Перейти до змісту

Укрпромбанк переводить заборгованість клієнтів по кредитах з валютної у гривневу


kudrom

Рекомендовані повідомлення

http://news.finance.ua/ua/~/1/0/all/2009/01/23/149645

Укрпромбанк (Київ) запропонував клієнтам- фізичним особам можливість переведення заборгованість по кредитах з валютної в гривневу, повідомляється на веб-сайті банку.

"Для того щоб уникнути залежності від курсових коливань іноземної валюти, Укрпромбанк пропонує своїм клієнтам-позичальникам (фізичним особам) можливість перевести існуючу заборгованість за кредитом з валютної в гривневу за пільговим курсом", - вказується в повідомленні.

Цікаво, який курс вважається пільговим і чи будуть так робити і інші банки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будет просто пушка если переведут кредиты по курсу 8.0, а через пару месяцев произойдет чудо и доллар будет стоить 6 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

некоторые банки просто проводят погашения по льготному курсу. копеек на 40-50 ниже рыночного

а переводить все тело в гривну сейчас... не знаю...

"Таким клієнтам Укрпромбанк пропонує змінити оплату відсотків по кредиту в такий спосіб: процентна ставка в іноземній валюті зменшується до мінімального рівня 3% річних, а інша частина відсотків сплачується у вигляді комісії за управління кредитом у гривні за курсом НБУ на день оплати", - вказується в повідомленні.

это я вообще ниасилил.

в чем выигрыш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в чем выигрыш?

Ти ж не знаєш, яка в них комісія за управління кредитом )) Може вона покриває ВСЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Таким клієнтам Укрпромбанк пропонує змінити оплату відсотків по кредиту в такий спосіб: процентна ставка в іноземній валюті зменшується до мінімального рівня 3% річних, а інша частина відсотків сплачується у вигляді комісії за управління кредитом у гривні за курсом НБУ на день оплати", - вказується в повідомленні.

это я вообще ниасилил.

в чем выигрыш?

Виграш для позичальника: гасити основну частину відсотків (у формі комісії) по фіксованому курсу (курсу НБУ). Якщо по валютному кредиту встановлено відсоткову ставку в розмірі 15% річних. То зараз, внісши зміни в кредитний договір, відсоткова ставка становитиме 3% річних + 12% комісії. Відсотки сплачуються у валюті нарахування, а комісія - завжди платиться у гривні по офіційному курсу НБУ на дату сплати. Зараз курс НБУ мін. на 1,5 грн. нижче ринкового.

У чому виграш для банку - думаю, це заключається у різниці оподаткування відсотків по кредитах та комісійних доходів. Цим я, на жаль, не володію. Єдине, що знаю: якщо комісія по кредиту більше 0,99%, то вона амортизується, тобто не відразу йде в доходи банку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд тільки 30 коп

сьогодні сцукі забикували біржу, закрилась з підвищенням 7,98/8,20. налічман буде ще вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"сьогодні сцукі забикували біржу" - розшифруй для непосвящонних банківську термінологію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навряд тільки 30 коп

сьогодні сцукі забикували біржу, закрилась з підвищенням 7,98/8,20. налічман буде ще вище

"сьогодні сцукі забикували біржу" - розшифруй для непосвящонних банківську термінологію :)

А що ж тут незрозумілого? Сцукі біржу... забикували :) Мабуть НБУ продав недостатьно валюти... все зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забикували- створили бичачий тренд(тобто, тренд, напрямок росту ціни на зростання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, нбу ні до чого. безтолково валюту купував нафтогаз, чим викликав деякий ріст курсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оце вже цікаво, Нафтогаз тільки сьогодні купував, чи наступні дні теж так планується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки відхилились від теми. ;)

Який би курс не був, а ринковий готівковий курс все одно вище офіційного НБУ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, ми там так і не з'ясували чим забезпечена гривня... :D

ну как же, как же. 150 мега-акров земли и где-то четыре гигафунта пассивной биомассы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі, ми там так і не з'ясували чим забезпечена гривня... :D

ну как же, как же. 150 мега-акров земли и где-то четыре гигафунта пассивной биомассы.

На скільки я розумію, гривня не забезпечена абсолютно нічим, крім повної прив'язки до долара чи євро. Принаймні раніше гривня 100% була прив'язана до німецької марки. Чи змінилась ситуація зараз? Навряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валюта любой страны обеспечена материальными активами этой страны. Если в стране есть 1000 килограмм картошки по 1 грн/кило, то должно быть и денег на покупку этой картохи(а как ее купить без денег? :))

Если в стране больше денег, автоматом становится больше цена на картошку(ну а как вы думали: вот есть у меня и Василия по 1000 гривен, а картошки только 1000 кг. а надо купить! В итоге мы ее купим по 500 кг, но по 2 грн/кг.) это называется инфляция.

Но можна схимичить. Вот штаты тоже думали, что у них бабла много, потому как товаров много, а когда разобрались, то вышло, что товаров-ценностей-активов и нет ни%уя. Но эт другой вопрос.

Банкиры, скажите, а это я один такой тупой, потому что думаю, что гривна(как и любая другая валюта) не может быть привязана к марке(к любой другой валюте) или есть другие клинические случаи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...