знаю на собственном опыте сколько неудобств доставляет дешевая техника. особенно касается эргономики и мелких проблем из которых и состоят большие головняки :dont: хотя конечно, если запросы невелики, то можно купить ящик с трещиной поперек экрана, а щи хлебать лаптем из ведра. вопрос в том, как такие люди попадают в интернеты - с китайского калькулятора что-ли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

trionix, да, странно, что с КРЗ никто не откликается. либо все жадные и не хотят делиться информацией, либо до сих пор пытаются рассмотреть этот топик на мониторе с отколотым куском экрана :smile3:

ps. то, что магазина просто нет - я даже в мыслях не допускаю. после такого мощного обсуждения он просто должен был появиться :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd, я - хорошо информированный реалист :smile3: и отлично знаю на собственном опыте сколько неудобств доставляет дешевая техника. особенно касается эргономики и мелких проблем из которых и состоят большие головняки :dont: хотя конечно, если запросы невелики, то можно купить ящик с трещиной поперек экрана, а щи хлебать лаптем из ведра. вопрос в том, как такие люди попадают в интернеты - с китайского калькулятора что-ли?

я про то и говорю, не у всех такой критичный набор требований. Не все такие крутые, кому то и телевизор с трещиной за счастье, и слова "эргономика" в словаре китайского калькулятора нету.

П.С. Некоторые на бентли ездят....так что, магазины с Хюндаями закрывать и грязью поливать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно бачив якийсь склад-магазин побутової техніки ''Сатурн''на Ківерцівській(за перехрестям набережна/стрілецька).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

склад на КРЗ существует.Я там был.Но вели меня туда по знакомству и потому я не знаю имею я право о нем рассказываать или нет.Вывесок там нет,может он работает подпольно.Но у них тарятся многие базарники(или же это их точки на базарах).Товарищ брал у них пылесос лет 5 назад,доволен.Когда я там был,то был завоз холодильников и стиралок.Я же присматривался к немецким стальным радиаторам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував собі телевізор (плазму) в Нововолинську рік назад. Задоволений, такий самий телевізор на ті часи в наших магазинеах котував в 2,5-3 рази дорожче. Працює рік, ніяких глюків не замічено, це при тому що працює в інтенсивному режимі, майже постійно включений.

Я там 2 роки тому брав LCD LG-32,абсолютно новий,за 650у.о.(в техномаркетах була ціна ~1200$).Працює без проблем по 9 год.на день. Але перед тим я 2 телека (Samsung slim і Hyundai LCD) відвозив назад по гарантії-БРАК!Правда,міняли без проблем,відать вже звикли до такого.Про Нововолинський склад теж казали-"засєкрєчєний",бо добра половина товару на авторинку(а-ля "вчора з гєрманії привіз)-пилососи,дівіді,електроіінструмент,навіть побут. хімія-звідтіля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не лише авторинок там пасеться по германіях,з Нов-ська, тобто "напряму від виробників")) бере аудіовідео і інший долбі сюрраунд магаз "Ельдурадо"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4iter, понимаешь, если бы мне нужна была бентли - я бы ездил в бентли. но где? по нашим ухабам или с нашим "отличным" бензином? а главное, зачем? я уже говорил когда-то, мои требования к машине очень просты : она должна быть практичной, удобной, надежной; экономить мое время, а не тратить его. то же самое относится и к другим вещам - жизненные фазы шмотничества и вещизма я благополучно пережил, чего и тебе желаю.

перефразирую давнишнюю фразу kostya : вещь должна расширять рамки моей личной свободы, а не сжимать их. время - это тоже серьезный ограничитель, нервное спокойствие - еще важнее. приведу простейший пример : совсем недавно, лет 20 назад, пульт к телевизору у нас был чем-то экзотическим (в ходу были Фотоны, Электроны, Радуги и прочие Рекорды) и, разумеется, никого не напрягало встать с дивана, подойти к ящику и переключить канал или подкрутить громкость-яркость-контрастность. пошли полосы по экрану? не вопрос - подошел, ипанул кулаком хорошенько и нормальная циркуляция электронов восстановилась. другое дело сейчас, пульты стали обычным делом. но если этот #$%^ заедает, или требует для работы снайперской наводки в точку отмеченную крестиком где-то на морде аппарата, то такой аппарат у меня долго не проживет и скорее всего вернется к продавцу. царапина на корпусе или сколотый угол - вообще мелочь, я найду способ ее устранить, если во всем остальном аппарат достойно выполняет свои главные функции.

zaHARE, да рассказывай - тут все свои :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На территории бывшей ЗАТ Синтетика в орендируемом помещении склад как б.у. так и новой бытовой техники . Как ехать от 40 квартала до КРЗ по главной дороге поворот перед бывшим админ-зданием Синтетики на лево , главная уходит направо , дальше - первый поворот направо , подымаемся вверх по идущей дороге , далее первый поворот направо и метров 80 от поворота большие сдвоенные ворота - СКЛАД !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"склад на КРЗ существует.Я там был.Но вели меня туда по знакомству и потому я не знаю имею я право о нем рассказываать или нет."

