Перейти до змісту

Ищу пати на Ру офф


Ridiska

Рекомендовані повідомлення

В обшем в связи с сложишимися обстоятельствами

ищу пати для хардкороного задроцтва людей которые могут играть 5+ часов в день

Прошу заметить ПАТИ ,а не клан хз кого и хз для чего , людей с которыми можно шикарно сигратся

в перспективе вступить сиграной пати в топовоый клан

профы и сервак можно обсудить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз чи в тебе вийде щось з цього.

Самі задроти вже давно ушли на якіта сервакі, записались в якіта конст паті та клани.

А 90% тих хто ща будуть согласні собрать паті будуть або нубами або гравцями фор фан з не стабільним онлайном.

Ну удачі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сам был уже определен но так сложились обстаятельства что приходится начинать все с 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ICQ#: 476-967-148

Ник Aerie

Если спросят кто рекомендовал, то можно сылаться на мну.

Больших задротов найти трудно будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз..

можна було б почати ... але думаю шо дуже швидко мені надоїсть ....

З.І.

клієнт з офф сайта качнути можна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://l2.ru/download/client.html

вот тут есть ссылки.

Сам сейчас играю немного, раз в два-три дня захожу) Но на премиуме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://l2.ru/download/client.html

вот тут есть ссылки.

Сам сейчас играю немного, раз в два-три дня захожу) Но на премиуме.

Не понял что ты етим хотел сказать ..и нах сылку дал на клиент ?? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз..

можна було б почати ... але думаю шо дуже швидко мені надоїсть ....

З.І.

клієнт з офф сайта качнути можна ?

http://l2.ru/download/client.html

вот тут есть ссылки.

Сам сейчас играю немного, раз в два-три дня захожу) Но на премиуме.

http://l2.ru/download/client.html

вот тут есть ссылки.

Сам сейчас играю немного, раз в два-три дня захожу) Но на премиуме.

Не понял что ты етим хотел сказать ..и нах сылку дал на клиент ?? :huh:

А шо тут непонятного ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качаю ...

попробую "опять" поиграть ....

естессно буду качать глада ...

З.І.

мо хтось живе недалеко від центра, хто б зміг залити на флешку ? єстєссно пиво з мене =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо автор шукає досі цікавлять такі питання:

1) Вік

2) Стаж (сервер, рейти, кі-ть награних годин і т.д.)

3) В якому обсязі використовувати ІМ (преміум обовязковий в будь-якому випадку)

4) Час стабільного он-лайну

5) Клас за який граєш

6) Шо таке асіст?

7) Можливість голосового спілкування (Вєнтра)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз..

можна було б почати ... але думаю шо дуже швидко мені надоїсть ....

З.І.

клієнт з офф сайта качнути можна ?

сори етого поста чет не заметил просто ))))

Snig приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сілля величезне "чєловєчіскє" тобі дякую =)

Установив .. все скачав ..

вобшем почав грати .. ці вихідні буду в "задрот" режимі ...

якшо хтось тоже почав "з нуля" пишіть...

Нік Меррзи, в мене є скайп, ну і власний сервак вєнтріло .. поки шо оплачений на 2 тижні... аха .. я будущій БД ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Snig зрая ты так тянешся за ДД у нево выживают единицы те у каво есть на игру 1000килобаксов в месяц и я уверен на 99 % что вы вылитиш очень быстро и будиш просто как ты мне выразился про дестра МЯСОМ ,ты будиш в любом случае МЯСОм играй ты хоть 24\7 не важно каким классм

Хаос еше во времена ЗБТ говорили что наберут кучу зерга для того чтобы быстро набить адены на КХ а потом вылетят все у кого нет бабла в реале (кстати об етом и ДД говорил )

Зерг= мясо ....а игроки без денег в реале не могу отигрыват в ево клане другой функции

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто за ДД не тянеться, ти мислш дуже примітивно, ДД в хаосі - це тільки бойова одиниця, він навіть не в хаосі доречі, є таке поняття як "конст-паті" на даний момент існує таких 2: магі, лукарі. Дагери і т.д. на Грації вибачте, але всасують (навіть на масс пвп). Дестроєрів час пройшов ще в інтерлюдії, чому? читайте гайди, статті і т.д.

