Перейти до змісту

Не хочуть платити?


Witiok

Рекомендовані повідомлення

Ого ви тут розвели - позор трієшникам, позор ботанам... Цеж студентське життя... І хоч одна трійка мусить бути...

До речі стипендію будуть платити тим у кого 4.00 або більше і не важливо є трійка чи нема... (Я за Політех говорю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це вже тіпа ясно, вистачило одного кіпіша по телевізору, щоб все стало на свої місця. В той час, як одні борються за любимых бабушек, інші вирішили піаритись на студентах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, але все таки хай краще піаряться на студентах, нам же ж, студентам, краще)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танцюйте мама й тато, сьогодні в мене свято.. і я сьогодні нап*юсь...

сьогодні танцювали шось там тра ляляля!

і я завтра відісплюсь...

оу оу оу свято! згорів мій унівееер оуоуоу свято, згорів мій універ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тему та до теми :

Кабінет міністрів прийняв постанову, якою заборонив керівникам учбових закладів використовувати не за призначенням кошти, спрямовані на виплату стипендій.

Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко на брифінгу в середу.

За словами прем'єра, кошти на виплату стипендій держава перераховувала учбовим закладам у повному обсязі.

Однак з'ясувалося, відзначила Тимошенко, що стипендія не мала цільового значення і направлялася єдиним грошовим потоком на всі учбові заклади, після чого вже безпосередньо керівництво цих закладів вирішувало черговість виплат.

"Ми прийняли постанову уряду, яка визначає, що всі обсяги сплат по стипендіях з держбюджету будуть іти як цільові кошти", - повідомила прем'єр.

"Ми переконані, що в тих деяких учбових закладах, де самоуправством займалися керівники і перерозподіляли стипендію як вони захочуть, буде наведений порядок", - додала вона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...