Перейти до змісту

WiFi


8a8asik

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка підскажіть як поставити драйвер для Wifiки юзб,в Mandriva 2008 ?Скачав драйвер тікі як тепера його привязати гребу...

Спеціалісти в цій галузі допоможіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через mandriva control center - "встановити новий мережевий інтерфейс" пробував?

ага...там вибиває що не встановлений драйвер..

і ппц...тікі дає ссилку ...скачав за тою ссилкою..а як встановити *.fw ненаю..

Через mandriva control center - "встановити новий мережевий інтерфейс" пробував?

ага...там вибиває що не встановлений драйвер..

і ппц...тікі дає ссилку ...скачав за тою ссилкою..а як встановити *.fw ненаю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через mandriva control center - "встановити новий мережевий інтерфейс" пробував?

ага...там вибиває що не встановлений драйвер..

і ппц...тікі дає ссилку ...скачав за тою ссилкою..а як встановити *.fw ненаю..

Через mandriva control center - "встановити новий мережевий інтерфейс" пробував?

ага...там вибиває що не встановлений драйвер..

і ппц...тікі дає ссилку ...скачав за тою ссилкою..а як встановити *.fw ненаю..

забив я на Лінух (поки),тему можна закрити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NDIS-Wrapper для віндовських дров не пробував?

Класний емулятор для таких питань)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NDIS-Wrapper для віндовських дров не пробував?

Класний емулятор для таких питань)

пробував...дрова підтянуло..Але тре ще спец софт..а він тікі під вінду.. :sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за спецсофт? В mandriva аналогів нема?

Якщо ти переходиш з windows на linux, значить тобі все одно треба шукати заміну твоїх windows програм або використовувати wine. Для чого тоді переходити на linux?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це за спецсофт? В mandriva аналогів нема?

Якщо ти переходиш з windows на linux, значить тобі все одно треба шукати заміну твоїх windows програм або використовувати wine. Для чого тоді переходити на linux?

Спец софт = ПЗ для цієї вайфайки,на Лінукс не переходжу ,а тільки вирішив спробувати цей дистрибутив...(бо троха вже попробував..і можу сказати що Мандріва одна з тих що мені найбільш сподобалась,Опен Сюсе звичайно краще,як на мене,менше лагів було на моїй конфі,І Мандріва щось уж сильно косить під вінду...)І завжди хочеться спробувати щось нове..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чим же так косить mandriva... Здається якраз Novel уклала з мікрософтом договір про співробітництво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чим же так косить mandriva... Здається якраз Novel уклала з мікрософтом договір про співробітництво...

в мене наприклад на ноуті не кректно установились дрова на монік,і при кожній загрузцці тре було контрасність з мінімума виставляти на привичний рівень,+ в стандартному наборі не було дров на GMA X3100,і того більш розширені настройки дисплею (це крім розширення і бітності )настроїти не можна було..І завісало при виборі пункта Дисплей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив Мандріву 2009 ,проблеми з вайфайкою зникли,трохи не привичний КДЕ4,а так всьо норм..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...