Перейти до змісту

Не хочуть платити?


Witiok

Рекомендовані повідомлення

У деяких вищих навчальних закладах України відмовляються виплачувати студентам стипендії при середньому балі 4.0, що є безумовним порушенням прав студентів. Адже середній бал для отримання мінімальної стипендії не змінився і становить 4.00 - 4.99 за п’ятибальною або 7.00 - 9.99 за дванадцятибальною шкалою оцінювання. Про це розповів перший заступник керівника Секретаріату Українського молодіжного форуму Андрій Черних, – 23 січня повідомляють «Волинські Новини».

За його словами, така ситуація спостерігається в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.Сковороди (ХНПУ), Київському національному університеті культури і мистецтв (КНУКіМ), Волинському національному університеті імені Лесі Українки (ВНУ). 

Студентам, які мають середній бал 4.0, відмовляються виплачувати стипендію. Враховуючи зазначену проблему, вже підготовлені депутатські звернення на керівників вищеперерахованих ВНЗ щодо необхідності виконання в повному обсязі Постанови Кабінету Міністрів України в частині виплати студентських стипендій. 

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №882 «Питання стипендіального забезпечення» студентам, які за результатами семестрового контролю мають середній бал успішності 7.00 - 9.99 за дванадцятибальною або 4.00 - 4.99 за п’ятибальною шкалою оцінювання, призначається академічна стипендія у мінімальному розмірі.

Довідково: 

Студенти-державники воинськоо вишу занепокоєні тим, що вони можуть залишитися без стипендії. Інформатори стверджують, що станом на сьогодні майже 90% студентів-державників одного з волинських вищих навчальних закладів отримують стипендію і це є досить високим показником.

 

Однак, за неофіційною інформацією, у зв’язку з економією бюджетних коштів, яку цьогоріч усім нав’язує економічна криза, кількість таких студентів у вузі нібито планують знизити як мінімум до 80%. І зроблять це з допомогою нинішньої сесії.

"Волинські Новини"

ЗІ. Від себе додам, що з надійних джерел стало відомо що у ВНУ це планується зробити шляхом невиплати стипендій студентам з хоча б однією трійкою в заліковій. 

В Політесі сесію склав на 4.3 середній, але теж з однією трійкою(. Нікому у групі не вдалось без 3, питання чи раптом не зроблять так і в нас хвилює зараз немало студентів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тебе, ти шо думаєш шо як сесія складається без трійок це просто?-ні гроші я не платив нікому....і доречі зараз в умовах кризи..тимбільше

Середній бал закріплено на рівні Кабміну, а про трійки - ніслова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, в нас на економічному ходять слухи про підняття середнього балу до 4,5-4,8 по п'ятибальній шкалі

за неофіційною інформацією, у зв’язку з економією бюджетних коштів, яку цьогоріч усім нав’язує економічна криза, кількість таких студентів у вузі нібито планують знизити як мінімум до 80%

викладачі кажуть, що до 70%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дифлюсь статистику виплати стипендії в себе

Дата авторизації

17.12.2008

21.11.2008

23.10.2008

25.09.2008

29.08.2008

гм, позітівна тенденція була, получалось шо в січні мали би виплатити десь 15 :)

чи вони знову з 29 начнуть ?)) чи вже відразу з лютого?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гроші, не гроші, а 630 гривень кожен місяць падає з неба, і залишатись без них мені щось не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене спеціальність така, де платять на 20% більше.

Підвищена то взагалі >700

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в мене спеціальність така, де платять на 20% більше.

Підвищена то взагалі >700

Певно ти гордий представник фізфаку чи матфаку! Але нізаякі гроші(навіть 630грн) не пішла б до вас. Сказано не в образу фізикам, а скоріше лінивим лірикам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про зрізи великих і розумних голів державників нам викладач казав. Нібито це негласний наказ і що державникам треба берегти свою стипендію як найдорожчий скарб! Але і це не допоможе...*сказано з метою посіяти смуту і страх в душах державників*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фізик я, 5 курс)

Ну і даремно :P

Тут реально вчишся з задоволенням і позитивом)))

І найголовніше, хабарів не беруть, та і не треба давати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фізик я, 5 курс)

Ну і даремно :P

Тут реально вчишся з задоволенням і позитивом)))

І найголовніше, хабарів не беруть, та і не треба давати

????? З задоволенням?? Ти що?! Найстрашнішим прокляттям в дитинстві для мене було "Не хочеш вчити закон Ома? нічого підеш на фізичний-там навчать!". Ну недарма вам стипендію підвищену платять-обалдєнна спеціальність(похідне від "обалдєть як складно"). А найголовніше це ким ти вийдеш звідти і ким тебе візьмуть прцювати, а не хабарі-шмабарі(моя думка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На любителя такі суттєво зорієнтовані спеціальності. Нічого поганого нема ^_^ . а працювати можна навіть інженером, і взагалі будь ким на то вона і фізика - наука про природу, як написано в підручнику за 7 клас. Закон Ома ж знає.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На любителя такі суттєво зорієнтовані спеціальності. Нічого поганого нема ^_^

