Перейти до змісту

Агентства нерухомості в м. Луцьку


laska

Рекомендовані повідомлення

Постало питання у виборі ріелтора.

Перелік сертифікованих Агентств нерухомості в м. Луцьку найшла тут

Цікавлять відгуки тих, хто користувався даними послугами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли купував квартиру користувався послумгами АН Експерт і АН Берегиня.

Більше сподобалося в Берегині. Якість надання послуг, і квартири кращі вони пропонували, але ІМХО тут ще грає роль випадок.

А взагалі потрібно реєструватися якомога в білшій кількості агенств, тоді дійсно можна зробити достойний вибір. Реєстрація 20 грн, я думаю це небагато. Ціни суттєво не відрізняються, можна навіть сказати однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як щодо купівлі нерухомості,а от щодо продажу,то об'їздив 12 агентств і подав інфу про продаж нерухомості,то ні одне не пошевелилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати пару слів про агенство нерухомості "Луцька нерухомість", що знаходиться в будинку офіцерів на Винниченка 8, офіс 24.

Хороші ціни і сервіс.

Вийшли на ринок недавно і спеціалізуємося в основному на пошуку квартир і квартирантів.

За послуги беруть 300 грн., якщо квартира, задовільняє клієнта.

Зразу показують 3 варіанта.

У випадку, якщо клієнта не задовільняє квартира, повертають за винятком 50 грн (ну це зараз стандарт).

Якщо людина шукає на квартиру з хазяйкою беруть за послуги 200.

З продажем реально ситуація погана, але мене як звичайного громадянина це радує, оскільки йде нарешті довгоочікуване здешевлення. Ура!!! Але реально в Луцьку за жовтень продалося 4-5 квартир, наскільки я знаю і люди будуть спускати ціни.

Стосовно ж ріелтерів, то напевне варто йти до тих хто з цінами не заганяється і надає нормальний сервіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно слід підписувати договір і дивитися його умови.

Впевнений, що нормальне агенство зацікавлене в тому, щоб клієнт залишився задоволеним.

Є одне правило - задоволений клієнт, приведе ще одного, незадоволений забере 10.

Хто цього не розуміє на ринку довго не лишається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але реально в Луцьку за жовтень продалося 4-5 квартир, наскільки я знаю і люди будуть спускати ціни.

Гон,братуха,только одна фирма в октябре продала 6 квартир.А их у нас куча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але реально в Луцьку за жовтень продалося 4-5 квартир, наскільки я знаю і люди будуть спускати ціни.

Гон,братуха,только одна фирма в октябре продала 6 квартир.А их у нас куча.

6 квартир первинного житла? Можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але реально в Луцьку за жовтень продалося 4-5 квартир, наскільки я знаю і люди будуть спускати ціни.

Гон,братуха,только одна фирма в октябре продала 6 квартир.А их у нас куча.

Вторинне ж стоїть дубом практично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

^_^

Дещо топік попахує заказухою...

Хоча б тому, що крім СПІЛКИ ФАХІВЦІВ З НЕРУХОМОСТІ у Луцьку є й АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ З НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ (до речі набагато шанованіша і "давніша") - http://www.asnu.net/

Знов таки, Сертифікат СФНУ це папірець громадської організації. Існує ще Сертифікат Фонду Держмайна України (який, до речі є, наприклад у "Волинського бюро нерухомості" - http://www.realty-agency.lutsk.ua/ та АН "ІГОС" , які працюють на ринку вже багато років).

Крім того, маю сказати, що далеко не ВСІ агентства беруть плату за реєстрацію або за кожну адресу (як правило, беруть "молоді" АН).

А як ріелтор можу відверто сказати, що за листопад-початок грудня вторинний ринок у комі... Первинний практично теж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, Volyniaka, щось вас заносить...я про заказуху.

Подруга хоче вигідно продати квартиру, от і цікавиться котрий з луцьких ріелторів має хороші відгуки. Саме це і є мета створення топіку.

Посилання моє - це те, що я самостійно нагуглила. А що краще, чи спілка, чи асоціація, то я цього питання не вивчала, та і не вивчатиму. Про це я і не запитувала.

Те що ринок в комі, то це зрозуміло, та криза невічна...

Дякую всім за відгуки, подрузі передала.

Тему можна і закрити, та думаю подальші відгуки можуть стати корисними для тих хто буде мати справу з ріелторами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені до вподоби Велком: досвічені фахівці, нормальне відношення, все пояснять, розкажуть про можливі "підводні камені", велика база пропозицій. Сервіс на рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Певно вже років п"ять складаю список агентств нерухомості Луцька (відразу перепрошую тих, кого не включив).

Деякі агентства змінили свої координати.

Як кажуть "иных уж нет, а те далече" (зі списку ніхто не виключався). Відсотків 60 або "накрились мідним тазом" або тичасово припинили свою діяльність (деякі перекваліфікувались, зокрема в кадрові агенції). Реально ведуть свою діяльність десь 30 - 35 агентств.

post-5266-1253860395.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені до вподоби Велком: досвічені фахівці, нормальне відношення, все пояснять, розкажуть про можливі "підводні камені", велика база пропозицій. Сервіс на рівні.

мабуть Ви працюєте у Велокомі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
Оновлено список агентств (див. приєднаний файл у пості від 09.09.09.)

"Нашего полку прибыло!"

АН "Місто", ТБК, "Паралель".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновлено список агентств (див. приєднаний файл у пості від 09.09.09.)

"Нашего полку прибыло!"

АН "Місто", ТБК, "Паралель".

А пишуть, що криза - агенства сидять без роботи... Не тут то було, плодяться так, як і раніше... :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плодяться, аби сидіти без роботи :D

Або, як я раніше писав, " і швець, і жнець...", а професійну ріелторську послугу надати не можуть.

На днях зустрічався з одним знайомим Відвідати домашню сторінку, то він каже:

- Я тепер розумію, чому в народі так не люблять агентства нерухомості!

( Він дав оголошення на власний телефон, то йому його ледь не "вклали вльож" дзвінками з агентств, причому по кілька дзвінків з одого й того ж. А про те, що абсолютно непрофесійно, я мовчу... В кінці він почав приколюватись - за однокімнатну квартиру називав ціну або 150 000 доларів, або 15 000... І що? Більшість тупо продовжували запитувати - А вона з ремонтом? А на якому поверсі? і т.п. )

А ось ще на тему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оновлено список агентств (див. приєднаний файл у пості від 09.09.09.)

"Нашего полку прибыло!"

АН "Місто", ТБК, "Паралель".

+ АН "Луцька Нерухомість", вул.Винниченка, 8 Буд.Офіцерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кількість зареєстрованих в Україні договорів, пов'язаних з купівлею-продажем нерухомого майна, в січні-листопаді 2009 року зменшилась на 30-80% в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року, повідомила прес-служба Міністерства юстиції із посиланням на дані Державного реєстру іпотек і Державного реєстру правочинності.

Зокрема кількість зареєстрованих дій в реєстрі іпотек за 11 місяців скоротилась на 77% в порівнянні з січнем-листопадом 2008 року, а кількість зареєстрованих дій в реєстрі правочинності, більшість з яких є договори купівлі-продажу нерухомого майна, - на 31%.

Ось така статистика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...