Перейти до змісту

Dead Space (2008) Русская версия


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

Ігруля MUST HAVE . але ВНІМАНІЄ перший вопрос : як пригнути коли виключаеш в гравікамері гравітацію(написано CTRL ) скільки не жму результату зеро, так і залишаюсь стояти на платформі. Будьласка пораду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

просто - в режимі прицела дивишся на поверхню куди хочеш пригнути і жмеш лівий Ctrl. якщо туди нізя пригать воно покаже таку червонувату рамку і не пригне

також тренуйте вміння миттєво використовувати стазіс - в ситуаціях коли 3 монтсра спереду і один ззаду без стазіса просто не пройти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер.

Я б сказав би що розробники черпали ідеї з Систем Шок 2, дуже багато аналогій.

Взагалі краще подивитись Мульт Dead Space (2008 року), а тоді грати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Dead Space OST

Исполнитель: Jason Graves

Альбом: Dead Space

Жанр: Soundtrack

Год выпуска: 2008

Кол-во композиций: 6

Битрейт: 192 kbps

Размер: 22,5 Мб

Трэклист:

01 Welcome Aboard the U.S.G. Ishimura

02 The Leviathan

03 The Necromorphs Attack

04 Nicole's Theme

05 Severed Limbs Are Hazardous Waste

06 Twinkle Tiwnkle littel star

скачать с letitbit.net

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оппа, а місця то немає. Сьогодні останній день у мене інет від Датагруп, далі тільки через модем на цьому форумі. Доведеться пререписувати "вручну".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

сьогодні у Львові купив цю гру....як писав Songoku, то дійсно страшно грати

а загалом гра непогана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Игра БОМБА, Кому интересно могу залить, профессиональный перевод, размер 7.42Gb? iso

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра БОМБА, Кому интересно могу залить, профессиональный перевод, размер 7.42Gb? iso

А на діск записати зможеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра БОМБА, Кому интересно могу залить, профессиональный перевод, размер 7.42Gb? iso

А на діск записати зможеш?

можно че нет, тока диск нужен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра БОМБА, Кому интересно могу залить, профессиональный перевод, размер 7.42Gb? iso

Заливай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Спробував пограти. Бажання продовжувати вбила спина ГГ, яка займає третину монітора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував пограти. Бажання продовжувати вбила спина ГГ, яка займає третину монітора.

а расширение случайно не 800*600? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • 1 рік потому...

Вийшла друга частина цієї прикольної грулі. Качайте, насолоджуйтесь. Зара сам гоцаю на 11 рівні - кайф, особливо вночі :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому,але вона мені така страшна, шо я ледве зміг пройти першу частину...і то тільки з трейнером на бескінечний боєзапас, бо коли хтось десь вискакував в мене починалась паніка, і я стріляв куди-попало :)

особо ніколи не боявся ігор, але ця дійсно закрадається в душу.розробникам явно величезний плюс.2 частину з дня на день надіюсь скачати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшла друга частина цієї прикольної грулі. Качайте, насолоджуйтесь. Зара сам гоцаю на 11 рівні - кайф, особливо вночі :blink:

Игра чуть страшнее чем кавайный ёжик.ПО сути те же вафли только в профиль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені вона прикольна, якісний хоррор, рідко таке випускають. З задоволенням пройду пару раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тяну з тапочек. Щодо 1-ї взагалі супер, надіюсь 2-а частина буде кращою. З хорорів ще сподобався FEAR, скоро буде 3-я частина.

2hyrurg як графіка/звук порівняно з 1-ю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все на висоті, порівняно з першою. Таке враження що грулю ще більш відполірували. В мене особисто до геймплею/графи/звуку претензій взагалі ніяких. Граю все на максі, ніяких тормозів/глюків замічено не було. До речі якщо попадеться кряк з вильотом на 7-му рівні, то в мене є табл., що виправляє це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Графика обидела .Не то что бы плохо выглядела...просто видно что с качеством не работали совсем.Если взглянуть на детали костюма то можно увидеть размытые детали.Не понимаю как можно тулить такие текстуры на ГГ.

Звание хоррора игра не отработала-опять нас пугают эффектами типа "вдруг из маминой из спальни".Мест где бы приходилось себя заставлять идти в темноту,просто не было.

Оружие считайте то же что и в 1 части.В монстропедию добавили парочку уродов...По сути все.

Ну вобщем игра чуть лучше чем хорошая,графика дело второстепенное,на пороки звука игра не страдала,сюжет крепенький.Но все же-за столько времени можно было плюсануть побольше плюшек,а не всякую ерунду в виде руки которой не надо боеприпасы и разривает любого некроморфа первым же "Пиу пиу" Айзека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...