кались дє там тот клондайк, уже не терпится хоть глазком посмотреть чудо-место :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На территории бывшей ЗАТ Синтетика в орендируемом помещении склад как б.у. так и новой бытовой техники . Как ехать от 40 квартала до КРЗ по главной дороге поворот перед бывшим админ-зданием Синтетики на лево , главная уходит направо , дальше - первый поворот направо , подымаемся вверх по идущей дороге , далее первый поворот направо и метров 80 от поворота большие сдвоенные ворота - СКЛАД !!!

намалюй на гуглі якщо не важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Чи може простий смертний придбати недорого конфіскат

На Волині популярною є байка про те, як сусід-податківець (митник, прокурор) за сміхотворну ціну придбав новеньку іномарку, бо це конфіскований товар, - пише газета.

Митники запевнили, що у них конфісковані товари придбати не можна. Кажуть, що вони тільки вилучають речі та продукти, які потрапили на Україну з порушенням митних правил. Подальшу долю цих товарів вирішує суд.

Інша державна структура – Служба безпеки України, також причетна до долі конфіскату. Начальник слідчого відділу УСБУ у Волинській області Едуард Кожокарь розповів, що їхній підрозділ працює з конфіскованим товаром як з речовими доказами.

«Слідчий, закінчивши слідство, скеровує справу до суду, який і приймає рішення. У тому числі, щодо майна: чи повернути в дохід держави, чи знищити, чи передати власникам. Це прерогатива суду. І тільки з цього моменту речовий доказ набирає статусу конфіскованого майна. Далі ним займається виконавча служба», - каже службовець.

Як розповів Кожокарь, СБУ таки має право приймати рішення про реалізацію конфіскованих товарів. Це стосується продукції, яка швидко псується. Адже судові засідання можуть тривати довго.

Для реалізації майно передається уповноваженим підприємствам. Їх визначають у податковій адміністрації. Таке підприємство має право на винагороду в розмірі 10% від загальної суми реалізованого майна. Виручені кошти кладуться на депозитний рахунок в казначействі до рішення суду. А відсотки на ці гроші не нараховуються, незалежно від терміну розгляду справи.

Але, як з’ясувалось, немає магазину, де продається кофіскат. Усі товари збувають на прилюдних торгах. Начальник підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби обласного управління юстиції Олександр Куляша розповів, що після відкриття виконавчого провадження проводиться експертна оцінка конфіскованого товару. Також митниця надсилає розрахунок усіх податків та зборів.

З урахуванням усіх цих платежів і встановлюється вартість товару. Як правило, вона значно вища за ринкову.

За торгами можна спостерігати у всесвітній мережі на спеціалізованому сайті. Можна будь-кому брати участь. Але для того, щоб придбати путній товар, потрібно кілька годин посидіти за монітором, - пишуть «Відомості.ua».

Якщо ж митниця конфісковує продукти харчування, то закон дозволяє безкоштовно передавати їх в заклади освіти, охорони здоров’я. Але є умова – наявність супровідних документів. Начальник управління ветеринарної медицини у Волинській області Богдан Лозинський запитує: «де ж ви бачили, щоб контрабандисти возили товари з документами?»

Більш того, здійснити численні перевірки якості харчових продуктів часто неможливо. Тому торік на ветсанзаводі утилізували майже 8 тонн м’ясних продуктів.

І все-таки, якщо товар довго ніхто не купує, то дозволено двічі робити переоцінку товарів. Максимальна сума переоцінки – 40 % від вартості товару. Якщо вже й після цього товар не реалізували – його можуть безкоштовно передавати в службове користування різним державним установам та організаціям. Приміром, лікарням, будинкам-інтернатам, прокуратурі.

Таким чином, авто з конфіскованого перетворюється у службове. А вже його списати з балансу держструктур і перевести у приватну власність – справа техніки і часу. От звідки і оповідки про сусіда-митника (податківця, прокурора), який за безцінь купив новеньке конфісковане авто, - припускає газета.

http://www.volynnews.com/news/volyn/13064/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а КРЗ не знаю , а в Нововолинськ ось номер 0979688065 - це продавець звати Коля!!!

Дзвонити по будням з 9.00 до 18.00, по вихідним до 15.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На территории бывшей ЗАТ Синтетика в орендируемом помещении склад как б.у. так и новой бытовой техники . Как ехать от 40 квартала до КРЗ по главной дороге поворот перед бывшим админ-зданием Синтетики на лево , главная уходит направо , дальше - первый поворот направо , подымаемся вверх по идущей дороге , далее первый поворот направо и метров 80 от поворота большие сдвоенные ворота - СКЛАД !!!

а по конкретней можна???? карту в студию ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На территории бывшей ЗАТ Синтетика в орендируемом помещении склад как б.у. так и новой бытовой техники . Как ехать от 40 квартала до КРЗ по главной дороге поворот перед бывшим админ-зданием Синтетики на лево , главная уходит направо , дальше - первый поворот направо , подымаемся вверх по идущей дороге , далее первый поворот направо и метров 80 от поворота большие сдвоенные ворота - СКЛАД !!!

а по конкретней можна???? карту в студию ))

Я там был последний раз годика 2 назад ! Сейчас там Адреналин Сити ! Надеюсь - это конкретика !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...