Перейти до змісту

Китайські клони iPhone


Рекомендовані повідомлення

Если бы пресловутые iPhone выпускались еще и в форм-факторе раскладушек, то выглядели бы они, наверное, примерно так ;) Но Apple пока не выпускает айфоно-раскладушек, зато их уже выпускает некий китайский производитель, который без особого стеснения использует и оригинальный логотип, и название (называется он iPhone V126). Внешне телефон выглядит довольно неплохо и снаружи даже больше похож на Macbook'и, нежели на iPhone. По части же начинки – как всегда, ничего выдающегося: 2,6-дюймовый дисплей (не сенсорный), 0,3-мегапиксельная камера, воспроизведение МР3 и МР4-файлов, встроенные игры... Ах, да, логотип-яблоко на передней панели – подсвечивается, и даже можно увидеть, сколько LED-лампочек для этого используется :) ) Стоимость этого телефона составляет порядка 100 долларов.

ПАру зображень цього "чуда"...

nTxvST13C2.jpg

Sq5ZoU6cPq.jpg

Думаю знаючи про якість китайських телефонів і підробок наврядчи в когось зявиться бажання його купити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю знаючи про якість китайських телефонів

Некоторые китайские телефоны дадут фору многим не китайским... так шо ненадо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю знаючи про якість китайських телефонів

Некоторые китайские телефоны дадут фору многим не китайским... так шо ненадо...

Може й дадуть ,фору деяким,але як вони в експлуатації себе показують....Коли часто злітають прошивки і використовуються дешеві комплектуючі щоб скоротити собівартість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як блютус в кєтайцях працює (в плані гарнітурок) ? Ато зібрався брати україно-азіатське "чудо" http://borton.com.ua/reliase.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як блютус в кєтайцях працює (в плані гарнітурок) ? Ато зібрався брати україно-азіатське "чудо" http://borton.com.ua/reliase.html

Власне його я ще не встиг пощупати але відгуки про нього не погані,і про блютус знайшов таке:

Модуль Bluetooth поддерживает следующие профили:

Handsfree

SPP

DUN

OPP

FTP

A2DP

AVRCP_T.

Поиск устройств осуществляется довольно долго (10-20 секунд). Сам телефон BORTON, отображается в списке как MTKBTDEVICE. При соединении с другим устройством запрашивает код доступа, после успешного соединения открывает для обзора папки С и Е. , из которых можно выбрать файл, например, картинку, и переслать его на соединенное устройство. Переданную с другого телефона песню аппарат сохранил в папке «Полученные». Если вы захотите передать какой-нибудь файл с модели BORTON, в его функциях следует нажать «Вперед» - именно под этим названием есть подраздел с передачей. Фотография, объемом 194 Кб отправилась на другой телефон по Bluetooth за 4 секунды, отправка музыкальной композиции объемом 1,6 Мб заняла 27 секунд.

І думаю в роботі блютуса він не відрізняється від інших апаратів китайського виробництва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно, мене лякає відсутність підтримки яви, вінмобайл додатків(про сімбіан навіть не варто заікатись :rolleyes: ), таким чином додатків придатних до додаткового встановлення немає... отже "смартфонність" майже втрачається, крім того час зарядки батареї 5 годин!!! чи воно треба таке?тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Думаю знаючи про якість китайських телефонів

Некоторые китайские телефоны дадут фору многим не китайским... так шо ненадо...

))) приведи для прикладу хоч одне таке китайське гауно )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кореша була китайська нокла 8000 (вроді така) на 2 сімки, працюють одночасно, без необхідності виключати телефон. Там навіть телевізійна антена вмонтована. Сиділи в майдані, дивились формулу по спортивному - коротше ппц. Китайська інженерна мисль деколи лякає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Meizu m8, рве iphone на кускі...

Ага, а те, що це - клон, то нічого, зараз це цілком нормально, правда?

І щось я дуже і дуже сумніваюсь, що по якості той китайський таліхвон хоча б на 1/5 наближається до айфона.

Ви його хоч в руках тримали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І щось я дуже і дуже сумніваюсь, що по якості той китайський таліхвон хоча б на 1/5 наближається до айфона.

Ви його хоч в руках тримали?

пісАтєль, ти б теж перед тим як писати хоча б потрудився погуглити по цьому телефону. телефон має досить непогані продажі в США, відгуків позитивних теж маса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не почув відповіді на поставлене питання, і не бачу, як з цього випливає щось, що суперечить написаному мною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То які врешті-решт у нього точні технічні характеристики? А то на кожному сайті різне пишуть. І як він в роботі?

У єдиній статті, яку надибав на цю тему, порівнювали швидкість веб-серфінгу і зробили висновок, що айфон швидший, але то сайт присвячений айфону, хотілось би з різних джерел інфи.

