Перейти до змісту

Оценка компьютера


Рекомендовані повідомлення

Оцените пожалуйста компьютер в денежном эквиваленте на сегодняшний день.

Celeron ® CPU 2.00 GHz, 2.02 Ггц

ОЗУ - 1,25 GB

Видео - Radeon 9550

DWD-RW

ДИСКОВВОД!!! :)

Звуковая - Creative SB Life

Модем SoftV 92 Data Fax Modem

Сетевая плата - Realtek RTL 8139

Винчестер - 300 GB

МЫШЬ!!!

КЛАВИАТУРА!!!

КОВЁР!!!

Что посоветуете поменять для улучшения производительности? Возможно ли хоть что то для него достать?

З.Ы. советы типа выкин его... мне на балкон или поменяй мозги или купи новый, прошу не давать. Это я и так знаю. но делать так не хочу. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЫШЬ!!!

КЛАВИАТУРА!!!

КОВЁР!!!

навіщо так кричати?

Крім того - ні слова про материнську плату! Хоча судячи зі всього це сокет 478.

Максимум що можеш зробити: Поставити потужніший проц типу Pentium 3,0 Ghz. (якщо материнка підтримає.. а оскільки ти ніслова не сказав про неї, то нічого порадити не зможу) Доставити ОЗУ до 2Гб.

І Змінит відеокарту на 7600GT(S) (на AGP) (чи там РСІ-Е??) . і я впевнений, що навіть С.Т.А.Л.К.Е.Р. зможеш гарно пограти майже на максимальних налаштуваннях.

Викинути модем - нахрен він потрібен..

ДИСКОВВОД!!! smile.gif
- це взагалі дивний пристрій. Він взагалі то не вводить а водить.. обертає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцените пожалуйста компьютер в денежном эквиваленте на сегодняшний день.

Что посоветуете поменять для улучшения производительности? Возможно ли хоть что то для него достать?

З.Ы. советы типа выкин его... мне на балкон или поменяй мозги или купи новый, прошу не давать. Это я и так знаю. но делать так не хочу. Спасибо.

Є одна фірма в Луцьку, яка дешево і якісно модернізує комп"ютери, причому у вас вдома.

Мені недавно обновили комп, цілком задоволений і якістю і ціною.

Якщо цікавить, напиши мені в ПМ, дам координати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцените пожалуйста компьютер в денежном эквиваленте на сегодняшний день.

я би дав 1100 грн.

Что посоветуете поменять для улучшения производительности? Возможно ли хоть что то для него достать?

Певно малась на увазі ігрова продуктивність - тут варіант для комплексного вирішення - міняти связку процесор+відеокарта.

Памяті - звичайно можна добавити, але не факт що сильно вплине на швидкодію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хоча судячи зі всього це сокет 478. " Вірно. 8I845PE-RZ Series. "Змінит відеокарту на 7600GT(S) (на AGP)". Так, AGP. Ігри не цікавлять зовсів. Працюю з дизайнерским софтом. Ось що цівить більше всого... Щоб швидко працювало. Хоча навряд цього можна вже досягнути.

Таке питання: не вигідніше буде продати комп добавити гроші за модернізацію (які я мав би витратити) та купити новий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хоча судячи зі всього це сокет 478. " Вірно. 8I845PE-RZ Series. "Змінит відеокарту на 7600GT(S) (на AGP)". Так, AGP. Ігри не цікавлять зовсів. Працюю з дизайнерским софтом. Ось що цівить більше всого... Щоб швидко працювало. Хоча навряд цього можна вже досягнути.

Таке питання: не вигідніше буде продати комп добавити гроші за модернізацію (які я мав би витратити) та купити новий?

Вигідніше купити новий, так як, судячи з комплектаціі відео-процесор не спасе, так як материнка не буде їх підтримувати... Якщо працюєш з дизайнерським софтом, то там головне процесор і ОЗУ, можливо на це треба звернути більше уваги...

Але з сьогодняшнім курсом долара купляти нові комплектуючі зовсім не вигідно ИМХО... Оскільки, все виросло в ціні в 1.5 - 2 рази... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке питання: не вигідніше буде продати комп добавити гроші за модернізацію (які я мав би витратити) та купити новий?

так. цілком слушна думка. продати комп + гроші якіб пішли на модернізацію - і маєш 1600-1700 грн.