Я розумію що ви на ГФШ з х-міліон може і рулили на сервері з кривими скілами і геодатою, але офф - це зовсім інше, тут думаєш за кожну адену.

ЗІ: писав свій пост в той момент коли ми дійсно шукали БД, знайшли БД в своєму клані 52+ тому проблема вирішена.

ЗІІ: якщо дійсно вирішили серьозно грати і не шкодувати часу. нервів, а іноді і коштів в кругленькій сумі запрошую вас на сервер Кадмус клан: http://www.chaos-online.ru/forum/ , для тих хто сумнівається в "Правдивості ДД", читайте його особистий блог за адресою: http://www.danieldefo.ru/ і не дивуйтесь що в стрічці "мой клан" ви побачите адресу, яку я написав вище.

Хто потрібен? Потрібні люди які забезпечують нормальне функціонування конст паті, детальніше про те хто "рулить" теж читайте в блозі ДД, там навіть виложена 1-ша частина його монологу про офф і гру взагалі, якщо станете членами Хаоса, то отримаєте ще доступ до 2-х частин бонусних :) Хоча для людей які знають що таке "руки" там нічого цікавого не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сотвори собі кумира !!!

Чо ви прикіпіли до якогось ДД? Як ви не можете зрозуміти що л2 така гра де рулить в основном обвєс, далі вже йдуть рукі і пінг.

ДД ет всього навсього пару К зелені на абвєс, нормальне залізо і широкій інтернет і непогана голова щоб гарненько все росписати на словах. Одінь так як він вдітий любого задрота і буде рулить звєрско з одним лише нюансом ніхто особо школьнєга не запамятає так як той не зможе воспєвать так собі любомімому діфірамби на форумах як той же ДД.

Для чого школьнікам робить з нього ікону ? Хіба в вас немає інших авторитетів які добились чогось в житті а не лише в грі ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силя никакой школьник не сделает за 6 дней Б дуалы +15

ППЦ вот ДД сидит пишит кто рулит как нагибать заствлят вас играть Хавками и сапортом ....а сам качает глада

спрашивается зачем есл он реально гимп от него польза только валор но когда ето будит ..и вообше будит ли ?

Дестроєрів час пройшов ще в інтерлюдії, чому? читайте гайди, статті і т.д.

Гимпами дестры стали только для людей не далеких ..не буду рассказывать полностьтю что им дали и что забрали но в умелых руках дестр ето ужасающая мощь даже после нерфа

Ніхто за ДД не тянеться, ти мислш дуже примітивно

Тут ты говориш что за ним не тянешся

Кадмус клан: http://www.chaos-online.ru/forum/ , для тих хто сумнівається в "Правдивості ДД", читайте його особистий блог за адресою: http://www.danieldefo.ru/ і не дивуйтесь що в стрічці "мой клан" ви побачите адресу, яку я написав вище
и сразу же даеш сылку на ево статии и раассказуеш какой он мега папко и мы все ничиво ввообше ничиво не смыслим в линаге

Внутрение противоречия свойствены для детей лет до 16

полез в драку ты перый )))) ты безосновательно обозвал дестра мясом ,а дял меня ето почти личное аскарбление

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силя никакой школьник не сделает за 6 дней Б дуалы +15

В цьому сила ВМЗ, читай про що я писав вище ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ridiska, за 16 років я уже переріс і можу дозволити собі слухати Кети Перрис і не бути геєм...

Тепер пояснюю логіку (це буде суто моє імхо, нізвідкіля не взяте і т.д.)

