Перейти до змісту

Лінзи замість окулярів


Zerotul

Рекомендовані повідомлення

Недавно прочитав про окуляри досить багато інформації.Враження негативне.

Вирішив перейти на лінзи.та ось тільки куди попало йти я не хочу.

шановні форумчани ,підскажіть по особистому досвіду де краще пройти обстеження та купити лінзи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені змогли грамотно та якісно підібрати лінзи в оптиці "ЗІР" на пр. Волі (лікар Віра Леонідівна).

Дуже спокійна та терпляча людина.

До того - декілька разів пробували підібрати, але безрезультатно - маю дуже чутливі очі.

Перші декілька разів лінзи можна замовляти у них в оптиці. А коли остаточно визначишся, ЯКІ саме лінзи тобі потрібні, то набагато дешевше замовляти лінзи тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я замовляю в поліклініці ,що в обласній лікарні.Лікар Ігор Володимирович.Мені прсто треба астигматичні ,а більш незнаю,де в Луцьку такі можна придбати.Може хто знає,де ще в Луцьку такі можна підібрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закупаюсь у Львові. Трохи дешевше виходить і лікар приємна, квіліфікована.

Раніше ходив до того ж Ігоря Володимировича в обласну, але потім хтось порадив оцю львівську контору. Коли прийшов туди, побачили, якими лінзами користуюсь, то були неприємно вражені, сказали, що вони низької якості і вони по цій причині взагалі не продають лінзи цієї фірми. Та і дядько він такий... цікавий... На своїй хвилі. Постійно десь бігає, коли ходив на прийом, чекав годинами. Не хочу робити антирекламу, це виключно субєктивне враження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я закупаюсь у Львові. Трохи дешевше виходить і лікар приємна, квіліфікована.

Раніше ходив до того ж Ігоря Володимировича в обласну, але потім хтось порадив оцю львівську контору. Коли прийшов туди, побачили, якими лінзами користуюсь, то були неприємно вражені, сказали, що вони низької якості і вони по цій причині взагалі не продають лінзи цієї фірми. Та і дядько він такий... цікавий... На своїй хвилі. Постійно десь бігає, коли ходив на прийом, чекав годинами. Не хочу робити антирекламу, це виключно субєктивне враження.

А ти які носиш астигматичні чи звичайні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається, в Луцьку кращого за Ігора Володимировича в обласній поліклініці у складних випадках корекції зору лінзами нема. Хоча він дуже своєрідна людина, і описане кількома постами вище про нього схоже на істину (бачив його в роботі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

motoksushka, у мене звичайні, але, думаю, там є і такі. Там на сайті є контакти, можна передзвонити і все-все розкажуть.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 копійок: кілька років носіння лінз (з супутніми витратами) вартує майже як лазерна корекція зору... Раз і назавжди. Дискомфорту аж хвилин 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В моєму випадку інвестиція окупилася би десь за 5 чи 6 :D Лінзи проносила до того півроку. Ну і окуляри скількись там..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не кожному можна робити лазерну корекцію. Якщо очі "посажені" безвилазною роботою за компом (і після операції планується працювати в тому ж режимі), то смислу робити корекцію немає, після операції очі знов "сядуть". Ну і ускладнення можуть бути.

http://www.see.active.by/articles/lazernaya-korrekcia-zreniya.html#3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді є смисл купити нормальний монітор :) і більше моргати. Ну там ще штучну сльозу капати.

А можна не всім, не спорила. В тій же клініці моїй подрузі з астигматизмом в операції відмовили, лінзи приписали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді є смисл купити нормальний монітор :) і більше моргати. Ну там ще штучну сльозу капати.

Смисл не в хорошому моніторі, а в тому що людина постійно дивиться на монітор на одній відстані в одну точку, через що м'язи ока постійно напружено, і з часом вони атрофуються і уже будуть не здатні розслаблятись. Тоді і виникає короткозорість. Від цього не допоможе навіть найкрутіший монітор. Краще через кожну годину на пару хвилин відволікатися від ящика, робити зарядку для очей, пальмінг, ітп. Але мало хто дійсно так робить (включаючи і мене, каюсь) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сама користуюся лінзами вже впродовж року. дуже класна лікар в оптиці, що на лесі українки (біля неофіту).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо підійти до проблеми радикально ? Норбеков рулить :g05: Я про себе:наскількі лінь працювати мозгами! Тепер засинаю з задоволенням (20 хвилин польоту того варте). Коли вперше відправив енергію з ніг в очі - був в шоці. Хто пробував методику - зрозуміє. Зараз за 500м можу перерахувати гілки на деревах (до занять - номер маршрутки за 20м - проблема). Займаюсь троха більше місяця. Поки зір ще не стабільний, але факт. Спрацьовує фактор ліні.

З власного досвіду. За чіткість зору відповідають! м"язи, що рухають очне яблоко (навіть в більшій мірі, ніж хрусталик). Економіці "держави ?" не вигідно нас лікувати. Для себе вирішив - обійдусь без відра на носі.

З.І. Не сприйміть як образу, кожен випадок індивідуальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 линзы вроде как наносят микроскопические повреждения, поэтому глаза более восприимчивы к инфекции.