Поки що не розумію, чим він таким "рве на кускі".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Meizu m8 :lol: :lol: :lol: бггггггггггг... мля... ледь з під стола виліз.... А про його технічні характеристики я взагалі мовчу.... шо ви тут силкі на гугл тичете??? Ви його хочь розбирали??? ви дивились якій там проц??? ви дивились на ті камери??? яке 3,0 мегапікселя?? ви що..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Meizu M8 — не клон iPhone

Китайская компания Meizu на своем стенде на выставке CeBIT представила аппарат М8, очень напоминающий iPhone. В прошлом году это был еще прототип, а в этом похоже компания привезла рабочую модель.

Meizu настаивает, что М8 не копия американского iPhone, это их собственная разработка. Компания утверждает, что специалисты из Samsung помогали им разрабатывать дизайн корпуса и что у них есть доказательства, подтвержающие что это их собственное творение.

Посмотрим на факты. Аппараты внешне очень похожи: такой же большой сенсорный экран, правда у М8 экран имеет размер 3,4 дюйма и разрешение 720 x 480 точек. У iPhone же как вы помните дисплей 3,5 дюйма с разрешением 240x320 точек.

Камера у Meizu M8 тоже продвинутей — во-первых, их целых две, а во-вторых, одна из них 3-мегапиксельная против 2-мегапиксельной в iPhone.

M8 работает только в сетях GPRS/EDGE, а также поддерживает китайский стандарт TD-SCMA. Плюсы М8 — ТВ-выход и Bluetooth 2.0 +EDR, чего нет в iPhone. Среди прочих характеристик: ОС Windows CE 6.0, процессор ARM11 с частотой 667 МГц, Wi-Fi, 2D/3D графические приложения.

Размеры у Meizu M8 более компактные 107 x 50 x 11,9 мм против 115 x 61 x 11,6 мм конкурента.

Если задача китайцев переплюнуть Apple и создать более продвинутый аппарат похожий на iPhone, то у них это вполне может получиться. Вот только осталось поработать над созданием собственный сервисов под М8, ведь именно этим и славится iPhone.

(с)Блутусворлд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всеодно не вірю що там такій проц і камери 3 мегапікселя.. Ну ніразу не бачів інших проців в кітайцях крім MTK і QUALCOMM ))) а на рахунок камер то завжди писало 5- 7 мегапікселів.. а насправді стояла сіменсовська 0,3 ))))) да і не мегапікселі в камерах головне )) загалом думаю ще одне китайське гауно як і інші..... )))))) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AngelOnline, віруй в айфон, епл, що забажаєш...

Поясни мені чому тоді китайці зі своїм Meizu пхаються на CeBIT якщо він таке лайнисько, навіщо ж там позоритись.

Я згідний Китай завалив нас Nokla"ми і т.д. з їх космічними мега камерами, батареями на 3800 MAh і т.д.

але тут зовсім інший девайс, котрий на голову вище всього того хламу, тому не слід його під один гребінець разом з іншими...

Ситуація схожа з їх авто, так вони здерті нагло з європейських\японських і ін., їх якість накульгує, проте стараються, якість підтягують

і через кілька років стануть серйозними гравцями на ринку, з головним критерієм - невелика ціна.

З.І. А як щодо телефона на 2 активні сімки, 2.2 сенсорний дисплей, Bluetooth V2.0(A2DP) за 50 у.о?

Хто з брендових виробників може запропонувати схожу річ за такі гроші?

З.І.І. Сам користуюсь продукцією Nokia та HTC, але, вивчаю і цікавлюсь моб. девайсами Піднебесної, повір є там багацько дуж і дуж неплохіх штучок ;)

http://meizu-m8.ru/ подивися на досугє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та мова йде про два конкретні девайси. От те, що вони розраховані на різні ніші ринку - абсолютно згоден. Відповідно і порювнювання з айфоном не має змісту. На це штовхає їх схожість, але на цьому спільне закінчується.

Deemon, розумієш, я мав справу з продуктами різної цінової категорії, користувався, пробував, розбирав, заглядав у нутрощі. От AngelOnline, мабуть, теж, тому і каже. Так от, я зрозумів, чим на перший погляд такий же девайс але дорогий відрізняється від такого ж, але дешевого. Я зрозумів, чим таким хороші брендові компи НР і тд. Це я не до того, щоб принизити чийсь продукт. Це я до того, що зазвичай виробник його позиціонує для певної цінової категорії.

Це чудово, що на ринку зявляються все більш якісні продукти, це чудово, що серед китайців вже можна знайти щось достойне. Але навіщо проводити такі паралелі, я не розумію. А фраза "Meizu M8 — не клон iPhone" взагалі примушує кілька десятків хвилин не вилазити з-під стола. Давайте хоча б виходити з цього і не забуватись хто є хто.

До речі, правильно, сам-то не дурак. ;) Ну то нащо робити вигляд, що нічого не розумієш? Чи на еплівські цяцькі грошей немає і жаба душить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul - прохання, не засипай башівськими замолотами, типу

кілька десятків хвилин не вилазити з-під стола
і інші повзання від сміху, навіщо цей дешевий цирк.