Чому Дєстри всасують, або теорія фарму діназавріків в небрачний період.

Частина перша. Інтерлюдія.

Л2сервер.ру 1-х10 Теорія качу дєстра з 40-го до 78-го за 1 День при фул бафі.

Бреш друзів а саме (Варк, бд, свс, кіт і т.д.) на себе накладаєш ТОП люксор броню і руки 2-ручнік Ц і ідеш валиш РБ біля гірану (котика), береш 44, далі краще вальнути РБ нєжить в СОС, і біля ТОІ при цьому ми валимо РБ офф паті. за 3 РБ дають 52 лвл (витрати на вбивство 45 хвилин) далі вдіваємо БВ Беремо топ Б двуруч, бажано +15 кач до 61-го займає 1.5 години (також по РБ), далі вдіваємо ТОП А і Двуруч А +15 (мені пощастило я якраз попав на фарм закена і отримав 4 лвла (фармили в 3 рила). 65 по 78 набив по РБ 70+ витрати 1 день, після цього я зрозумів Дєстр- сила, особливо якщо носить Драконік сет +10 і Ы+15 - на реаліях пвп сервера це виглядало для мене дуже круто.

Частина друга. З неба на землю.

На оффі всі отримують лоу НГ в руки і помічника новачків :) Ніяких +15 і т.д. ніяких ковів. Спочатку були маги... у всіх біжа Ц-гр комон, яка не здатна врятувати нікого від магів. Маги жирують... вони тащатся, при масс пвп вони юзають масс скіли і це ефективно... дамаг - неймовірний. Я граю за ЕЕшку і зі свого досвіду скажу, що транс проходить завжди. Алгоритм вбивства Дестра? Транс - дебаф і 1 маг кріт. Але тут настає день і сонце дає надію вижити, гноми розпочинають кувати першу біжутерію і вставляти в неї кристали... Дєстри радуються... нарешті на них не будуть проходитити всі дебафи підряд... але не одні дестроєри радіють... Хавки і арби тихо посміхуються і потерають руки бо настає їх черга - черга лукопаті. На практиці, Дестроєр не добігає до пачки лукопаті в 75%, а якщо добігає то може знести 2-3 людей.... але тут головна фішка, толку з того що він вальне 2-х 3-х чоловік коли його вся фулка уже жме "в місто"? Коли рулять дєстри? - тоді коли паті противника не знає шо таке асіст.

А тепер діточки, в ліжечко і спатки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ты рассказал мнение обычного человека который играл с рейтами Х сто тышь милинонов и до русс офа нифига не видил

знаеш после етого рассказа что сказали бы тибе папки с гохи ..."Автор нуп и апазорился)"

Я за дестра уже пару лет бегаю ...и не разу у меня небыло Ы ствола заточеного больше 3х (если б я его сломал то повесился бы )

Хавки і арби тихо посміхуються і потерають руки бо настає їх черга - черга лукопаті. На практиці, Дестроєр не добігає до пачки лукопаті в 75%, а якщо добігає то може знести 2-3 людей.... але тут головна фішка, толку з того що він вальне 2-х 3-х чоловік коли його вся фулка уже жме "в місто"? Коли рулять дєстри? - тоді коли паті противника не знає шо таке асіст.

Дестры не добигают ,а кто добигает ты добигаеш ? или хавк 1 добижит ? расскажи мне кто 1 добежит

я так и не понял почему дестры мясо ..потому что у них нет бижи и их мочит маг или потому что по одному дестру асистит арчер пати и он умерает от етого ?

