Перейти до змісту

Loner-XP 2009 Final


pmk

Рекомендовані повідомлення

 Поставив собі сьогодні новий ХР.Перед цим користувався вістою довгий час. ХР на моєму ноуті літає і має кучу класних прибамбасів.  Я довольний на 100%. З бажаючими можу поділитися.

Loner%20XP.jpg

ТУТ  все детально описано про цю збірку.

Пишіть,кого цікавить.Залью.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У неё стандартный серебристый интерфейс можно поставить или там только эта навязанная волковая тема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У неё стандартный серебристый интерфейс можно поставить или там только эта навязанная волковая тема?

Тем много и стандартная тоже присутствует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Поставить не удалось, в самой инсталяционной проге не хватает файла... мол так и так инсталяция ВИНДОВС будет прервана. Так что у меня не "полетело" ^_^

Если кого заинтерисует что там выползло отпишу обязательно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

В самого вже майже 2 місяці на старому компі стоїть цей windows - дуже реальна штука, ще ніразу не підводив, по швидкості діях задовільняє, не вісне, так що всім раджу :0097:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перезалийте будь ласка Loner-XP 2009 Final на ФТП :rolleyes: З мене +1 :) Зборка супер! собі поставлю  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, можливо я не дочитався .....

Cистема проходит проверку на валидность.

Windows Genuine Advantage Notifications (KB905474) 1.9.0040.0 - пропатченное средство уведомления о результатах проверки подлиности Windows

Це що получається, ця зборка зможе оновлюватися з оф. сайту Microsoft ? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ftp/soft там лежить новий Loner XP 2009.4

Також прошу адміністраторів видалити Loner XP 2009.4 з папки OFFICEPRO2003RUSSP3 в софті, це я випадково не туди закачав) :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...