а далі треба думати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хоча судячи зі всього це сокет 478. " Вірно. 8I845PE-RZ Series. "Змінит відеокарту на 7600GT(S) (на AGP)". Так, AGP. Ігри не цікавлять зовсів. Працюю з дизайнерским софтом. Ось що цівить більше всого... Щоб швидко працювало. Хоча навряд цього можна вже досягнути.

Таке питання: не вигідніше буде продати комп добавити гроші за модернізацію (які я мав би витратити) та купити новий?

Змінити проц - полегшає.значно. І (!) перестав вінду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відео варто замінити не лише для ігр. Якщо працюєш з дизайнерським софтом, то наприклад пакет Photoshop CS4 вже вміє використовувати матматичні обрахунки силами відеокарти для масштабування і обертання зображення, що досить серйозно пришвидшує ці операції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen 552

Імхо краще продати + докласти грошей і взяти якусь машину на новішій логіці (не обов"язково нью), яка дасть більш ощутимий результат у швидкодії ніж апгрейд.(Саме так зробив собі, залишивши лиш вінти).

Повторюсь це кращий варіант ніж "нарощувати" бютжетну платформу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gen 552

Імхо краще продати + докласти грошей і взяти якусь машину на новішій логіці (не обов"язково нью), яка дасть більш ощутимий результат у швидкодії ніж апгрейд.(Саме так зробив собі, залишивши лиш вінти).

Повторюсь це кращий варіант ніж "нарощувати" бютжетну платформу.

Та я так іпоняв. Тільки якщо продавати то разом з вінтами. Кому він без вентів потрібен буде.

А що, дійсно можна купити нормальну железяку за 1600-1700 грн.? Чи це так, приблизно було сказано?

Саме основні мої вимоги це:

- 2 гб. ОЗУ

- ~600 гб Винт (блін, ці ПСД шні файли займають бог зна скільки, ще кліпартів купа. навіть на диски влом писати)

- відео на 1 гиг

- сетевуха звісно, звукова, ну короче уся ця переферія щоб була.

Думаю мені цього вистачить

А ось на рахунок мамки та проца - тут я ESC! Може щось порадите? Ігри для мене не головне. я вже не грався років три мабуть. Да і нашо ігри, коли є інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фз теперішніми цінами і ціною долара..хм..

Мамка не супер (середня) - 80 $

Процесор - мінімум за 100 $ (щось повне двоядерне) і бажано із Інтела. (моя думка як користувача Інтел.)

Пам'ять - 50.у.о за 2 Гб.

Відео - тут гігабайти - не показник - повір. нормальна відеокарта 512Мб з головою вистачить щось із GeForce9600GT/9800GT - 150 $

Мережева карта інтегрована в Материнку.. як і звук .

____________

~380-400$ по 8.80 долар маємо десь 3500 грн. Але. Це вже перейшли на повністю нову платформу. Крок вперед.

Це, якщо нове.

Якщо із Б/В - тоді на відсотків 25-50 можна знайти дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фз теперішніми цінами і ціною долара..хм..

Мамка не супер (середня) - 80 $

Кожен по собі міряє. При обмеженості бюджету я б пропонував зупинитись на позначці 65. Вкластись можна в мамку на Intel P31 or G31

Процесор - мінімум за 100 $ (щось повне двоядерне) і бажано із Інтела. (моя думка як користувача Інтел.)

Підтримую E5200/E5300 - оптимально бюджетно. Можна Е7300.

Пам'ять - 50.у.о за 2 Гб.

Де такі ціни ? 25 у.е за 2*1 Gb альбо 50 за 2*2.

Відео - тут гігабайти - не показник - повір. нормальна відеокарта 512Мб з головою вистачить щось із GeForce9600GT/9800GT - 150 $

А от це навіщо якщо людина каже що не грає?

GeForce 9500/9600GT ATI 3850/4650/4670 60-100$ Це якщо може пограти захочеться.

А можна і дешевше

~380-400$ по 8.80 долар маємо десь 3500 грн. Але. Це вже перейшли на повністю нову платформу. Крок вперед.

Це, якщо нове.

Якщо із Б/В - тоді на відсотків 25-50 можна знайти дешевше.

усього 280. альбо 2500 грн.

Деякі речі - можна б\в з залишками гарантії покупляти.

Можна і не б\в а просто нове без гарантії. Хоча не кожен ризикне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, дійсно можна купити нормальну железяку за 1600-1700 грн.? Чи це так, приблизно було сказано?