Суттєво мається на увазі -вузько? Ну в ВНУ всі спеціальності вузькоспрямовані і водночас якісь розпливчасто-мутні(парадокси нашого Городка). Щось вчимо, але навіщо і куди його примінити незрозуміло. Здається в фізиків більше йде теоретичне натаскування і педагогічне спрямування ніж практичне. Тарзанич виправ якщо не так. А інженерів і шановний ЛНТУ достатньо випускає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За плечима знання не будеш носити. Фізика потрібна скрізь а ким вийдеш вже від людини залежить а не від універа. Розпливчасто мутні бо не можемо схопити те що дають(моє ІМХО), ось у мене гуманітарних і не технічних предметів було більше годин аніж технічних, політех- парадокс?..та то ми такі,можливо. Ми прийшли. під нас підправили.

ЗІ . ну що ж ВНУ колись був Луцьким педагогічним інститутом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За плечима знання не будеш носити. Фізика потрібна скрізь а ким вийдеш вже від людини залежить а не від універа. Розпливчасто мутні бо не можемо схопити те що дають(моє ІМХО), ось у мене гуманітарних і не технічних предметів було більше годин аніж технічних, політех- парадокс?..та то ми такі,можливо. Ми прийшли. під нас підправили.

ЗІ . ну що ж ВНУ колись був Луцьким педагогічним інститутом.

Про те що фізика потрібна всім сумнівно. Маленький перелік кому не потрібна: юристам, економістам, перекладачам, менеджерам, програмістам, вчителям... Мені фізика колись знадобиться хіба що своїй дитині задачку допомогти зробити. А велика кількість непрофільних дисциплін пояснюєтьсся бажанням кожного факультету запхати у якнайбільшу кількість факультетів якнайбільшу кількість своїх предметів. А студенти так, побоку... Коли це під студентів щось підправляли? Випрвляють все згідно писульок з міністерства від великих дядьок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так, але не зовсім) Диплом ВНУ так само як і диплом ЛНТУ - це лише заламінована бумажка) Якщо хочеш чогось навчитись, будеш і на всякі факультативи ходити і з викладачами додатково спілкуватись) А просто універ закінчити кожен зможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fortera

Для прикладу, програмісту фізика знадобиться для написання 3D цяцьки. Звичайно можна і без цього, але для кожної ситуації треба писати методом тика окремий набір "законів" матерії, замість одного, дещо ідеалізованого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
повністю підтримую Tolik_lt

дА дА дА ! ! !

Пазор троєчнікам!! :0003:

А якщо викладач ставить трійку, тільки тому що четвірки і пятірки в нього, бачте, закінчились... :angry: бо перед цим ті, хто здають без трійок, вже домовились про четвірки і ні фіга не вчили. А тут сидиш, вчиш як клятий ту філософію, і все одно здаєш на три, бо інші оцінки закінчились :angry:або у викладача хрєн зна яка система оцінювання, але тільки не болонська. :angry::(:( як такий випадок????

а щодо трієчників, якщо студент закінчує універ і до цього трійок і близько не було, навіть перездач. і тут такий собі "розумний" викладач ріже диплом "бо треба колись і трійку мати"..... :angry::mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повністю підтримую Tolik_lt

дА дА дА ! ! !

Пазор троєчнікам!! :0003:

А якщо викладач ставить трійку, тільки тому що четвірки і пятірки в нього, бачте, закінчились... :angry: бо перед цим ті, хто здають без трійок, вже домовились про четвірки і ні фіга не вчили. А тут сидиш, вчиш як клятий ту філософію, і все одно здаєш на три, бо інші оцінки закінчились :angry:або у викладача хрєн зна яка система оцінювання, але тільки не болонська. :angry::(:( як такий випадок????

а щодо трієчників, якщо студент закінчує універ і до цього трійок і близько не було, навіть перездач. і тут такий собі "розумний" викладач ріже диплом "бо треба колись і трійку мати"..... :angry::mdr:

Розумію, наболіло... Розкажи, пожалійся, поплач-легше стане...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повністю підтримую Tolik_lt

дА дА дА ! ! !

Пазор троєчнікам!! :0003:

А якщо викладач ставить трійку, тільки тому що четвірки і пятірки в нього, бачте, закінчились... :angry: бо перед цим ті, хто здають без трійок, вже домовились про четвірки і ні фіга не вчили. А тут сидиш, вчиш як клятий ту філософію, і все одно здаєш на три, бо інші оцінки закінчились :angry:або у викладача хрєн зна яка система оцінювання, але тільки не болонська. :angry::(:( як такий випадок????

а щодо трієчників, якщо студент закінчує універ і до цього трійок і близько не було, навіть перездач. і тут такий собі "розумний" викладач ріже диплом "бо треба колись і трійку мати"..... :angry::mdr:

Розумію, наболіло... Розкажи, пожалійся, поплач-легше стане...

я не плакала із-за трійки і плакати не збираюсь... і не жаліюсь.. а просто кажу, що не всі трієчники однакові і не всім їм має бути позор!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...