Перейти до змісту

После прочтения cжечь / Burn After Reading (Этан Коэн, Джоэль Коэн)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Фільм бомба, а від головного начальника ЦРУ з його рожею і діалогами ржав і довго не міг зупинитись. Фільм-іронія, мега-секс-зірки Клуні і Піт довели, що вони справжні актори і не бояться сміятись над власними, створюванними на протязі всієї кар'єри, типажами і що отримуємо: Піт - напівдибільний спортивний тренер - роль зіграна перфектно!, а Клуні - секс символ - примітивний, огидний ловелаз, роль зіграна так якісно і з самоіронією, що думаю, велика кількість шанувальниць відпаде автоматом. Коени - генії-прікалісти, так само, як і Клуні з Пітом. Мегаблокбастерів ці пацани за своє життя назнімали, прийшов час відпочити і прікальнутись.

Нехватає тільки Стетхема в ролі таксіста-алкоголіка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa, тут принято считать мега-комиками Пертосяна, а от Пита и Клуни все ждали очередного ограбления банка. В итоге - фильм - гуано(ну кагжеж - с Клуни и без ограбления???)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нехватає тільки Стетхема в ролі таксіста-алкоголіка :lol:

Джейсон в таких тупих фільмах не знімається :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, один з небагатьох фільмів, де Піту і Клуні дійсно прийшлось зіграти, бо власну "харизму" в такі ролі не засунеш.

Джейсон в таких тупих фільмах не знімається

ти бачив фільм про футбольний матч на зоні, кажись вчора ввечері по ІСТВ йшов, так от перший фільм з Стетхемом, який я дивився біля 20хв, не мав сили додивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм супер :lol:

Просто чекали від фільму - зовсім не такого!

Я чекав, щось типу Оушена, чи хоча б гарного трилера, а вийшла доволі тупенька комедія.

Звичайно ж, можна вишукувати вищі мотиви у фільмі і дивуватися про те, як то так режисер/сценарист замутили-закрутили сюжет...

а чому чекали від фільму зовсім не такого? :P

...вірно, в фільмі потрібно дивуватися з роботи режисера/сценариста а також гри акторів, вишукувати мотиви(можливо й не виші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти бачив фільм про футбольний матч на зоні, кажись вчора ввечері по ІСТВ йшов, так от перший фільм з Стетхемом, який я дивився біля 20хв, не мав сили додивитись.

офтоп. фільм називається "Костолом", доволі непоганий фільм, я переглянув весь, більше мабуть через те, що сам полюбляю футбол :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Костолом" класний фільм. І футбол і зона, мені нравиться. А це кіно ше обов'язково подивлюсь. Все ж надіюсь шо такі актори в фуфлі не знімались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...