Перейти до змісту

Автоквест


Aeroman

Рекомендовані повідомлення

Хтось щось чув про автоквест? Чи є така забавка в Луцьку? Хтось приймавй участь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

така штука є.

деталі можна дізнатись

тут

я тут ще одних вичислив. це ті ж самі чи інші організатори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно є.в ніч з субботи на неділю дзвонив мені товариш з такого паті......хотів почути підказку....в 4 ранку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тут ще одних вичислив. це ті ж самі чи інші організатори?

напевно, інші. Принаймі, я тут нічого внятного і конкретного про луцький квест не побачив.

На попередньому моєму пості є зсилка де є інформація з проведеними квестами і оновлюються дати наступних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А реально є учасники тут на форумі? Бо на сайті все це цікаво, а от в реалі що буде то хз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А реально є учасники тут на форумі? Бо на сайті все це цікаво, а от в реалі що буде то хз!

квест супер був, але деяк1 завдання д1йсно перемудрован1 1 без 1нет п1дтримки не здогадався б ще три дня)) напевно тому квест затягнувся майже до 6-ти ранку, спати вже нав1ть перехот1лось)

взагал1 сподобалось, жду наступного.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені цей квест не сподобався!!!Позапрошлий був кльовий і веселий...а цього разу- в кого швидший інтернет-той виграв...хто вміє швидко клацати по клавіатурі-той виграв...і в кого дофіга бензину,щоб об"Їзджати всі можливі місця-відповіді тому,що завдання неоднозначні...кажуть,що в цю суботу буде кращий!!!З нетерпінням чекаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чув, що кияни (Quest.ua) тут з 6 грудня збираються щосуботи автоквест проводити. Поїду 6-го обов"язково порівняти якість столичного квесту з цим нашим сільським самокльопом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чув, що кияни (Quest.ua) тут з 6 грудня збираються щосуботи автоквест проводити. Поїду 6-го обов"язково порівняти якість столичного квесту з цим нашим сільським самокльопом.

Якщо будуть, то я тож поїду, хоча не сказавби що наш - це "сільський самокльоп". Сьогодні був досить таки непоганий квест, складних занудних завдань небуло, все було динамічно та весело тай не так довго як в минулий раз.. якщо не рахуючи інцеденту, як наш екіпаж шукаючи підсказку на Ольжича наткнувся на карний розшук, а ми думали що це продумана частина квесту і вибивали з них підсказку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо не рахуючи інцеденту, як наш екіпаж шукаючи підсказку на Ольжича наткнувся на карний розшук, а ми думали що це продумана частина квесту і вибивали з них підсказку

Да, ночью этой одни попали на этих, другие заплатили ГАИ 100 грн, за превышение у Там-Тама (нас обгоняли).

Сьогодні був досить таки непоганий квест, складних занудних завдань небуло, все було динамічно та весело тай не так довго як в минулий раз.

Согласен. Весело и интересно. Правда протупили с предпоследней бумажкой (иероглиф...). Не думали что настолько всё просто окажется, и Золотой Дракон забраковали сразу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ відпшіть в аську мені. Цікаво було б поговорити і подивитися як і що відбувається!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не працює реєстрація і до мене в аську тіко ссилками на офрум заломитися ніяк )

Реально може хтось ще маякне!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі за слово "Сільський" - не хотів нікого образити. Доречі хто зі мною 6-го в суботу буде на старті? Старт здається на в"їзді до авторинку (на кругу) о 22:00. Збір о 20:00 (хоча все є на сайті). Прикольно, там ще й участь безкоштовна. Цікаво які будуть призи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що дізнався, що для участі в тому квесті обов"язкова реєстрація на їхньому сайті. Тіпа потрібно створити свою команду і капітан подає заявку на гру прямо на сайті. Не знаю чи можна тут на форумі давати чужі лінки, але хто планує приймати участь в грі реєструйтеся тут: http://lutsk.quest.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндя. Квест супер. Підкачали як завжди чітера. Перші три тіми підказували один одному і затерли надпис на 9 точці. До неї ми лідирували, а далі все обірвалося.

Звернем все на тестовий квест.

Якщо наступні не будуть мати всі окремі завдання які не пересікаються, то навіть іти не хочу.

