Перейти до змісту

Покращуємо якість нету від ІНТЕРТЕЛЕКОМу


Рекомендовані повідомлення

У меня совсем тяжелый случай взял б.у модем и ни как не могу прошить в него свой номер. Подскажите как это сделать.

Заранее благодарен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 297
  • Створено
  • Остання відповідь
У меня совсем тяжелый случай взял б.у модем и ни как не могу прошить в него свой номер. Подскажите как это сделать.

Заранее благодарен

Дзвони, пиши, заходь. Зроблю як у кращих "домах" Парижа і Лондона :P

Mr. Ves

Звичайно Ви праві. І ставлять в Інтері в HDR саме по причині того, що так ті модеми хоч щось на тестах показують. А ось що дійсно могло допомогти, так це

5. Переходимо на вкладку DATA. Натискаэмо READ Ставимо галочки так як на скріні, EVDO REV - Automatic.
A Novatel V640 можна так настроїти????!!!

Звичайно можна!!! До речі так самой як і будь-який стандарту CDMA800.

P.S. Самий простий спосіб підвищити швидкість на своєму модемі - перейти до іншого оператора, у якого мережа навантажена менше. Благо такий у нас появився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves

Звичайно Ви праві. І ставлять в Інтері в HDR саме по причині того, що так ті модеми хоч щось на тестах показують. А ось що дійсно могло допомогти, так це

5. Переходимо на вкладку DATA. Натискаэмо READ Ставимо галочки так як на скріні, EVDO REV - Automatic.

В такому разі розкажіть це інженерам, щоб вони зразу по-людськи робили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

так, новател, але в мене він юзає два порти.

на одному

DM						TEST				OK
EQ-PROFILE NOT FOUND

на другому порті

DM						TEST				FAILED
DM TEST FAILED
DM TEST FAILED
і так пару десятків раз

я так поняв це через те що мого модема в списку цієя програмки(((

десь скачати додатково до цієї програми доповнення можна?

я так розумію мені тра файл до мого модема в Equipments/*.eqc

навіть всемогучій гугл мені не допоміг ((

в мeнe модем Novatel V640

в мене аналогічна ситуація тільки модем novatel u720, він у списку здається є, прошивка співпадає вже понизив навіть до 134 з 156! що це може бути, хтось підскаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, новател, але в мене він юзає два порти.

на одному

DM						TEST				OK
EQ-PROFILE NOT FOUND

на другому порті

DM						TEST				FAILED
DM TEST FAILED
DM TEST FAILED
і так пару десятків раз

я так поняв це через те що мого модема в списку цієя програмки(((

десь скачати додатково до цієї програми доповнення можна?

я так розумію мені тра файл до мого модема в Equipments/*.eqc

навіть всемогучій гугл мені не допоміг ((

в мeнe модем Novatel V640

в мене аналогічна ситуація тільки модем novatel u720, він у списку здається є, прошивка співпадає вже понизив навіть до 134 з 156! що це може бути, хтось підскаже?

всім дякую, розібрався сам! допомогло заміна прошивки на спрінт 145! цей спосіб підвищення швидкості здається подіяв! ще одне питання, в мене було колись таке що перепрошивав модем і вирубили світло, модем просто злетів, пришлось нести в сервіс для нової перепрошивки, тут описанний спосіб збереження pri! чи можна цим

методом коли знову модем при перепрошивці заглохне, відновити модем і всі його параметри і дані користувача?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

ось такі результати.

i41694_123.jpg

це нормально чи навпаки? жду порад.

пропоную абонентам інтертелекома вікласти свої результати "дабы сравнить". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це у випадку з антеною?

