Перейти до змісту

Ограбление отделения УкрИнбанка


DarkMonk

Рекомендовані повідомлення

Сегодня около 11 часов утра было совершено вооружённое ограбление отделения УкрИнбанка которое находится в помещении Пластмассового завода. Пострадала кассирша -- ей ударили по голове -- она жива и находится в больнице, вроде как сейчас её жизнь вне опасности. Ещё одной женщине просто досталось по лицу. Со слов очевидцев у нападавших был пистолет.

ЗЫ. НАЧАЛОСЬ...... как и предсказывали ... дальше будет хуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я небыл ни разу в "отделении УкрИнбанка которое находится в помещении Пластмассового завода" но думаю там комнатка со столиками и никаких условий, аля конурка

о "фортификационных сооружениях" дизигнеры и служба безопаснасти не разу не думала когда открывала отделение

вот теперь и расплачивются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня около 11 часов утра было совершено вооружённое ограбление отделения УкрИнбанка которое находится в помещении Пластмассового завода. Пострадала кассирша -- ей ударили по голове -- она жива и находится в больнице, вроде как сейчас её жизнь вне опасности. Ещё одной женщине просто досталось по лицу. Со слов очевидцев у нападавших был пистолет.

ЗЫ. НАЧАЛОСЬ...... как и предсказывали ... дальше будет хуже.

справа в наобачності служби безпеки

а DarkMonk +1 за новину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а DarkMonk +1 за новину

DarkMonk промахнулся по временному поясу и запостил новость за час до оргабления

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой - а таких відділень у нас - навіть не кожне друге - певно три із чотирьох :)

у кого "у вас"?

отделение в классическом понимании проходит проверку НБУ. в том числе и по безопасности.

правда, "ведомственные кассы", могут быть старообрядными деревянными дверьми с окошком.

но куда смотрела охрана завода?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура - ну шо ты как маленький чесное слово -

ты не знаешь как у нас проверки проходят?

я знаю, я знаю

через гастроном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура - ну шо ты как маленький чесное слово -

ты не знаешь как у нас проверки проходят?

еще раз спрошу: у кого "у вас"? в каком банке?

я знаю, как открываются отделения в банках. сейчас непосредственно участвую в этом.

гастроном там мало помогает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б Приват на Рівенській-Відродження бомбанули б - було б веселіш.... А то на кожному кроці все банки-банки-банки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроде как поймали одного оболдуя. Горе грабителю 19лет -- у него была непогашеная условная судимость. Теперь чуваку кризис не страшен , он переждёт на зоне его с лихвой, т.к. светит ему около 12 лет суммарно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрали вони 5 штук гривень, а в якості охорони було двоє бійців із "Арсеналу". Інформація достовірна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу хочу сказати, що багато людей живуть по принципу чув дзвін, але не знаю де він!

- Zevs_Isver а ти раді інтересу сходи на відділення і побачиш яка там "аля конурка" - площа відділення становить 18 м.кв.

при відкритті даного відділення було проведено перевірку відповідності укріпленості приміщення вимогам НБУ, 2 представників НБУ з лінійками до сантиметра виміряли всі щілинки, сигналізації...., служба безпеки в повній мірі привела відділення у відповідність! І без всяких гастрономів!!!

- Zheny@ - яка може бути служба безпеки на малому відділенні де працює всього 2 людей?

- Shura охоронцем заводу в цей день людина віком від 60 років, без спеціальної підготовки просто спостерігач. Грабіжники були з досить непоганою підготовкою.

- Ha3ik - звідки така достовірна інформація? викрадена сума там була зовсім не така!

p.s. http://www.simya.com.ua/articles/59/17125/ пишуть:

"У Луцьку серед білого дня пограбували філію “Укрінбанку”" пограбували не філію, а відділення це досить різні поняття.

"31-річна жінка встигла натиснути кнопку екстренного виклику" дівчина 1983 р.н. далеко їй не 31 рік :)

"Про те що сталося о 12:30 луцьким правоохоронцям повідомила завідувачка філії." в Укрінбанку і директор і заст.дир.чоловіки :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чому приїхала приватна охорона? Чи просто дешевше коли тебе охороняє прив сек'юріті, а не міліція. Я думую, що останні швидше б зреагували і штату та можливостей у них більше. Скупий платить двіччі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Ha3ik - звідки така достовірна інформація? викрадена сума там була зовсім не така!

Бачиш, кажуть не така сума, а яка ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в це відділення моло хто ходить оборот за день 2-3 тис. грн., а в цей день якась фірма принесла готівку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачиш, кажуть не така сума, а яка ж?

У Луцьку з відділення «Укрінбанку» викрали приблизно на 10 тисяч гривень

6 лютого, 18:44

У Луцьку двоє невідомих пограбували відділення акціонерного товариства «Український інноваційний банк». Зловмисників досі не знайдено, – інформують 6 лютого «Волинські Новини».

Як повідомляє УНІАН, начальник Луцького міськвідділу УМВС України у Волинській області полковник міліції Роман Крохмаль розповів, що 4 лютого до одного з відділень «Укрінбанку», розташованого у приміщенні пластмасового заводу, зайшли двоє молодих чоловіків. В одного з них у руках був предмет, схожий на пістолет. Другий, його спільник, перестрибнув через огорожу каси і, погрожуючи фізичною розправою, запропонував касиру видати йому гроші. Забравши, за попередніми даними, приблизно 10 тисяч гривень, нападники зникли з місця події. Наразі працівники банку визначають точну суму викраденого.

За фактом розбійного нападу порушено кримінальну справу за статтею187 частиною 3 Кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі строком від 7 до 12 років із конфіскацією майна.

Довідково:

За інформацією ВЗГ УМВС України у Волинській області, на вигляд одному злочинцю 20 років, зріст – 168-170 сантиметрів. Одягнений був в куртку з тканини сіро-зеленого кольору, світлі штани. Особливі прикмети – обличчя вкрите прищами.

Його спільник приблизно того ж віку, зріст – 178 сантиметрів, худорлявої статури. Був одягнений у темну куртку з тканини (куртка неохайного вигляду), чорні штани. В руках мав поліетиленовий пакет чорного кольору.

До речі, за надання інформації, яка допоможе при розкритті злочину, передбачається грошова винагорода.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чому приїхала приватна охорона? Чи просто дешевше коли тебе охороняє прив сек'юріті, а не міліція. Я думую, що останні швидше б зреагували і штату та можливостей у них більше. Скупий платить двіччі...

так, приватна дешевша. приїзджають за 3 хв. на практиці перевірено. різниця лише у озброєнні:у вдсо калаші, у приватників помпові рушниці.

і сигналізація у приватників дешевше коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

різниця лише у озброєнні:у вдсо калаші, у приватників помпові рушниці.

Не цікавився, але у приватників помпа? :ohmy:

Від АКСУ явно більше шансів вижити пораненим, якщо канешно не запінають. А помпа 85-95% летальність <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну "помпы" нарезные тоже бывают

но возьмём что всё таки у охраны гладкоствольные и заражены не картечью, а мелкой дробью

как по мне у охраны огневые контакты бывают чаще всего на коротких дистанциях

на которых АКСУ "излишен" но носится потому что есть куча халявных и нет других варинатов

а выстел мелкой дробью по одетому клиенту как помне лучше (с точки зрания НЕ УБИЙ) чем пулей 5.45

и у пули 5.45 убойная дольность зчительно больше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...