Перейти до змісту

Californication / Блудливая Калифорния (Калифорнийский Блудник)


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Я б відразу залив, але... там переклад не такий, половину новафільм,є квадрат малевіча,а ще деякі в hd і важать по 700 мб, безпорядок кароч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik, а я на диски зібралась писати. Дай знати чи ще треба, хоч в мене теж з озвучкою два варіанти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з допомогою laska і snight маю три сезони з перекладом від novafilm, якщо когось цікавить пишіть заллю на фтп чи запишу на диски :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Без того і того, зате українською :D

Мабуть дивно все це виглядає після перегляду де озвучка була з матюками ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Нам без блуда и без мата

Жизнь бесцельно-скучновата…(с)  :D

Вихід 4-го сезону планується в січні 2011.

Две новые девушки присоединятся к миру разврата Хэнка Муди. Карла Гуджино и Эддисон Тимлин подписались на роли в готовящемся к выходу четвёртом сезоне сериала «Блудливая Калифорния» («Californication»).

Звезде большого кино и сериала «Красавцы» («Entourage») Карле Гуджино досталась роль привлекательного корпоративного адвоката. Ясное дело, что новым персонажем должен обязательно заинтересоваться Хэнк. Сексапильная брюнетка, обаятельный писатель с кризисом среднего возраста и очередная любовная линия гарантируют нескучное времяпрепровождение перед экраном телевизора (или монитора).

Эддисон Тимлин подписана на 8 серий сезона. Она сыграет, как ни странно, актрису, которая будет сниматься в неком фильме по ходу сезона телешоу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Шось мені спати не хотілось, думаю гляну я хауса, але нових серій не найшов, зате найшов каліфорнікейшн....

Нові серії !!!! Тільки переклад трохи не такий як звикли. Тут

Або на домашньому ФТП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 10 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

Серіал прикольний. правда забагато часом "матючків", проте дивлюся з великим задоволенням тільки переклад від NovaFilm )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...
  • 11 місяців потому...

6 сезон? Смотрю... Калифорникейшн уже не торт... не знают что придумать уже... крутят одни и те же приколы, пора закрывать сериал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...