Перейти до змісту

Alarm for Cobra 11: Burning Wheels / Crash Time 2


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

Дата выхода: 31 декабря 2008

Жанр: Arcade / Racing (Cars) / 3D

Разработчик: Synetic

Издательство: RTL Games

Таблэтка: Присутствует

Язык интерфейса: ENG/GER

Размер: 1,69 ГБ

Описание:

Угрюмый страж порядка, позёвывая, тормозит очередного нарушителя ленивым мановением полосатого жезла. Рутинная и скучная работа. Однако не стоит торопиться с выводами! Новый симулятор дорожного автобезумия переворачивает расхожее мнение о полицейской службе. В спецотряде «Кобра 11» состоят только форменные каскадёры и сорвиголовы. Бешеные скорости – их стихия. Вой сирен, автоматные очереди и стрёкот вертолёта – любимая музыка. Эта игра не обучит правилам водительского этикета, но наглядно продемонстрирует самые зрелищные способы ими пренебречь!

icon_plus_1.gifсистемные требования:
Минимальные системные требования:

> Windows XP Service Pack 2, Vista Service Pack 1

> DirectX 9.0c (June 2008)

> Athlon 64 3200 or Pentium 4 3.2 GHz

> 1024 MB RAM

> Video card with 256 MB of memory and support for DirectX 9.0c

> Sound with support for DirectX 9.0c

> 4.2 GB of free hard disk space

Рекомендуемые системные требования:

> AMD Athlon 64 X2 4800 or Intel Core2 2GHz and above

> 2048 MB RAM

> ATI Radeon 3850 and higher

> NVidia GeForce 8800GT and above

icon_plus_1.gifСкрины:
post-367-1230896023.jpg post-367-1230896028.jpg post-367-1230896034.jpg post-367-1230896040.jpg post-367-1230896051.jpg post-367-1230896057.jpg
icon_plus_1.gifСкачать.
FTP

bg_ru_new.gif

icon_plus_1.gifУстановка:
1. Распаковать архив.

2. Смонтировать образ.

3. Установить игру.

4. Установить обновление BWUpd_111denf_to_133denf.exe из папки POSTMORTEM на образе.

5. Скопировать из папки POSTMORTEM BurningWheelsHi.exe и BurningWheelsLow.exe в папку с игрой.

6. Играть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, мені скріни Undercover теж подобались <_< і пограв я його менше години і розстроївся

якщо геймплей не виправили і він залишився таким же нікакім, то і модна графіка їй недопоможе :(

надіюсь це щось варте уваги, хто грав, як враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надіюсь це щось варте уваги, хто грав, як враження?

Звичайно варта уваги :). Ця гра в разів 10 краще за Undercover. При наймі мені Alarm for Cobra 11 більше по душі. Вчора як поставив, налаштував під гру руль, розібрався, що до чого, то довго від неї відірватися не міг :). Іграшка чимось схожа на гру Воділа 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хтось її вже встановлював собі? я ось запустит не можу, вискакує повідомлення типу: вставте оригінальний диск. користуюсь даймон тулс лайт 4.30.1. Ай нід йо хелп, плз:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось її вже встановлював собі? я ось запустит не можу, вискакує повідомлення типу: вставте оригінальний диск. користуюсь даймон тулс лайт 4.30.1. Ай нід йо хелп, плз:-)

Все зробив так, як написано в "Установка"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, пардон, навіть не прочитав установку. вот нуб, ужос. дякую, звичайно, за підказку ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Жалко - бо малий хоче погратись а не знає шо робити там. Та й я шось через слово все розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Гра мені дуже сподобалась. Класний сюжет, нормальна графіка, пристойна фізика і модель пошкоджень. Тільки що пройшов. Хочу пограти також у всі решту ігор серії. Вже качаю Alarm for Cobra 11: Nitro (2007), а також Alarm for Cobra 11: Crash Time 3 (2009).

Можливо хтось має ще одну: Alarm for Cobra 11: Crash Time? І за пиво нарізав би на диск?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...