Перейти до змісту

65 річниця визволення Києва


Otto Kreer

Рекомендовані повідомлення

7-9 листопада у Києві (Пирогово) відбулося військово-історичне міроприємство "Даєш Київ"

Перший раз була така велика кількість учасників - більше 600 бійців з обох воюючих сторін - Україна, Росія, Білорусія, Прибалтика... , потужна піротехніка, повітряний бій, танки та інша техніка і плюс у міроприємстві приймали участь два бійці Червоної Арміі з Луцька - Денис та Андрій - члени Волинської обласної молодіжно-громадської організації "Орел" (про себе скромно промовчу ;) )

http://kazerne.com.ua/kiev2008o.html

40v.jpg

post-1719-1226334493.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер :))

а фото Андрія можна окремо?...

А немає... ми ж перебували у різних таборах...

На форумі Райберт постійно викладують свіжі фото, якщо я помічу знайомі обличчя зразу скину фото сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А немає... ми ж перебували у різних таборах...

На форумі Райберт постійно викладують свіжі фото, якщо я помічу знайомі обличчя зразу скину фото сюди.

:( буду вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А немає... ми ж перебували у різних таборах...

На форумі Райберт постійно викладують свіжі фото, якщо я помічу знайомі обличчя зразу скину фото сюди.

:rolleyes: буду вдячна.

Ось я пробираюсь у червоний табір, але до мене вийшов тільки Денис

350660.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:rolleyes: супер фото :( колоритне дуже

до речі, а гадості робили ?:)))

бо Андрій ще досі в Києві сидить, то толком і не описував ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) супер фото :) колоритне дуже

до речі, а гадості робили ?:)))

бо Андрій ще досі в Києві сидить, то толком і не описував ))

Ну як можна ? ! :) У нас навіть немає з ким :)

350911.jpg

350894.jpg

350732.jpg

349713.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно

а фотоаппараты Nikon в каком году поступили на вооружение? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно

а фотоаппараты Nikon в каком году поступили на вооружение? :)

Это явление неискоренимо также как и борьба с пьянством ! И тут организаторы бессильны...

На наши мероприятия приезжают ДЕСЯТКИ журналистов и фотокореспондентов из разных СМИ (и разных стран) и уже ГРОМАДНЕЙШЕЕ достижение что некоторые из них одевают форму что бы ВООЩЕ не выпадать из общей массы бойцов !

Так что современный фотоапарат это почти детская шалость как говорил Остап Бендер.

И нужно принять во внимание ещё один нюанс - да, однозначно самим реконструкторам очень мешают на поле фотографы - вроде идёт бой а они носяться вокруг нас как угорелые и мешают как бы "погрузиться в эпоху". Но бой заканчивается и ВСЕМ нам охота увидеть себя любимого на страницах газет, журналов , в инете , на телевиднии и тут уж без СМИ ну никак :) Приходиться искать золотую серединку...

И второе или десятое - есть у нас фотоапараты и тех времён но прикиньте скоко можна этим фотоапартом оперативно сделать снимков ?

pk.jpg

18v.jpg

06v.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даєш в старий корпус новий фотік !!! :)

А такий модінг фотоапарату, був би дуже актуальній для Вас. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще слід було б показати як київ німці брали без бою і як радянських солдатів оставляли гинути наші доблесні командири

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще слід було б показати як київ німці брали без бою і як радянських солдатів оставляли гинути наші доблесні командири

кхм....тезко, це як непришийкобиліхвіст :smile-zachot:

Otto Kreer, о. дякуємо :) Щойно подивилися.

Шкода, що не вийшло в Києві поспілкуватись (Андрій).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще слід було б показати як київ німці брали без бою і як радянських солдатів оставляли гинути наші доблесні командири

Нагадаю, що міроприємство було присвячено визволенню Києва а не окупації.

А подивитись на події які вас так цікавлять можливо щорічно під Києвом, ДОТ № 401, київський укріпрайон- початок вересня !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...