Це було сказано виходячи із суми виручених грошей за комп і можливих затрат на модернізацію. Для початку можна купити таку заізяку яку потім можна докупляти і доставляти. Наприклад при обмеженості бюджету я старався брати мамку з інтегрованим відео. Потім (коли появлялись гроші) докупляв відео.

Але проводити модернізацію, коли затрат буде більше 40% вартості того що є - сенсу не бачу. Єдине що зараз достатньо багато пропозицій процесорів Pentium4 2.8-3.0 на 478 сокет, але більшість із них твоя материнка не підтримує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вам скажу одне, що головне зара взяти нормальну мамку, навіть хай на це піде половина бюджету. Це основа на чому збирається комп і запас для модернізації. свого часу я не послухав порад однієї хорошої людини і зекономив на материнці, про що зара трохи жалію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вам скажу одне, що головне зара взяти нормальну мамку, навіть хай на це піде половина бюджету. Це основа на чому збирається комп і запас для модернізації. свого часу я не послухав порад однієї хорошої людини і зекономив на материнці, про що зара трохи жалію ;)

Материнки на P31/G31 - хороший варіант. Підтримка 4-х ядерних проців є. Шину 1333 підтримує більшість таких плат. Так що варіантів для апгрейду буде достатньо. Я ж не пропоную брати 945GC чи 946GZ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вам скажу одне, що головне зара взяти нормальну мамку, навіть хай на це піде половина бюджету. Це основа на чому збирається комп і запас для модернізації. свого часу я не послухав порад однієї хорошої людини і зекономив на материнці, про що зара трохи жалію ;)

Материнки на P31/G31 - хороший варіант. Підтримка 4-х ядерних проців є. Шину 1333 підтримує більшість таких плат. Так що варіантів для апгрейду буде достатньо. Я ж не пропоную брати 945GC чи 946GZ.

а нафига 4 ядра то?

Вот у меня ест пару прог, когда запускаю то сутками грузят один проц на 100%, если будет 4 ядра, нагрузка же всеравно не будет на эти 4 ядра распределяться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вам скажу одне, що головне зара взяти нормальну мамку, навіть хай на це піде половина бюджету. Це основа на чому збирається комп і запас для модернізації. свого часу я не послухав порад однієї хорошої людини і зекономив на материнці, про що зара трохи жалію ;)

Материнки на P31/G31 - хороший варіант. Підтримка 4-х ядерних проців є. Шину 1333 підтримує більшість таких плат. Так що варіантів для апгрейду буде достатньо. Я ж не пропоную брати 945GC чи 946GZ.

а нафига 4 ядра то?

Вот у меня ест пару прог, когда запускаю то сутками грузят один проц на 100%, если будет 4 ядра, нагрузка же всеравно не будет на эти 4 ядра распределяться...

я й не кажу, що треба 4 ядра, але Yurik каже що купувати дешеву плату - значить обмежити себе в наступній модернізації. Своїм постом я хотів тільки спростувати дану думку, але аж ніяк не пропонував купувати 4-х ядерний процессор. На сьогодні для більшості домашніх задач - 2-х ядерний процессор є оптимальним рішенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комп'ютер буде працювати тільки в штатних режимах, і на майбутнє не планується ставити в нього велику кількість вінтів, потужну відяху і т.д., то можна брати і дешевшу материнку. Якщо ж планується розгон і постійний апгрейд компа без повної заміни платформи, то варто звертати увагу лише на дорожчі моделі -- в них набагато стабільніші показники по напрузі, більше фаз живлення процесора, набагато вище стоїть теоретична межа розгону по шині (FSB-Wall), набагато більше настройок в BIOS'і, набагато краще організовано охолодження чіпсета і силових блоків, зазвичай більша кількість SATA портів, апаратний RAID і т.д. Власне, вибір материнки залежить тільки від планів на подальше "життя" комп'ютера :)

Особисто для мене навіть кількість доступних внутрішніх і зовнішніх USB-портів дуже важлива. Як і наявність хоча б одного гігабітного мережевого адаптера. А от що мені абсолютно по барабану -- це підтримка SLI/CrossFire, тому що мій E8400 і одну Radeon HD 4870 1Gb не може забезпечити даними. Хіба взяти ще якусь GeForce 9400 для обрахунків фізики, але і то з нинішнім рівнем підтримки PhisX сучасними іграми -- не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...