Дестр офигенный ганк перс и не нужно ево сравнивать с осадной единицей хавком Ето тоже самое что сравнивать агр танка и спойл гнома в качестве агра на РБ

ЕБАТЬ КАПАТЬ ДЕСТРУ ДРАКОНИК СЕТ :ohmy: тушите свет ..нагибатор пришол :wacko:

раз два три четыри пять начинаем нагибать :_36:

теперь я уверен на 100 % что ты в хаосе не продержишся столько сколько хотел )

А сеячас я расскажу как раскладывается фул конст пати в ганке

Берется 1 дестр и 1 твинк бафер обычно

качается в ИТ (империал томб ) конст пати луков ...забегаю твинком узнаю их точное место расположение вазвращаюсь бафаю дестра дестром подбегаю в соседную комнату на одном мобе сливаюсь под лимиты включаю френзи и вылетаю на всех парах изза угла првым ухидит с 1 удара биш дальше уходит вспомогательный хиллре если такой есть потом ДД по очереди ....половина пати уже мертва они понимают что их ганкают умерают оствшиеся ДД и на последок всякая шалупонь типа БД и СВС (если они еше не сделали б сое ) шанс на успех 80 %

хавк уходит обычно с 3х критов

бд и свс чуть больше

тряпки по 1 удару

И ето не фантастика если зайдете на гоху в раздел орков то увидите таких фрапсов десятки

Вот так вот бывает

Расскажи мне что можит сделать с арчер пати 1 хавк , 1 твой ЕЕшко , 1 СХашко ,1 некр

Ты в неправельном направлении пошол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ridiska, за 16 років я уже переріс і можу дозволити собі слухати Кети Перрис і не бути геєм...

gallery_7_30_2223.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ridiska, омфг ганг і ЕЕ може провести.... тимбільше якшо ганкати 2-х чоловік фулкою.... Я говорю про осади і т.д.

Дєстр в драконіку - це реалії ІТ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кажется про фулки ничиво не говрил ты вообше читал то что я написал ?

А сеячас я расскажу как раскладывается фул конст пати в ганке

Берется 1 дестр и 1 твинк бафер обычно

качается в ИТ (империал томб ) конст пати луков ...забегаю твинком узнаю их точное место расположение вазвращаюсь бафаю дестра дестром подбегаю в соседную комнату на одном мобе сливаюсь под лимиты включаю френзи и вылетаю на всех парах изза угла првым ухидит с 1 удара биш дальше уходит вспомогательный хиллре если такой есть потом ДД по очереди ....половина пати уже мертва они понимают что их ганкают умерают оствшиеся ДД и на последок всякая шалупонь типа БД и СВС (если они еше не сделали б сое ) шанс на успех 80 %

хавк уходит обычно с 3х критов

бд и свс чуть больше

тряпки по 1 удару

и посмотри видео ....

Кстати ты так и не ответил почему ДД качается гимпа ?

Поиграл на серваке где дестры драконик носят и с 0 до 78 за один день качаются и ппц знаеш о линаге все

подумал бы бошкой в кем спориш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати ты так и не ответил почему ДД качается гимпа ?

ДД начинал играть на украинском сервере еще на с3, потом его поперло... узнал он о оффе и пошол, как оказалось там было много "своих" играл он за Глада всегда ибо они соло рулили в пвп, но потом как оказалось, при достаточном вложении денег, глады рулят всегда.

Сейчас в ДД несет важную роль в нашей корпорации, он как косяк рыб со своей пати режет стан врага, почему так выходит? да потому что ДД 70+ лвл. когда все 60+. Потом будет изза того что бижа у него будет ++ и ктомуже она будет называтся эпической.

Поиграл на серваке где дестры драконик носят и с 0 до 78 за один день качаются и ппц знаеш о линаге все

подумал бы бошкой в кем спориш

во первых шард был х10, а не х1, во вторых Драконик сет был выбран не зря и доведенно сотняи тестов что он для дестров намного лучше чем другой Ы сет.

Уверен что ты поиграл на говношарде ибо если бы ты играл на оффе ты бы тут даже не выябывался, вот я уже качнул ЕЕшку на 60 лвл, а не сижу на форумах и кричу как кто-то рулит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...