Перейти до змісту

Полювання на хутрового звіра


prg

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні був в УТМР, продають відстрільні картки на хутро

300грн по області (крім Горохівського та Турійського районів)

180грн районна

це на весь сезон

Період полювання з 09/11/2008 по 25/01/2009

день полювання - неділя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
Сьогодні був в УТМР, продають відстрільні картки на хутро

300грн по області (крім Горохівського та Турійського районів)

180грн районна

це на весь сезон

Період полювання з 09/11/2008 по 25/01/2009

день полювання - неділя

Круто блін... 300 гриваків....

може ну... на... ту область, хватить і району. :ohmy:

Ти більше день полювання один - неділя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А не казали скільки ціна щоб і в Турійському і Горохівському районах? Чи там полювання заборонено? Хоча в Турійському районі і так бажаючих постріляти більше чим тваринок :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
А не казали скільки ціна щоб і в Турійському і Горохівському районах? Чи там полювання заборонено? Хоча в Турійському районі і так бажаючих постріляти більше чим тваринок ;)

Цих тваринок і так задохр.на розвелось. Он диких кабанів туча бігає, людям стільки городів перевернули. що ви навіть уявити не зможете, і картоплю заодно повикопували. :)

А ліцензії на кабанів вже всі відстріляні, значить до наступного року буде ще більше цих диких вар"ятів.

Лисиці вже хазяйнують в сараях по селах повним ходом. Про зайців мовчу, вони під колеса кидаються останнім часом. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про зайців мовчу, вони під колеса кидаються останнім часом. ;)

Ага Анни Кареніни блін :D

Ну щож через ДВА дні буде відкрито полювання на хутрового звіра!

Вітаю всіх мисливців!

Кому там хвостик лисиці тра? після неділі поцікався може чим і допоможем :) (в мене нажаль поки є тільки хвости зайця)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Зараз глянув в вікно - і бачу гарну картину, на вулиці іде тихий густий сніжок. :)

Так як до закриття сезону полювання залишилось ЛИШЕ ТРИ вихода, то пропоную скористатись такою чудовою погодою, змобілізуватись в гарну команду - та й організувати гарний відпочинок!

Збір 6-00 - 7-00 (в залежності куди їдем)

Доїзд на місце полювання 7-30 - 8-00

Збір зброї, "Правка глазу" ;) 8-00 - 8-30

Полювання (як мінімум 2 облави) відстань від 7км до 15км ( в залежності куди нас маньяків понесе), сніданок (обід) ;), пиття чаю, кави. коньяку..... 8-30 - 15-30

Ну а на завершення пропоную баню з віниками та ополонкою !

БАНЮ СТАВЛЮ Я! ;)

Так що кого незнаємо не соромтесь зголошуйтесь. Бо як є нормальний ланцюг то і звіра можна взяти!

А то останній раз із-за деяких "редисок" (ORV та брата BUSa які глянули що заметіль і холодно придумали моментальні відмазки) ми з BUSом, із-за того що були тільки вдвох, і зайців бачили но не взяли і лисиця прошмигнула і.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Празники батенька

Деякі люди в піст не їдять мясо, а ти в свята на полювання не ходиш ?????? :D:D:ohmy: РЕДИСКА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз глянув в вікно - і бачу гарну картину, на вулиці іде тихий густий сніжок. :)

Так як до закриття сезону полювання залишилось ЛИШЕ ТРИ вихода, то пропоную скористатись такою чудовою погодою, змобілізуватись в гарну команду - та й організувати гарний відпочинок!

Збір 6-00 - 7-00 (в залежності куди їдем)

Доїзд на місце полювання 7-30 - 8-00

Збір зброї, "Правка глазу" ;) 8-00 - 8-30

Полювання (як мінімум 2 облави) відстань від 7км до 15км ( в залежності куди нас маньяків понесе), сніданок (обід) ;), пиття чаю, кави. коньяку..... 8-30 - 15-30

Ну а на завершення пропоную баню з віниками та ополонкою !

БАНЮ СТАВЛЮ Я! ;)

Так що кого незнаємо не соромтесь зголошуйтесь. Бо як є нормальний ланцюг то і звіра можна взяти!

А то останній раз із-за деяких "редисок" (ORV та брата BUSa які глянули що заметіль і холодно придумали моментальні відмазки) ми з BUSом, із-за того що були тільки вдвох, і зайців бачили но не взяли і лисиця прошмигнула і.............

