Перейти до змісту

Банкрутство по українськи


Jack

Рекомендовані повідомлення

Двічі вчора розплачувався карткою ПриватБанку в Там-Тамі і знімав гроші в банкоматі без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 126
  • Створено
  • Остання відповідь
а комуналка всё просто - взял денюжку, превёл городу, получил 20% назад

ітаво імєєм 0,8% що на 20 ніпахоже.

Zevs_Isver, ти став жертвою дезінформаційного заговору бабок-пєнсіанєрок? :D

меньше 20% нерентабельно

ты ещё скажи что банке принимабт платежи по доброте душевной

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а комуналка всё просто - взял денюжку, превёл городу, получил 20% назад

ітаво імєєм 0,8% що на 20 ніпахоже.

Zevs_Isver, ти став жертвою дезінформаційного заговору бабок-пєнсіанєрок? :D

меньше 20% нерентабельно

ты ещё скажи что банке принимабт платежи по доброте душевной

я тобі кажу як є насправді. а ти можеш домальовувати і 20% і 40% і 80%

подумай чи варто розвивати цю тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наступна ластівочка:

"Національний банк України (НБУ) увів тимчасову адміністрацію в банк "Причорномор'я" (Дніпропетровськ), повідомляється в листі Нацбанку (N47-212/1961).

"Згідно з постановою правління НБУ від 30 січня 2009 N37 у ВАТ КБ "Причорномор'я" з 2 лютого 2009 року до 2 серпня 2009 року призначена тимчасова адміністрація. Тимчасовим адміністратором банку призначена фізична особа – незалежний експерт Шевцов Юрій Олександрович", - вказується в листі.

Згідно з листом, також введений мораторій на задоволення вимог кредиторів до банку терміном на шість місяців – до 2 серпня 2009 року."

Добре, що в нас його нема :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Циплят по осіні рахують. От і цікаво - який перелік життєздатних банків буде в нас восени.

Є неперевірена інфа, що ВТБ банк позакривав по області всі свої відділення крім тих, що в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є неперевірена інфа, що ВТБ банк позакривав по області всі свої відділення крім тих, що в Луцьку.

ВТБ тимчасово припинив роботу низки збиткових відділень, ще старого "мрієвського" формату. тримати збиткові відділення в кризу - розкіш... щодо всіх -перебільшено. нормальні - для прикладу володимирське - цвіте і пахне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також були проблеми при спробі розрахуватись картками (різних банків) в "Там-тамі" на терміналі Привата. Ніяких чітких пояснень від касира отримати не вдалось :angry:

Там проблема самого ТАм-Там. З ними в Привата щось не дуже ладно стосунки. було, що навіть канал звязку обривали спеціально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из двух сотен украинских банков в этом году останется половина, прогнозируют финансисты. Остальные либо объединятся с более сильными, либо просто закроются.

Это будет третий этап кризиса. Сначала банки перестали кредитовать промышленность и физических лиц. Теперь уже банкротства предприятий ударят по самим финучреждениях. Им некуда инвестировать, а следовательно и зарабатывать не на чем.

http://news.finance.ua/ru/~/1/0/all/2009/02/03/150712

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, які проблеми у КБ "Західінкомбанк", але те що через цей банк платіж іде уже більше 4 днів - це факт :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він зараз сповільнює та чітко планує всі рухи коштів - бо напевне йому нехватає ресурсів для забезпечення платежів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факт, що юридичні клієнти переходять в Приват. чи самостійно чи по домовленості мені не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факт, що юридичні клієнти переходять в Приват

от я би так закінчив речення після слова "переходять". а чи тільки в приват? і хто з здоровим глуздом піде у приват з їх тарифами на обслуговування юросіб? ;) тільки камсамольци душою і тєлом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Національний банк України (НБУ) з 9 лютого ввів тимчасову адміністрацію в банк "Київ" - полетіла ще одна регіональна "ластівочка"...

курчат рахують по осені, а укр. банки мабуть по весні? ;)

П.С.

А от і друга новина:

Національний банк заявляє про готовність вивести тимчасову адміністрацію з "Промінвестбанку" - росіяни врятували Промінвест... кого рятуємо наступним? ;) Хто дивився "Дух времени" - як Моргани, Рокфелери і ко банкротили інші банки, щоб потім їх прибрати собі? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергові "запускі" ;)

Радіо БіБіСі: «Західінкомбанк» лихоманить

9 лютого, 19:54

Як стало відомо з поінформованих джерел, луцький комерційний банк «Західінкомбанк» переживає, м’яко кажучи, далеко не найкращі часи. Про це 9 лютого інформують «Волинські Новини».

