Перейти до змісту

Авто Усілок ALPINE MRH-F255


Рекомендовані повідомлення

Власне сабж ...

Альпайн якось криво став працювати після того як полежав (десь 4-5 місяців) у шкафу ... ( із зовнішніх подразників тільки пилюка, яку і то витирав регулярно)

проблема така ...

підключаю живлення, звук ... на 4 канали роздає суперово .. звук отлічний .. а вуфер не тяне (таке відчуття шо опір вуфера просто дуже величезний і усілок не тяне) скажімо проїхавшись пару метрів (потрусивши усілок) працює нормально .... з дротами/мажиком/вуфером все ок ... пробую любий інший усілок (навіть слабкіший) все паше без проблем....

шо порадите ? куди звернутись ? мб в когось були схожі проблеми ? діліться досвідом ...

в сервіс не думав навіть везти .. бо за ремонт здеруть більше ніж він коштує ...

як завжди .. спитаю в борди спочатку ...

З.І.

мб тріщина ? мб шось перепаяти треба ? куча дурного в голову лізе ...

я не супер спец ... да і усілок "нє первой свєжесті" але всерівно ... нада рятувати ... шкода ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підключаю живлення, звук ... на 4 канали роздає суперово .. звук отлічний .. а вуфер не тяне (таке відчуття шо опір вуфера просто дуже величезний і усілок не тяне) скажімо проїхавшись пару метрів (потрусивши усілок) працює нормально .... з дротами/мажиком/вуфером все ок ... пробую любий інший усілок (навіть слабкіший) все паше без проблем....

Тобто, якщо я правильно зрозумів, протрусивши/прогрівши підсилювач саб починає нормально працювати?

І далі нормально парцює, чи звук в сабі пропадає час від часу?

В любому випадку варто пройтися паяльником по "лапках" вихідних мікросхем підсилювача у першу чергу.

Якщо сказати по простому, то у тебе від нагріву/охолодження вихідних мікросхем можливо обрив пайки на їх виводах.

Якщо товаришуєш з паяльником, то акуратно пропаявши , думаю усунеш проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і діло ... шо нема друга с паяльніком =)))

мб порадиш когось шоб хоть подивилися ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і діло ... шо нема друга с паяльніком =)))

мб порадиш когось шоб хоть подивилися ?

Якщо тобі негорить, то в четвер-пятницю можу глянути (раніше ні - є трішки роботи по замовленнях).

Просто пропайка обійдеться тобі в пиво....

Власне контакти відправив в приват, телефонуй - обговорим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правилами розділу заборонено робити пропозиції по наданню послуг за винагороду. Для цього є приватні повідомлення. Останнє китайське...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правилами розділу заборонено робити пропозиції по наданню послуг за винагороду. Для цього є приватні повідомлення. Останнє китайське...

Plum ти б починав з першого китайського, а то відразу грозиш останнім.

І з яких пір пиво стало винагородою? Я б цей продукт назвав засобом для наведення дружніх стосунків і взаєморозуміння . :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30 отримує попередження. Наступний раз буде РО. Дії модератора обговорюються лише через приватні повідомлення/аську. Ну і офтопік. Читайте правила, вони рулез.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...