Я - "ЗА" однозначно! :)

Празники батенька

Батенька, як раз таки й треба скинути лишні калоріі, які ти за свята від"їв! ;)

Так шо нема чого відмазуватись, ти й так в минулу неділю продрушляв - РЕДИСКА ТИ !

І вабсче! То малим своїм відмазуєшся, то "празниками". Де твоя мисливська совість?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, охотничеги. сегодня лично в парке им.Леси Украинки видел зайца, причем супруга может подтвердить :smile3: сначала думал, что это кролик, но подобравшись поближе убедился, что таки заяц, причем добротный такой, нажористый. эт чтобы вы были в курсе, где от вас добыча прячется :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати, охотничеги. сегодня лично в парке им.Леси Украинки видел зайца, причем супруга может подтвердить :smile3: сначала думал, что это кролик, но подобравшись поближе убедился, что таки заяц, причем добротный такой, нажористый. эт чтобы вы были в курсе, где от вас добыча прячется :smile3:

да там їм рай ЗАПОВІДНИК, як і качкам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

утки там плавают просто табунами, несмотря на браконьеров-любителей. а вот зайца в нашем парке я увидел впервые

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

утки там плавают просто табунами, несмотря на браконьеров-любителей. а вот зайца в нашем парке я увидел впервые

та хватає тих зайців і в полі

в парку вони до людей привикли і не шугаються тому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так где то у меня била рогатка тихострелка

Надо бы в парк прогуляться :))))

Ага якраз ;)

ти на звичайне полювання неходиш а то на браконьєрку зібрався :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агов ахотнеги готовим рогатки сок сапоги самоходи

и айда на зайцев вибигайцев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

datacopy з нами не буде (зізвонились, він в Трускавці здоров'ячко поправляє, мабуть наряджання ялинки мисливської боком вилізло ;))

Поправка до нашого Марлезонського балету

-Робим дві загонки (але дуже конкретних). з переїздом в різні місця

- після полювання буде уха, смажені ковбаски........................................ну і :friday:;)

-якщо здоровя вистачить і баньщик баню не зламає :) то в вечері буде гарна баня з віником та ополонкою!

Так що всім взяти миски глибокі та банні причандалля

З.Ы. datacopy просив фотозвіт так що BUS з тебе фотоапарат!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

datacopy з нами не буде (зізвонились, він в Трускавці здоров'ячко поправляє, мабуть наряджання ялинки мисливської боком вилізло ;))

Ги-гииии! :) Мда, прикольненько ми тоді під ялинкою посиділи. Та й в бані було ой як весело! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поправка до нашого Марлезонського балету

-Робим дві загонки (але дуже конкретних). з переїздом в різні місця

- після полювання буде уха, смажені ковбаски........................................ну і :friday:;)

-якщо здоровя вистачить і баньщик баню не зламає :) то в вечері буде гарна баня з віником та ополонкою!

Так що всім взяти миски глибокі та банні причандалля

З.Ы. datacopy просив фотозвіт так що BUS з тебе фотоапарат!

З усіма пунктами згоден однозначно.

Фотоапарат буде, набої до нього вже на зарядці. ;) ;)

Женік з ДОСААФа вже відзвонився, буде чекати нас зранку.

ЗІЖ: Доречі в нього теж було на днях ДН, буквально 8-го числа. :)))))

ЗЗІЖ: Може ми таки завтра продегустуємо нарешті клюквенну від PRG? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ДИК! Баня з віниками - тоже ПРГ. :):):):)

Дивись він там вище писав. Тепер не відмажеться! ;)

Ну а на завершення пропоную баню з віниками та ополонкою !

БАНЮ СТАВЛЮ Я! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу що нових учасників так і небуде

ЗНАЧИТЬ ідем старою компанією!

ORV виїзд в 06-30 РАНКУ не проспи!!!!!!!!!!!!!!!!

ЗЫ Хто проявить бажання пишіть я ще буду на форумі нам нові люди в команді ой як потрібні (а то деякі з мисливців в веселопердистів хочуть перекваліфікуватись :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу що нових учасників так і небуде

ЗНАЧИТЬ ідем старою компанією!

ORV виїзд в 06-30 РАНКУ не проспи!!!!!!!!!!!!!!!!

ЗЫ Хто проявить бажання пишіть я ще буду на форумі нам нові люди в команді ой як потрібні (а то деякі з мисливців в веселопердистів хочуть перекваліфікуватись :))

Агов! Ну я не сплю. Може хватить там рибку з пивком чавкати? ;)

Я тут в роздумах: яке ружжо завтра брати.... щоб легко ходилось, чи щоб багато стрілялось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...