Перейти до змісту

Підключення до інтернету


Рекомендовані повідомлення

... підключити до інтернету, якщо в кожного є окремий модем? Тобто є комп. Він підключений до інтернету через модем. Є другий комп теж з модемом. Так ось: чи можна підключити другий комп до інтернету через модем? Якщо так, то які налаштування треба зробити, і на скільки буде посаджена телефонна лінія? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деталі:

Які модеми?

Як підключені?

Тип підключення.. тут немає телепатів..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.... а в чому смисл на одну лінію 2 модеми чіпляти ? достатньо 1 і самий дешевий свіч (якщо в модемі не має лишніх портів)..... Чи я щось не зрозумів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож між компами велика відстань =) і він шось тіпа ВІПІЕН хоче =)

попередження згідно з правилами розділу

1.1.12 Недоречне, або неправильне вживання технічної термінології

gen552 постарайся конкретизувати проблему, без технічних подробиць тема беззмістовна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не Ясно.

Топікстартер хоче під'єднати 2 компа один до одного? і щоб обидва були в неті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть две комнаты. В одной комнате один комп, в другой - другой. Есть телефонная линия. Так? так... Один комп подключён к Инету через модем (называется он "Zhone", если это имеет значение) и телефонную линию. Провайдер - Укртелеком.

Так случилось, что у меня был лишний модем. Ну и вот вопрос: получится ли мне подключить второй ком таким же способом? То есть модем поключить к компу и телефонной линии? Понимаете? Два разных компа будут подключены к Инету имея свои свобственные модемы, но одну телефонную линию. Возможно ли это? Может мне Вам схему нарисовать, дабы понятней было?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не Ясно.

Топікстартер хоче під'єднати 2 компа один до одного? і щоб обидва були в неті?

Нє, на скільки я зрозумів, афтар хоче 2 компа з двома модемами повісити на одну телефонну лінію до інета.... мабудь так....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen552, представим, что ты это сделал.

1. реакция провайдера на 2 одновременных логина - ?

2. если провайдер это пропускает - тебя начинает тарифицировать с коэффициентом *2

3. зачем тебе это? не проще ли соединить компы через хаб (или хоть напрямую, кроссовером)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продай другий модем, купи на ті гроші свіч, налаштуй модем роутером, компи і модем в свіч, шлюзом і ДНСом на компах прописать модем.

2adbb3fdd834.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам другий модем, купи на ті гроші свіч, налаштуй модем роутером, компи і модем в свіч, шлюзом і ДНСом на компах прописать модем.

вот і я про то в першому пості спросив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так и сделаю. просто прежде чем идти на необдуманые поступки лучше спросить у профи. :) Просто есть лишний модем, вот я над этим и задумался прежде чем что то предпринимать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...