интересно, чего это к очкам негативное отношение, в чем оно проявляется?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 линзы вроде как наносят микроскопические повреждения, поэтому глаза более восприимчивы к инфекции.

интересно, чего это к очкам негативное отношение, в чем оно проявляется?

Легше всього підібрати нормальні окуляри-лінзи. Важче вилікувати очі (не вигідно для держави?). Для мене особисто - вдів окуляри ----- здався.

З.І. Писати лінь, але поділюсь досвідом.

Сідаю в машину. Підвезуть. Водій,його дружбан Вовчик і я. Я такої їзди навіть в кіно не бачив! По зустрічній в лоб - разів 5. Ями всі наші. Викидало з дороги раза 2. По місту 110. Коли зупинились я ссс...бл...нах... такуїзду. Як виявилось - воділа НЕ БАЧИТЬ! (відслоєння сітчатки- кливається фокус то ближче то дальше).А дружбан спокійний, бо знає, що воділа не бачить. Вовчик! Земля тобі пухом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 линзы вроде как наносят микроскопические повреждения, поэтому глаза более восприимчивы к инфекции.

интересно, чего это к очкам негативное отношение, в чем оно проявляется?

ну здесь много можно писать-но основная идея в том что вместо того чтобы повернуть глаза мы поворачиваем голову-боковые мышци не работают и слабнут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 линзы вроде как наносят микроскопические повреждения, поэтому глаза более восприимчивы к инфекции.

интересно, чего это к очкам негативное отношение, в чем оно проявляется?

ну здесь много можно писать-но основная идея в том что вместо того чтобы повернуть глаза мы поворачиваем голову-боковые мышци не работают и слабнут

Правда! Вісімку очима місяць і все в нормі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене особисто - вдів окуляри ----- здався.

Вибач, що руйную твою ілюзорну фортецю, але ти взагалі в курсі, що причинами поганого зору є (маю на увазі близорукість і далекозорість) багато-багато хвороб і далеко не всі вони лікуються взагалі, будь-якими методами? І взагалі, ситуації бувають різні.

У однієї дуже близької мені людини, яка бачить лише на одне око, на тому оці розвивається катаракта, а раніше лікували відслоєння сітківки, при тому, здається, не один раз. Їй ніхто не наважується робити операцію, бо занадто ризиковано. Як думаєш, вона здалася? Вісімки їй сильно допоможуть?

Не варто так узагальнювати. Взагалі дуже шкідливо вважати себе вичерпно освіченим у конкретному питанні — це автоматично зупиняє твій розвиток у цьому напрямі. Хоча, може, для когось розвиток — не мета, тут вже звиняйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Ігора Володимировича напишу своє суб'єктивне враження: по-перше, - по цінам вони "заганяються" і думаю якраз на підставі цього він дуже "шифрується" з назвою, маркою вибраних лінз (та ж пані лікар з оптики біля Неофіта була дуже здивована, що я знав які мені лінзи продавав шановний Ігор Володимирович); по-друге, - від постійного дискомфорту від призначених ним лінз він же ж направив ще й на якійсь ванночки для очей в офтальмологічне відділення, походив покліпав очима - легше/краще не стало. Результатом піврічного відвідування обласної стала повна зневіра в здатність тих людей налагодити мій зір за допомогою лінз.

Планую найближчим часом зайти в оптику біля Неофіта, ну й навідаюсь в Зір на Волі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок цін то Ігор Володимирович,дійсно заганяється.Так що ,якщо комусь дійсно потрібні прості лінзи,а не астигматичні,то краще звереутися в оптику зір На Волі,там щей діє знижка для постійних клієнтів і ціни раза в два дешевші ,ніж в обласній.А хто знає чи є в цій біля неофіта оптиці астигматичні лінзи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене особисто - вдів окуляри ----- здався.

Вибач, що руйную твою ілюзорну фортецю, але ти взагалі в курсі, що причинами поганого зору є (маю на увазі близорукість і далекозорість) багато-багато хвороб і далеко не всі вони лікуються взагалі, будь-якими методами? І взагалі, ситуації бувають різні.

У однієї дуже близької мені людини, яка бачить лише на одне око, на тому оці розвивається катаракта, а раніше лікували відслоєння сітківки, при тому, здається, не один раз. Їй ніхто не наважується робити операцію, бо занадто ризиковано. Як думаєш, вона здалася? Вісімки їй сильно допоможуть?

Не варто так узагальнювати. Взагалі дуже шкідливо вважати себе вичерпно освіченим у конкретному питанні — це автоматично зупиняє твій розвиток у цьому напрямі. Хоча, може, для когось розвиток — не мета, тут вже звиняйте.

Кожна ситуація - особиста. -1 і -8 не зрівняти. Вважаю, ящо необхідне термінове хірургічне втручання не сслід зволікати. Аби хірург попався хороший.

З.І. Нікого ображати і думки не мав! Кожна ситуація - особиста

твій розвиток-дивись на свій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин "Оптика"

вул. Лесі Українки, 44

Тел.: 724 896

окуляри та оптика

ЗІР, оптика

м. Луцьк

пр. Волі, 12

телефон: 72-48-16

- лінзи астигматичні

- окуляри коригуючі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...