Перейти до змісту

ПРОДАЄТЬСЯ ТЕРМІНОВО НЕДОРОГО 1 КІМНАТНА КВАРТИРА!!!


polus

Рекомендовані повідомлення

Терміново недорого продається 1 кімнатна квартира в районі старого міста (вул. Караїмська), загальна площа 26,4 кв. м

Контактний телефон 8 068 844 90 96

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 000 $

Не знаю, здається, проаналізувавши ринок нерухомості, це недорого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й справа. Були клієнти та не змогли кредит взяти, не дають зараз кредити - криза. От документи всі готові то й треба пошвидше продати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо пішла така бодяга то й фотки будинку.

Бо район старий може там будинок покосився і сирий весь і на першому поверсі (доречі який поверх не вказав)

І, якщо все більш-менш ок думаю скоро заберуть в тебе хату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даний момент не покажу, але детальніше розповім: старий чеський будинок, квартира на другому поверсі, кімната 17 кв м решта кухня, газ, вода; немає санвузолу але можна зробити, люди собі поробили. Реально в цю квартиру ще трохи вкласти і буде чудове житло.

Якби покосився то жек довідку на видав би

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да потолкі високі, та й вікна гарні (маю наувазі світла кімната). Доречі, там неподалік (за 10 м) реально такий замутили будиночок зі старого шо не підходь.

Кажу зразу ради цікавості НІ. Вас таких багато, а квартиру треба реально продати, і чим швидше тим краще...

Доречі контактний телефон моїх батьків, з ними і домовляйтесь про зустріч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Караїмська 15 чи 17, не пам'ятаю там навпроти через дорогу бібліотека, а біля самого будинку гарно відреставрований ще один (так багато виглядає)... зараз документи піднімати не буду щоб сказати точну адресу... в мене всі сплять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вроді є клієнти але поки ще не розрахувались, документи не оформили то пропозиція в силі. Дзвоніть на контактний телефон 8 068 844 90 96

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Shura, я думаю що використання тега hide в куплю/продам потрібно заборонити, оскільки це один з варіантів АПати свою тему. А тут модератора немає, так що з таким можуть боротись тільки адміни.

All:

під hide захований такий текст:

Продано 14.10.08
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, я думаю що використання тега hide в куплю/продам потрібно заборонити, оскільки це один з варіантів АПати свою тему.

согласен... щас проапдейтим рулезы...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модери соррі но цікаво шо там сховано=) :0020:

В пості №21 я спеціально для всіх таких цікавих написав, що там написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...