Що тут порівнювати? З такими показами можете радіти, що інтернет у вас взагалі є, хоча дещо дивно, що при прийомі -102дБм у вас DRC Requested 300-600. Фактично, якщо б настроїти гарно антену, то можна зловити DRC Requested 2400, а то і 3070, тобто підвищити швидкість мінімум в 4 рази, а якщо повезе, то й до 10 раз. Тим більше, що дана БС крім того, що високо розташована і має найбільшу потужність, ніж решта БС на Волині, ще й майже без втрат у АФУ (хоча додам, що вона ж таки і найбільш завантажена, особливо ковельский сектор). До Гішина напряму кілометрів 12-13, в нас подекуди й за 50 км працюють.

Ще можна звернути увагу на поле PER (packet error rate, якщо я правильно розумію) - 100%, це як, всі пакети з помилками, як тоді такий Інет взагалі працює? Не дивно, що буде високий пінг і ну дуууже низька швидкість.

Тому шукайте причину починаючи від модема і закінчуючи антеною, бо з таким рівнем прийому - не інтернет, а суцільна мука.

P.S. Нормальний рівень прийому з виносною антеною -60...-70дБм, а то й вище

i41737_2.jpg

i41736_.jpg

це те що заскрінив сьогодні.

доречі чи варто юзати юсб подовжувач разом з антеною? не буде від цього втрати сигналу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це те що заскрінив сьогодні.

доречі чи варто юзати юсб подовжувач разом з антеною? не буде від цього втрати сигналу?

Ну це вже краще, але -94дБм - це все одно не те, та і PER все одно занадто високий

подовжувач на рівень сигналу не впливає, приймач в самому модемі. Подовжувач може тільки погасити вольтаж і модем не буде працювати (в мене ще був випадок, що нет постійно вис, коли починав іти трафік, але не впевнений, що то була проблема саме подовжувача)

А ще дуже добре видно, що антена не дає ніякого ефекту, у вас і зараз і раніше RX1 майже не відрізняється від RX2, з цього можна зробити висновок, що зовнішня антена фактично відсутня

Буде час провірю антену можливо через те що я часто її крутив( десь в самій коробці можливо контакти затікли або ще щось.

Ще був такий слух що кабель антена-модем також може викликати втрату пакетів, а можливо це він викликає і такий високий PER в мене? Яка максимальна довжи повиннна бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось маю таку картину:

i41768_.jpg

Вдень закачка вище 80-160кБайт не росте., ввечері 10-40Кбайт.

Це БС більше не віддає? На мою думку, якість сигналу нормальна. Пінг хороший - в середньому 100мс. Не розумію чому ввечері так падає швидкість. перегружена БС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробував налаштовуватись на БС м.Ківерець - швидкість зростає (закачка 200-220), але пінг теж - стає 300-400, що не є гуд (люблю погратись в онлайн іграшки). Проживаю за 15 км від Луцька.

І ще один нюанс: приведений вище скрін на кабелі довжиною 7м. Якщо взяти кабель довжиною 25м - RX1 RSSI стає 88.

Замітив, що висота розміщення антени не має значення. Шукати потрібно МІСЦЕ(достатньо антену змістити на півметра і якість сигналу суттєво падає). У мена антена прикріплена на витоті 3 м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

at0om: Подивіться на скрін з попереднього повідомлення - яскравий приклад використання зовнішньої антени, коли один рівень прийому значно (на 25дБ) перевищує інший

В мене новий прикол цілий день не було інету, блимала красна лампочка на модемі отже він зовсім нічого не ловить, я вирішив запитав у знайомого він теж інтертелеком юзає у нього говорить все норм. Взяв в нього модем (зараз доречі з нього сиджу) спочатку втикнув в юсб подовжувач в нього також не ловив, пересунув модем в друге місце 1 поділку схопив. Мій на тому ж місці відмовляється ловити :( (доречі чи може грітись модем, не так щоб дуже сильно але теплий?) підключив антену і тут як говориться "нуль по фазі" іншими словами сигнал такий же як і був з моїм модемом. Думаю щось із антеною. а тепер походу і з модемом. І ще таке питання які симптоми КЗ??? і можливо таке що юсб подовжувач зробив щось із моїм модемом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ec/lo чим більше тим краще чи навпаки?

