Перейти до змісту

Продам мини-ноутбук


atmavan

Рекомендовані повідомлення

Нетбук ASUS Eee PC 701 White 7" WVGA (800 x 480)/ Cel ULV 353 (0.9GHz) / Intel 910GML Express/512Mb /4Gb/ LAN / WiFi 802.11b/g/Camera 0.3Mpx/Card Reader (SD/SDHC/MMC) /3 x USB 2.0 / VGA / RJ-45 /Windows XP/ 0.92kg/4 Cells, 2.5/bag

описание тут: http://www.topcomputer.ru/index.php?productID=745

цена 199 баксов

новый

тел. 80501757388

icq: 332293606

встроена веб-камера, микрофон, для скайпов всяких нормально подходит, главное инет поставить, например интертелеком, пиплнет или что-нить через сетевую карту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить даний девайс... але мене особливо цікавить ціна! по якому курсу ти хочеш в доларах отримати? якшо по 5, то куплю в тебе девайс. а якшо по нинішньому, то новий коштує 1500-1600 з гарантією і усім ;)

еее і ще одне. пропоную обмін на настольний. якшо цікавить обмін, то скину в пп опис настольного пк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить даний девайс... але мене особливо цікавить ціна! по якому курсу ти хочеш в доларах отримати? якшо по 5, то куплю в тебе девайс. а якшо по нинішньому, то новий коштує 1500-1600 з гарантією і усім ;)

еее і ще одне. пропоную обмін на настольний. якшо цікавить обмін, то скину в пп опис настольного пк.

курс для всех один! :)

купите доллары по 5 гривен и заплатите за нетбук 199 баксов

Нетбук абсолютно новый, нераспакованный и с гарантией на 12 мес от фирмы "Корсар" в Луцке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам такой же новый за 194 бакса :)))))

Продам такий самий як завжди по гуртовій ціні за 190$ (гарантія 12міс.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не розумів людей, які продають товар по вхідній ціні (ну крім випадків для знайомих або друзів). Питання і що ви з того будете мати? Більше клієнтів? Людина продає товар за адекватну ціну. Навіщо її збивати?? Не розумію... Моє імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно. Ніколи в нуль не продавав і не збираюсь. Просто постачальники у всіх різні і, відповідно, заробітки теж. отже я можу продати цей ноут за 194 долари і заробити, а Ксена може за 190 і теж заробити (можливо). А якшо ваш постачальник вам продає по 194-195, то хто тут винен? тра мінять постачальників :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно. Ніколи в нуль не продавав і не збираюсь. Просто постачальники у всіх різні і, відповідно, заробітки теж. отже я можу продати цей ноут за 194 долари і заробити, а Ксена може за 190 і теж заробити (можливо). А якшо ваш постачальник вам продає по 194-195, то хто тут винен? тра мінять постачальників :)

Просто людина продає товар (той хто створював тему), і її не цікавить по якій ціні поставщики можуть продати цей же самий товар. Якщо в мене вхідна ціна дешевша і що з того? Я ж не пишу що можу віддати дешевше. Якщо я хочу продати такий самий ноут, то створюю новий топік і пишу свою ціну за якою продаю. Не в обіду :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зачем плодить 20 одинаковых тем? :)

и действительно, не стОит

но... если вы продаете регулярно технику - не совсем обязательно в каждой теме указывать по чем у вас аналогичный товар

без обид

и давайте прекратим дискуссию. тут продает топикстартер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо новую тему о нетбуках создать.

Я тут савсем офигел, как глянул.. 170 баксов -за ноут. 2модератор - ветку надо переместить, дабы народ знал цены на нетбуки. И ориентировался.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно. Ніколи в нуль не продавав і не збираюсь. Просто постачальники у всіх різні і, відповідно, заробітки теж. отже я можу продати цей ноут за 194 долари і заробити, а Ксена може за 190 і теж заробити (можливо). А якшо ваш постачальник вам продає по 194-195, то хто тут винен? тра мінять постачальників :)

ну вообще-то все мы прекрасно знаем разных поставщиков, а так же их актуальные цены на разную технику.

и не нужно делать вид, что у вас есть сверхсекретная точка, где всё берётся на халяву..

продать такой нетбук можно и за 194 - и получить минимальный зароботок.

а можно и дешевле - ведь 30 центов это тоже "зароботок".

ваши методы ведения бизнеса - лично вашего ума дело, но если продаёте что-то - то создавайте отдельную тему и продавайте, а не наламывайте челу торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...