Перейти до змісту

Будматеріали


druid

Рекомендовані повідомлення

Я от не помню расклада по цифрам...

друид, если ты не держал пенобок под водой, пригруженным, и он набрал весу более 7%, то я как физик могу сказать, шо тебя жосска на%№али.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, цікава тема, а можеш детальніше про них розповісти?

Вібропресовані блоки виготовляються методом напівсухого вібропресування-з відсіву(буває з гранітного),цементу,води та піску.Марка блоків М-100.Краще за деталями і зразками звернутись до виробника.Вживу на будові можна також глянути.Цікавить пиши в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Adebt. Професійно не займаюсь, але собі будую...... вже стільки шишок набив на практиці, що можу проконсультувати будь-кого як не треба робити у зведенні коробки. Немає чим гордитись, але це життя. Так що питайте...... добре вчитись на помилках, але краще на чужих, аніж своїх :)

2Difoto. Я так глибоко це питання не досліджував, але спостереження мої такі. Коли він сухенький і хороший - коли піднімаєш, то просто легенько тужишся, а коли він кілька тижнів полежить на відкритому місці і під дощем - то тужитись треба сильно і очі на лоб вилазять. Теорія теорією, а практика набагато жорстокіша ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как дела обстоят с материалами для ремонта? Обои, плитка, краска, ламинат, гипсокартон, сантехника.

Ну и мебель в том числе, хоть и не стройматериал:)

Подрожало вместе с $?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как дела обстоят с материалами для ремонта? Обои, плитка, краска, ламинат, гипсокартон, сантехника.

Ну и мебель в том числе, хоть и не стройматериал:)

Подрожало вместе с $?

Тільки хотів за таке запитати, а тут вже є таке питання. Приєднуюся до запитання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как дела обстоят с материалами для ремонта? Обои, плитка, краска, ламинат, гипсокартон, сантехника.

Ну и мебель в том числе, хоть и не стройматериал:)

Подрожало вместе с $?

Тільки хотів за таке запитати, а тут вже є таке питання. Приєднуюся до запитання :)

А ще пінопласт цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці візьміть в неділю після обіду випийте пива візьміть ручку і папір і підіть наприклад в НовуЛінію. І вибіріть пару типів матеріалів наприклад стінові, лицювальні, підлоги і випишіть туди найдешевші европейські, наші і китайські. І прозрієте китайські матеріали класом вище коштують на рівні з українськими класом нижче. Наприклад магнезитова китайська плита коштує нарівні з укр. гіпсокартоном - ПІСЕЦ, як таке може бути Но почикайте хайно виробники заплатять за газ за січень і ппроавансують газ за лютий, заплатять за ОЗ, машини, будівлі, землю і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
2Adebt. Професійно не займаюсь, але собі будую...... вже стільки шишок набив на практиці, що можу проконсультувати будь-кого як не треба робити у зведенні коробки. Немає чим гордитись, але це життя. Так що питайте...... добре вчитись на помилках, але краще на чужих, аніж своїх :)

2Difoto. Я так глибоко це питання не досліджував, але спостереження мої такі. Коли він сухенький і хороший - коли піднімаєш, то просто легенько тужишся, а коли він кілька тижнів полежить на відкритому місці і під дощем - то тужитись треба сильно і очі на лоб вилазять. Теорія теорією, а практика набагато жорстокіша ;)

На рахунок блоків я чув таке що вони мають здатність до сідання, а хто що може сказати про білоруські і де їх можна купити? І якщо зводити коробку несучу стіну зробити з блоків, ставивши їх на ребро(200 мм) та ряду цегли 120мм чи це буде конструктивно і доцільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Виникла потреба в терміновому будівництві власного житла, ну і як завжди бюджет не резиновий і часу об"їзжати всі місця продажів просто немає. Тому дуже прошу, хто володіє інформацією: в кого і по скільки найкраще закупитись в Луцьку піском, щебнем, пінопластом, газоблоками, арматурою, деревом, (кроквами, балками, досками)... поділіться будь-ласка. Буду дуже вдячним за будь-яку інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Тому дуже прошу, хто володіє інформацією: в кого і по скільки найкраще закупитись в Луцьку піском, щебнем, пінопластом, газоблоками, арматурою, деревом, (кроквами, балками, досками)... поділіться будь-ласка. Буду дуже вдячним за будь-яку інформацію.

Якщо ще потрібна інформація - телефонуйте 8 (050) 438 96 06

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...