І таке питання що могло статись з модемом вище я писав що не ловить нічого. Сьогодні пішов в місцевий центр обслуговування абонентів там його провірили почав ловити сигнал, короче ожив :) що з ним могло бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я звідки знаю, я ж там не працюю. чому на місці не спитали?

спитав, сказали таке буває :) доречі у нас уже Evdo Rev.B, один мінус, дорога зараза :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні перевірив антену там все впорядку, все сухо норм конект і тп. З модемом знову проблема такаж як і була. Вже 2 дня сиджу без інтернету, навіть незнаю чим себе зайняти :(. Що ж це все таки може бути з модемом. І що з антеною мені виходить інтертелеком кота в мішку підсунув. я нею зразу не користувався і не побачив що це підробка зараз можна з нею щоь зробити як вважаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок швидкості, хотілося б внести деяку ясність в цю ситуацію, щоб зрозуміло було навіть людям, які не шарять)). Фахівці інтертелекому добряче попрацювали і їм вдалось збалансувати завантаження каналу БС, тому зараз в 90% випадків швидкість залежить від якості сигналу від БС до вашого модема. Кількома постами вище описували програму Axesstel PST, але там трішки неправильно написали на рахунок шумів. Число має бути дуже мале, і чим менше тим краще)

Кілька розяснень :)

da8e30e545740aba87893717236e02ba.png

1. Швидкість на якій модем зєднаний з бс, і теоретично максимальна швидкість, з якою можна качати файли.

2. Рівень сигналу, як видно значення вказано з мінусом. т.е. чим ближче число до 0, тим краще. Чудовий рівень сигналу, від -65 до -70 dBm, середній - від -71 до -75 dBm, і слабкий, від-76 до 105 dBm. Від рівня сигналу залежить швидкість на якій модем може зєднатись з БС (DRC ).

3. Шум\перешкоди сигналу. Це число має бути максимально наближене до нуля. Шуми впливають на стабільність сигналу, якщо шумів немає і бс не навантажена ви зможете качати файл із стабільною швидкістю, наприклад 150 кБ\с. ця швидкість буде стала, ні збільшуватись ні зменшуватись. Якщо ж присутні шуми, тоді швидкість може мінятись щосекунди, наприклад першу хвилину файл качається зі швидкістю 100 кб\с, другу хвилину вже 80, третю - 110.

at0om, перевір конектор модема до зовнішньої антени. Модем, коли всовуєш зовнішню антену, автоматично відключає свою і переключається на зовнішню. Досить часто перемикач ламається і зависає в одному положенні, т.е. внутрішня антена модема залишається відключеною. В такому випадку потрібно буде нести модем в сервіс :*(

+ старайся якомога точніше направити антену на БС.

і повидаляй свої скріни *(затри есн і # телефону ). Бо поюзають твій інет всі кому не лінь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dual, Скільки років пройшло, а менталітет більшості юзерів цього форуму так і не змінився. Кожен намагається довести що я крутий, я самий вумний, а ви всі гавно. Ніякої поваги до інших.

Постом вище я описав, на які параметри потрібно звернути увагу звичайному користувачу(!), який мало що розуміє в цьому, щоб він хоч уяву мав, чому в нього може погано працювати інет. А ти взявся мене критикувати з наукової точки зору і доколупуватись до кожної дрібниці. Це ж не форум радіолюбителів, щоб вдаватись у всі подробиці, і вивчати всі визначення.

Про модеми, комаха там ніяка не сидить, але UM150 славиться таким глюком, коли після використання зовнішньої антени мережа повністю зникає, звісно це буває не з усіма, але випадки досить не поодинокі.

