Перейти до змісту

АвтоСтоп


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Завтра зранку (до 12,00 треба бути) хтось візьме до Львова 1 людину? На рейковий автобус квитків не має , а автобусом облом.

нуль 50 три 78-78-78

Змінено користувачем anat2010
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду в Київ комфортним автобусом Ман на 26 місць. Візьму пасажирів,оплата за домовленістю (суттєво дешевше чим маршрутки). В Києві маю бути 09.06.12 о 10.00 Бажаючим звонити 0955220999, 0989041999.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду завтра біля 09:00 комфорним Mercedes sprinter з кондицонером в Хмельницький через Тернопіль. Вільних місць є 5-8 (уточню).

Хто зацікавлений - 096 914 55 49, Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто їде в Калуш? Потрібно відвезти коробку зі складеним дитячим ліжечком. Розміри приблизно 120х60х20

тел 050 438 49 43 або 067 217 92 71

Змінено користувачем bogdan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21.06 зранку потрібно бути в Харкові, ввечері - на Луцьк. Ніхто не їде в ту сторону?

Можливо до Києва хтось 20.06 їде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Понеділок зранку їду на Нововолинськ через Володимир (ввечері назад).

Є 3 місця в авто з кондюком та дитячим сидінням (до 36 кг). ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто їде в Крим своїм автомобілем туди й назад? Є два попутчіка (я з дівчиною). Оплатимо частково витрати на пальне. Можу бути водієм (маю дуже великий стаж).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось їде в Чортків/Тернопіль понеділок 24.06 після обіду або вівторок 25.06 до обіду? може є одне місце для мене і декількох сумок з речами. Буду дуже вдячний :)

Змінено користувачем klikl
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Світязь хтось можливо підкине в середу 26.06.2013 після обіду. 4 дорослих і 3 дитини. Ціна договірна. 0667008627

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи хтось їхатиме зі львова на тижні?

26.06.13 о 4 ранку буду їхати на Луцьк зі Львові, якщо цікаво телефонуйте 050-438-24-74 Міша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 червня потірібно на 7 ранку бути у Львові. Дуже терміново! хтось буде їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їду 27.06.13 (четвер) з Луцька на Світязь приблизно о 17:00 (час ще можна підкоригувати) Можу взяти пасажирів 6 чол. Комфортний невеликий бус з кондиціонером. Телефон 050 378 66 09 або 095 244 79 20. В неділю повертаюсь назад до Луцька. Також заберу бажаючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27-06-13 їду на Львів через Дубно. Назад того ж дня вже після обіду. 2 місця в бусі. Назад порожня буда+2 місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра в першій половині дня буду їхати в Камінь-Каширськ через Ковель. Є 4 місця.

зв"язок через приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вивчу попит на поїздку в Крим. Що саме мене цікавить? Я і моя сім"я (3 людини)плануємо їхати своїм бусом(т4) в сторону моря(Крим) в липні .Цікавлять попутні пасажири в кількості 2-3-4 людини.Чи є бажаючі? зацікавлених людей прошу писати мені в пп. П.С. прив"язки до часу не маю + - пару днів.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 07 13 їхатиму зі світязя в луцьк. 3 людини вмістяться легко. Візьму тільки на бензин з розрахунку на 4 чоловік в т.ч. водій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Ровно завтра-послезавтра ни кому не надо?

есть 3 места - в одну сторону 50грн,в обе стороны 70грн ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Планується поїздка в Крим, а саме в сторону Судака, приблизно на 14 днів, виїзд +- 22-24 липня, авто рено трафік, комфортиний, з кондиціонером. Всі питання по телефону, 050-021-8334 Олександр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...