Перейти до змісту

Продам принтер OKI PAGE 6W


S30

Рекомендовані повідомлення

В гарному стані.

Драм (дехто називає картріджем) відсутній.

Ціна питання 50грн.

Запитання в приват.

P.S. Опис

www.oki.ua

P.P.S. Якщо використовувати по прямому призначенню , а не на запчастини,то :

1.Стосовно вартості драма - як був 100-110у.е так і залишився.

2.Тонер-кіт (туба) неоригінальний 4,5у.е. Оригінальний від 15у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забрав би, які гарантії, що з картріджем буде все належно працювати?

купиш картрідж за гривень пісот і попробуєш. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Sova.

Контакти в приват відправив.

To Rock.

Гадав, що я автор теми, а виявляється у мене є ще співавтор.

Повір, що ні секретар, ні суфлер мені непотрібні . Я чудово справлюся сам.

Тим паче, що твій пост корисної інформації несе 0 цілих 0 десятих.

Думаю Sova не децл. Раз питає - значить знає про що йдеться.

P.S. Ніколи не розумів людей (а також форумчан) котрі тулять свої пять копійок лише щоб заявити про себе.

Така собі потреба в самовираженні будь-яким способом.

В таких випадках моя вчителька історії казала:"Якщо не маєте, або не знаєте що сказати, краще промовчіть і люди подумають, що ви розумний".

P.P.S. Перепрошую модерів за маленький флейм. Але створювати окрему тему для обговорення таких дій деяких форумчан - багато честі.

А так принаймі третина прочитає цей топік і, можливо, задумається, а дехто зробить для себе висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

To Rock.

Гадав, що я автор теми, а виявляється у мене є ще співавтор.

Повір, що ні секретар, ні суфлер мені непотрібні . Я чудово справлюся сам.

Тим паче, що твій пост корисної інформації несе 0 цілих 0 десятих.

Думаю Sova не децл. Раз питає - значить знає про що йдеться.

P.S. Ніколи не розумів людей (а також форумчан) котрі тулять свої пять копійок лише щоб заявити про себе.

Така собі потреба в самовираженні будь-яким способом.

В таких випадках моя вчителька історії казала:"Якщо не маєте, або не знаєте що сказати, краще промовчіть і люди подумають, що ви розумний".

P.P.S. Перепрошую модерів за маленький флейм. Але створювати окрему тему для обговорення таких дій деяких форумчан - багато честі.

А так принаймі третина прочитає цей топік і, можливо, задумається, а дехто зробить для себе висновки.

OFF TOP

2 S30

1.Якби я не мав діла з принтерами ОКІ ,то нічого не писав би , (зараз парочка стоїть , без картріджів- бухгалтерія розводить руками ,нема таких грошей.)і там смайлик ще стоїть.

2. Я вже давним-давно виріс з  того віку , коли ... тулять свої пять копійок лише щоб заявити про себе.

Така собі потреба в самовираженні будь-яким способом....(с)

3.Якщо ти вчився в школі , то читати вмієш і прочитай правила:

  3.2. в теле письма должно быть подробное описание/ссылка на описание товара, при отсутствии описания тема будет закрыта.

 а то народ поведеться на дешевизну ,а при покупці  картриджа щелепа випаде на підлогу. ;)

PS.Тонер - картридж коштуе біля пятисот гривень , а драм-картридж в декілька разів дорожче , а з твого поста не зрозуміло що відсутне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що стосується оффтопа і правил.

Прочитай їх ще раз уважно і застосуй в першу чергу до себе.

Стосовно опису товару . Принтер не є чимось аж занадто рідкісним, щоб на нього давати пряму силку.

А то можна дати і таку яка розпише його під хохлому в самому вигідному ракурсі.

Не варто рахувати людей даунами - запит в Гуглі видасть всю необхідну інформацію.

Стосовно ціни. Так кому для чого потрібен. А відповісти на питання покупця мені швидше і простіше віч-на-віч, а не писати тут оповідки.

Стосовно твого досвіду, він мене наразі мало цікавить. А якщо маєш його , то висловлюй більш врівноваженіше.

Стосовно "пяти копійок" - просто переглянув деякі твої пости.

Суперечка надіюсь вичерпана? Якщо незадоволений- пиши в приват. Буду мати час і бажання відповісти - відповім.

Модерам. Перепрошую, це останній частково оффтоп з моєї сторони. Не люблю коли безпідставно підсирають.

Якщо вже мене звинувачують в порушенні п.3.2 то для особливо обдарованих опис додам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...