Перейти до змісту

Far Cry2


Wayner

Рекомендовані повідомлення

а я й не казав, що він 100% робочий.

народ відписав я виклав. і Ваша особиста справа вірити, чи ні.. Крім того - качніть версію на 9.хх Гб.. англ.. .можливо в тому річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь
а я й не казав, що він 100% робочий.

народ відписав я виклав. і Ваша особиста справа вірити, чи ні.. Крім того - качніть версію на 9.хх Гб.. англ.. .можливо в тому річ.

Я таких жирних версії не бачив, а в принципі дай зовнішній лінк і стяну! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://nabiz.in.ua/forum/index.php?showtopic=2707

Тут є пару ссилок на версію 9.56 гб

Ти зовнішні лінкі(такого розміру) на торент маєш, бо я по кусках за..ся тягнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://nabiz.in.ua/forum/index.php?showtopic=2707

Тут є пару ссилок на версію 9.56 гб

Ти зовнішні лінкі(такого розміру) на торент маєш, бо я по кусках за..ся тягнути.

В сеті магазинів "Торрентюк", я бачив більші версії тількі під Х- бокс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає інгліш хай четає

"This is not a full crack, this will only bypass the serial/ck-key activation.

After using this, it will most likely give you an error when you start the game,

saying that there is emulation stuf, blah blah.

Its only a matter of time until the full crack is out, stay tuned, will up the full

one if it isnt already here.

Installation:

Copy the files in the folder to the far cry 2 /bin directory, and replace the files.

(i.e G:UbisoftFar Cry 2bin)

enjoy.

-Props to DARKCODER for this, i did not release this, im meerly passing it around =)

"

Для тих хто незнає, DARKCODER вже написав пів кряка (яка відміняє регестраційну хуйню), а друга частина(проти секюр-рома) під заминкою, але це всього питання часу! :-)Far.Cry.2.Serial_Bypass_DARKCODER.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УРА юзери, вперед до світлого піратського майбутнього!

Кряк до Фар Край 2 змайстрував RAZOR1703 ("Для не датагруповцівFarCry2.rar")

Да...для достовірності в роботі кряку, на крайняк скіньте попердній фаїл "поул" ...хотя...

Да, в процесі запуску екзешника, будуть вискакувати всякі бла...бла...бла...Не зважаємо на то і насолоджуємося цяцьою:-)))

Цяцька наймовірна............................. :) мінімальна планка швидісті 35 фпс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так воно вигляда в мене під дев"яткою, на максимумі...

post-5514-1224685066.jpg

post-5514-1224684321.jpg

post-5514-1224684341.jpg

post-5514-1224684367.jpg

post-5514-1224684411.jpg

post-5514-1224684438.jpg

post-5514-1224684460.jpg

post-5514-1224684484.jpg

post-5514-1224684526.jpg

post-5514-1224684550.jpg

post-5514-1224684573.jpg

post-5514-1224684601.jpg

post-5514-1224684628.jpg

post-5514-1224684687.jpg

post-5514-1224684717.jpg

прийдеться майбуть що ставити вісту... :) ...тільки як...

post-5514-1224684651.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене на вісті не набагато краще. За ради цієї ігри можеш вісту не ставити, вона така і є.

Від першого фара якось більше кайфу було. А ця мені нагадує дві ігри, сталкер і Soldier of Fortune: Payback

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, залийте, не будьте жлобами

Як тільки місце на фтп з'явиться, так відразу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, залийте, не будьте жлобами

Як тільки місце на фтп з'явиться, так відразу. :)

Хм... А коли це станеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від першого фара якось більше кайфу було. А ця мені нагадує дві ігри, сталкер і Soldier of Fortune: Payback

мені нагадує більше Xenus i STALKER, і нахрена було називати ігру Far Cry 2 , до оригінальної гри не має абсолютно жодного відношення ,і фанати поведуться думаючи ,що то продовження. :smile3:  .викупили би краще бренд  Xenus , дешевше юбисофту обійшовся б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Пограв я пару годин , враження не однозначні :(  , від  Far Cry залишилась одна назва і більше нічого  :)  ,

радує що не має рівнів ,грузиться один раз і все , про відкритий світ , щось вони трохи прибрехали  ;)  , з точки а в точку б найкоротшим шляхом не пройдеш , той самий коридорний шутер , тільки треба ходити(їздити) по стежках (дорогах ) з дороги далеко не відійдеш скали не пускають , правда можна також по річках на лодках плавати , може далі щось інше буде. Гейм плей один в один як в Xenus , тільки там Латинська Америка а тут Африка ,так само як в STALKER виконуєш різні завданя і тобі платять, діамантами , найшов оружейну лавку , де можна проапгрейдити зброю . Аборигени сильно живучі  ;)  .А так шедевра з Far Cry 2 не вийде , а жаль.

ситемні вимоги послабше як Кризіса , і картинка похуже .Цікавий ремонт автомобілів ;)  , любі пошкодженя ,ключом на радіаторі покрутить і машинка зразу як нова .Себе також сам лічить ,ножичком повикулупує з тіла кулі і зразу вже здоровий. :D

кому може цікаво , є встроєний бенчмарк, результати на Radeon 4850 .

IMG533-1224712100.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви скажіть чи Zhenya'ін кряк паше?

Паше як АК-47 :) , якщо звісно екзешникі вмієш прекидувати :)

2Dennis - то може від того що в тебе АТІ? там спеціальний патч для АТІ зробили, попробуй ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один тест на ultra high, різниця не велика 

post-533-1224776570.jpg

більше просідає якщо anti-aliasing включити х8, падає до 15 фпс.

це все під дх9.

ще сьогодні пробував на роботі ,на такій машинці #E2160 , 2гб , і відео Радеон 3650 256 мб , настройки медіум , фпс не просідав нижче 25. :)  не лагало плавно все йшло , на розширені 1280 х 1024.

PS.[

Паше як АК-47 :) ,....

А в ігрі АК-47 клинить , правда там всі автомати через деякий час заклинюють ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в ігрі АК-47 клинить , правда там всі автомати через деякий час заклинюють :) .

Якшо купити автомат у баригі, тобі не разу не заклинить! :)

А в загалі, трошкі нуднувата цяця, єдине, що вражає, це відкритий широкий світ Фаркрая2 не одної загрузки, тут вони побили ксенус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Dennis - то може від того що в тебе АТІ? там спеціальний патч для АТІ зробили, попробуй :blink:

Патч той я поставив ще до того як сама гра вийшла :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...