А на рахунок рівня сигналу, то в кожного провайдера ці значення можуть бути різні, я говорив з власного досвіду про ІТ. За рік побував в багатьох містах України,були випадки, де до БС було 100-200 м, і рівень сигналу вище -65 dBm не піднімався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модем, коли всовуєш зовнішню антену, автоматично відключає свою і переключається на зовнішню. Досить часто перемикач ламається і зависає в одному положенні, т.е. внутрішня антена модема залишається відключеною.

:_09: Як я мало знаю про модеми :) А може там ще й якась комаха-машиніст сидить і включає-відключає антени?

У модема взагалі 2 внутрішні антени (зазвичай, зустрічав і з однією), одна з яких може мати вихід на зовнішню антену. При цьому нічого не відключається, просто модем вибирає, на якій з антен кращий сигнал, на тій і працює

Помиляєтесь.

В розємі стоїть перемикач, при підключенні зовнішньої антени - внутрішня відключается, такай самий принцип при підключенні навушників до, скажімо плеера чи радио.

Ось ссилка, там про цей перемикач http://netobzor.org/...hp?topic=1937.0

post-7598-0-36028800-1321204748_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помиляєтесь.

В розємі стоїть перемикач, при підключенні зовнішньої антени - внутрішня відключается, такай самий принцип при підключенні навушників до, скажімо плеера чи радио.

Ось ссилка, там про цей перемикач http://netobzor.org/...hp?topic=1937.0

Ви мене не так зрозуміли, скоріше за все, я не так висловився. В модемі є 2 внутрішні антени, при підключенні зовнішньої антени одна з внутрішніх все-одно залишається працювати. А модем уже з двох сигналів вибирає кращий. Подібна схема застосовується в антенах БС, де на прийом підключаються дві антени з різною поляризацією (+45 і -45 градусів). Там це називається рознесеним прийомом по поляризації.

Друга внутрішня антена дійсно відключається (правда перемикачем я би це не назвав, скоріше гнучкий контакт), але друга завжди працює, навіть якщо цей контакт не повернувся у своє звичне положення після відключення зовнішньої антени, або й зовсім зламався

Я перший день на форумі,перечитав усе відносно до налаштування інтернету.Хлопці, не гарячкуйте.Поважайте себе..Допоможіть налаштувати антену.Що робити с показником сигнал\шум.Яким він повинен бути.Та як практично затерти скріни.Я в цьому не розуміюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто підскаже у чому річ... rx1 при покручуванні антени 60-80db, а от rx2 - 100-102!!! DRC - кардіограма від 0 до 2.4576. І ще одне питання який кабель краще ставити??? У знайомого 50 Ом, а у мене 50 Ом???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rx1 - шукаєш мінімальний при прокручуванні антени

rx2 - прийом на внутрішню антену, не потрібне в настройці при використанні антени

кабель потрібен 50 Ом-ний. Є дешевий (3-4 грн за 1 м.) і дорожчий (біля10 грн). Не варто купувати дорогий, так як у Вас rx1 пристойний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rx1 - шукаєш мінімальний при прокручуванні антени

rx2 - прийом на внутрішню антену, не потрібне в настройці при використанні антени

кабель потрібен 50 Ом-ний. Є дешевий (3-4 грн за 1 м.) і дорожчий (біля10 грн). Не варто купувати дорогий, так як у Вас rx1 пристойний

То значить достьтньо і 75 Ом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що і потрібно було довести

Ще для повної картини можна було б за допомогою Axesstel 1.67 перевірити, чи у вас DRC Requested 3070, але думаю, що скоріше за все так і є

То яка зараз швидкість?

P.S. Ми тут у четвер провели розширення - перевели БС на Ethernet (але дуже радіти не варто, ситуацію це не надто змінить)

ну зараз все ок, в всякому випадку стало краще. швидкість як коли. В мене і без антени 70+ кбайт/сек бувало :) але пінг був зовсім поганенький нормальний пінг був лише зранку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть,будь ласка,як правильно потрібно настроїти антену?????

Куди її не повертай-поділки мережі всі,а швидкість мала!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...