Чітеров і в реалі розвелося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NORBY, нетреба ляля!! про чітерів не розказуй, ти дуже особисто знайомий з організаторами :) при всій повазі до тебе - ти лідирував з самого початку, але до точкі №6 (вулиця Авіаторів 1) - ми з переляку поперли аж туди, замість точкі на стрілецький 14, і найшли точку №1 аж через 53 хвилини ;) зате 9 точку ми розгадали за 45 секунд :) тебе підвела карта, і точка №9 - вулиця Саперів - доречі маркер на 9 точці був затертий випадково - людина (з якоїсь команди), яка там пробігала просто послизнулась і натоптала трішечки болота (маркер був намальований на асфальті, якраз біля стовпчика з кодом) - але воно було ними ж і розчищено, наскільки дозволив час і підручні засоби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NORBY, нетреба ляля!! про чітерів не розказуй, ти дуже особисто знайомий з організаторами :) при всій повазі до тебе - ти лідирував з самого початку, але до точкі №6 (вулиця Авіаторів 1) - ми з переляку поперли аж туди, замість точкі на стрілецький 14, і найшли точку №1 аж через 53 хвилини ;) зате 9 точку ми розгадали за 45 секунд :) тебе підвела карта, і точка №9 - вулиця Саперів - доречі маркер на 9 точці був затертий випадково - людина (з якоїсь команди), яка там пробігала просто послизнулась і натоптала трішечки болота (маркер був намальований на асфальті, якраз біля стовпчика з кодом) - але воно було ними ж і розчищено, наскільки дозволив час і підручні засоби...

Це було там )))

post-155-1228644470.jpg

А це читав? Організатори пишуть )))

"Давайте я почну з себе, як організатор.

Ще на старті учасники слухали неуважно. Багато хто не почув, що ми ЗАВЖДИ загадуємо вулиці і номери будинків. Шифровка, яка натякає на вулицю написана великими літерами, або виділена жирним, або написана в лапках. Весь інший текст - просто для затравки, щоб цікавіше було.

Ще на старті було мінімум 2 команди, котрі не змогли прийняти участь через те, що неуважно читали регламент і НЕ СТВОРИЛИ КОМАНДУ та НЕ ПОДАЛИ ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВКУ НА САЙТІ. Дуже шкода, що люди так і не змогли отримати з нами свою порцію адреналіну та гарного настрою. Сподіваюсь вони гарно провели суботній вечір

Коди. По статистиці я бачу, що багато команд намагались вводити коди з пробілами - в кодах не буває пробілів, не може були кирилиці, коди завжди починаються з літер QL.

Ну і Fear Play. Деякі команди поводили себе м"яко кажучи, не по спортивному - затирали коди, викидали предмети, на яких був код, обмінювались інформацією. Яскравий приклад - призові команди, котрі всі дружно вводили коди з різницею в 3 сек. Вони просто їздили "колгоспом" і обмінювались кодами. На першій грі я не вводив ніяких штрафів, але на наступних дискваліфікація буде миттєвою. Тобто ми можемо по ходу гри в системі побачити, що з Соснової на Карбишева доїхати за 40 сек нереально. Такі команди ми будемо відразу знімати з гри.

А так, загалом мені особисто гра сподобалась. Майже всі - 92% команд дійшли до фініша. Особливий респект команді BUBLIK (spy) за чесну гру та за те, що все-таки дійшли до фінішу, незважаючи на те що їм відверто гра не пішла і вони були останніми по грі. Зате отрмали чесно зароблений ящик пива."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест немного скучноват оказался. Примитивно: разгадать улицу, найти код (повторить 10 раз).

От РэдЗоны повеселее, и задания оригинальны, и более живо. В субботу будут 2 квеста. От РЗ и от Квест.уа, уверен что 80% поедут на РЗ, ибо последний перед финалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це був тестовий квест і врятлі таке лінійне буде наступного разу! )

Квест однозначно був класним. Сподобався навіть тим, що фінішували останніми. ВСІ завдання були абсолютно логічні - навіть немає до чого доколупатися. Впевнений, що чим далі, тим квести від quest.ua будуть ще цікавішими, особливо ігри формату QuestDrive. Всім дякуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на Квест.УА ))) Мені сподобалось. Якщо будуть банити чітеров, то взагалі круто!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...