Перейти до змісту

Як зберегти поток Інет радіо на HDD


Therion

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Цікавить таке питання, чи можна в WINAMP під час прослуховування Інтернет радіо

зберігати поток на жорсткий диск? Можливо це можна зробити іншою програмою?

Якщо хтось мав з цим справу відпишіть, будь-ласка.

Зарання вдячний за Ваші відповіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Streamripper

http://streamripper.sourceforge.net/

Плагин для плеера Winamp, который позволяет записывать музыку, транслируемую Интернет-радиостанциями.

Возможности программы:

-Streamripper может распознавать отдельные песни в передаваемых аудио данных и автоматически сохранять их в разные файлы.

-Однако это будет возможно только в том случае, если радиостанция передает метаданные композиций, которые также используются для наименования файлов и заполнения ID3 тегов песен.

-В программе Streamripper присутствует возможность создания параллельного канала, подключающегося отдельно к потоковым данным, благодаря чему получается двухпоточное скачивание. За счет этого пользователи, подключенные к Интернету через низкоскоростное соединение, получают увеличение скорости загрузки.

Streamripper поддерживает только аудиоданные в формате MP3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Therion

Я схожу річ робив, але не радіо грабав,а просто звукову дорожку з кліпа,хоче це немає значення, оскількі звук всеодно "знімається" з Line out'а. На виході отримаєш мп3 з яким хоч бітрейтом,з любою дискретизацією,хоч моно хоч стерео. В цьому допомогла класна маленька програма GoldWave,яка на своїх 2,4 мб має море класних функцій.

Пиши а ПМ чи аську 454581285, розкажу покроково що і як і за чим робити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для цього користувався AIMP 2 Audio Recorder іде разом з плеером,показав непогану якість запису...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Streamripper

http://streamripper.sourceforge.net/

Плагин для плеера Winamp, который позволяет записывать музыку, транслируемую Интернет-радиостанциями.

Возможности программы:

-Streamripper может распознавать отдельные песни в передаваемых аудио данных и автоматически сохранять их в разные файлы.

-Однако это будет возможно только в том случае, если радиостанция передает метаданные композиций, которые также используются для наименования файлов и заполнения ID3 тегов песен.

-В программе Streamripper присутствует возможность создания параллельного канала, подключающегося отдельно к потоковым данным, благодаря чему получается двухпоточное скачивание. За счет этого пользователи, подключенные к Интернету через низкоскоростное соединение, получают увеличение скорости загрузки.

Streamripper поддерживает только аудиоданные в формате MP3.

в мене чьомусь не хоче записувати :( можливо треба щось в налаштуваннях змінити? якщо так, то що??? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для цього користувався AIMP 2 Audio Recorder іде разом з плеером,показав непогану якість запису...

доречі через AIMP 2 Audio Recorder також чомусь писати не хоче.....просто напасть якась чім не пробую нічого не працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі через AIMP 2 Audio Recorder також чомусь писати не хоче.....просто напасть якась чім не пробую нічого не працює :)

Перевір налаштування фаєрволу, можливо він не дає доступ програмам в інет.

Мені сподобався стрімріппер, ним користуюсь, проблем ніяких не виникало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі через AIMP 2 Audio Recorder також чомусь писати не хоче.....просто напасть якась чім не пробую нічого не працює :)

Перевір налаштування фаєрволу, можливо він не дає доступ програмам в інет.

Мені сподобався стрімріппер, ним користуюсь, проблем ніяких не виникало.

дякую за пораду, але всерывно не працює:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з вінампом в комплекті (5.35) йде плугін NullSoft disk writer,в настройках - Output

от ним і можна записати все те що грає вінамп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, но при записи этим плагином невозможно ничего прослушать. Мое IMHO - лучше Streamripper для Winamp пока ничего не придумали. Пишет отлично, хорошо настраивается, плюс можно грабать поток с одной станции и в то же время слушать другую. :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...