До речі, слова мої не безпідставні, і мав змогу в руках потримати дууже багато девайсів, і еплівських в т.ч. (жаба савсєм не давить і купити маю змогу - проте не цікавлять зовсім), все що я хотів сказати у пості вище.

Розумієш час зараз такий, коли нас з головою засипають продукцією з Китаю: одяг (подивися на бірки своїх речей, мейд ін..що носиш?), взуття, побутова техніка,....., ті ж авто. Я собсна ЗА, то щоб бути компетентним серед цього всього добра ;)

З.І. Достатньо мусолити одне і те ж по 200 раз, я виразив свою думку, ти своє бачення. Я поважаю твої погляди, хоч можливо не згідний в деяких речах ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Та не, я не засипаю, так - вжив разок. І не мусолю, я ж розвинув думку, написав те, про що у попередніх постах не писав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AngelOnline, віруй в айфон, епл, що забажаєш...

З.І. А як щодо телефона на 2 активні сімки, 2.2 сенсорний дисплей, Bluetooth V2.0(A2DP) за 50 у.о?

Хто з брендових виробників може запропонувати схожу річ за такі гроші?

ЙаМобілко (айфон) мені зовсім не подобається )) але рівняти його зкітайцями -- смішно...

На рахунок про тел на 2 активні сімки.. .)) Ти бачів як він ловить покриття? нормально? ))) одна сім ще куди не йшло.. а друга ппц просто... Ти розбери кітайця... не фільтрів не захисних екранів нема на радіотракті... Голова не болить після тривалих розмов? А коли в них летить прошивка (перегруз з сім картою) то беруть не по 35-45грн за прошивку як всіх телефонів а 100-125 )) та й більша половина майстернь не хочуть їх навіть брати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Meizu m8 :lol::lol::lol: бггггггггггг... мля... ледь з під стола виліз.... А про його технічні характеристики я взагалі мовчу.... шо ви тут силкі на гугл тичете??? Ви його хочь розбирали??? ви дивились якій там проц??? ви дивились на ті камери??? яке 3,0 мегапікселя?? ви що..

IMG51-1235320329.gif

бан на 3 дні за процитований і інші пости. Завуальований мат, навмисна безграмотність, зловживання смайлами і розділовими знаками, зневажливе ставлення до співрозмовника, не коректне написання назв, брендів і т.д.

Yuraul, з такими розмовами -- у флейм. Тут технічний форум, а не бесідка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Meizu m8 :lol::lol::lol: бггггггггггг... мля... ледь з під стола виліз.... А про його технічні характеристики я взагалі мовчу.... шо ви тут силкі на гугл тичете??? Ви його хочь розбирали??? ви дивились якій там проц??? ви дивились на ті камери??? яке 3,0 мегапікселя?? ви що..

IMG51-1235320329.gif

бан на 3 дні за процитований і інші пости. Завуальований мат, навмисна безграмотність, зловживання смайлами і розділовими знаками, зневажливе ставлення до співрозмовника, не коректне написання назв, брендів і т.д.

Yuraul, з такими розмовами -- у флейм. Тут технічний форум, а не бесідка.

Можно подумать тут все литературно пишут и извиняются за каждую пропущенную запятую, причём каждому в приват отдельно. Нащёт матов, тут искажён он и больше приобрёл своё значение, чем матерное, и оглядись вокруг сколько матов на форуме, нашёл кого банить. UNrespect

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Meizu m8 :lol::lol::lol: бггггггггггг... мля... ледь з під стола виліз.... А про його технічні характеристики я взагалі мовчу.... шо ви тут силкі на гугл тичете??? Ви його хочь розбирали??? ви дивились якій там проц??? ви дивились на ті камери??? яке 3,0 мегапікселя?? ви що..

IMG51-1235320329.gif

бан на 3 дні за процитований і інші пости. Завуальований мат, навмисна безграмотність, зловживання смайлами і розділовими знаками, зневажливе ставлення до співрозмовника, не коректне написання назв, брендів і т.д.

Yuraul, з такими розмовами -- у флейм. Тут технічний форум, а не бесідка.

Можно подумать тут все литературно пишут и извиняются за каждую пропущенную запятую, причём каждому в приват отдельно. Нащёт матов, тут искажён он и больше приобрёл своё значение, чем матерное, и оглядись вокруг сколько матов на форуме, нашёл кого банить. UNrespect

Бан на 3 дні за надмірне цитування і обговорення дій модератора на форумі. Читайте правила.

На відміну від Вас, AngelsOnline визнав свою неправоту, про що написав мені в приват. Адекватна реакція адекватної людини.

Я не відповідаю за порядок загалом на форумі, але відповідаю за нього в розділі "Залізо", і писати тут будуть так, як я вважаю за правильне. На моє глибоке переконання, безграмотним людям не місце в технічному розділі форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...