Як розповіли клієнти банку (на їхнє прохання імена не оприлюднюються), наразі в «Західінкомбанку» практично неможливо зняти депозити. Також суттєво ускладнено грошові переводи через фінансову установу, дехто навіть каже, що заблоковано.

Джерела повідомляють, що значну частину працівників відправили у відпустки.

Як інформує інше джерело, у банкоматах КБ «Західінкомбанк» відсутня готівка.

Достеменно відомо, що сьогодні, 9 лютого, «Західінкомбанк» працював лише до 16.00. Охоронці зізналися, що минулої п’ятниці фінустанова працювала повний робочий день. Окрім того, при вході до банку висить оголошення: «Шановні вкладники!!! У зв’язку зі збоєм у програмному забезпеченні депозитний відділ тимчасово не працює».

Поруч розміщено ще одне оголошення: «Шановні вкладники!!! Депозитний відділ працює із клієнтами лише до 13.00»

За інформацією джерел, наближених до мерії, Луцька міськрада розмістила на депозиті в «Західінкомбанку» три мільйони гривень. Голова бюджетної комісії міськради Юрій Корольчук зізнався, що поки не готовий коментувати цю ситуацію.

Натомість у фінансовій установі кажуть, що ситуація в них не гірша, аніж в інших банках. Один із посадовців КБ запропонував зателефонувати до нього завтра, 10 лютого, бо повинен іти на нараду з приводу фінансового становища банку.

Натомість на офіційному сайті «Західінкомбанку» розміщено інформацію, що прийнято рішення про реорганізацію КБ «Західінкомбанк» ТзОВ шляхом перетворення у Відкрите акціонерне товариство «Комбанк».

Перехід прав та обов’язків від КБ «Західінкомбанк» ТзОВ до ВАТ «Комбанк» відбудеться 20 березня 2009 року.

Інформація радіо «Баба бабі сказала» може бути уточнена або спростована.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в Захід приїжджають з Києва представники НБУ з потенційним інвестором, який зможе провести рефінансування банку. Реально - банку повний капєц. Готівки в банку в касах -"0" і ніхто її туди не несе...

Про це знають вже в НБУ і його будуть пробувати спасати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коментар людини, що там працює. (мені неправди не скаже).
Я (16:10:34 2/02/2009)

Цитата: "Ходять чутки що в пятницю заморозили рахунки КБ “Західінкомбанк”! "

коментарі?

ВІН (16:10:57 2/02/2009)

запускі

Він (16:11:13 2/02/2009)

Є підозра, що приватбанка

А рахунки таки заморозили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво тепер почути "коментар від людини, що там працює" і "неправди не скаже".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво тепер почути "коментар від людини, що там працює" і "неправди не скаже".

нужно быть реалистом,

"асько с работы" того человека мониторится, логи пишутся,

он что "враг своему здоровью" писать что-то другое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я всегда знал, что этот мелкий банк с ВЦэшным названием "західінкомбанк" , с мутной историей создания, с формой собственности ТзОВ (это у банка - писец полный), с некомпетентным руководством - в конце концов прогорит.... так оно и получилось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво тепер почути "коментар від людини, що там працює" і "неправди не скаже".

На момент написання посту про "запускі" коррахунки не були "заморожені", існувала затримка з проходженням платежів клієнтів, а це дві великі різниці.

А зараз такі так, пухнастий звір прийшов в банк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами міського голови, на депозиті в «Західінкомбанку» луцька мерія розмістила два мільйони гривень. «Я не знаю в Україні банку, який би не мав проблем. Наскільки надійний «Західінкомбанк» – мені важко судити», – визнав пан Шиба.

Він запевнив: якщо гроші міськради буде неможливо зняти з депозиту добровільно, то це зроблять у примусовому порядку, – адже це кошти, передбачені на капітальні видатки.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пят'ницю ввечері в одного працівника центрального відділення Західінкоманку стався інсульт на нервовій основі..., а чоловікові тільки 30-ть років і дружина з дитиною вдома сидить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Департамент безвиїзного банківського нагляду Національного банку України (далі – Департамент) доводить до відома, що згідно з постановою Правління Національного банку України від 10.02.2009 № 59 у Відкритому акціонерному товаристві комерційний банк «Надра» (далі – КБ «Надра») з 10.02.2009 призначена тимчасова адміністрація строком на один рік.

ну от, з Надрами вже прояснилося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфа від мого друга, якого в січні скоротили з Приватбанку:

найближчим часом Приватбанк позакриває усі відділення по Україні, які знаходяться в орендованих площах, а працівників цих відділень відправить по домівках. Всього планують закрити приблизно 800-от відділень...

Скидують невикористовуваний баласт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...