Перейти до змісту

База даних України та СНД!


biter

Рекомендовані повідомлення

Прийшов спам - пропонують за рублі глобальну базу данних Москви.

Стало цікаво - чи є така для України? І вот що я знайшов - http://www.nomer.org/allukraina/

Сайт цікавий, але те, що будь-хто може дізнатися інформацію про мене, мою сім’ю та місце проживання, не сильно радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше: сцилко не робоча

по друге: ця сцилко вже тут пробігала

то трете: ти на кожен лист зі спамом будеш створювати топік???тобі шо перший раз прийшов спам???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше: сцилко не робоча

по друге: ця сцилко вже тут пробігала

то трете: ти на кожен лист зі спамом будеш створювати топік???тобі шо перший раз прийшов спам???

ССилка робоча. Себе я знайшов. Правда адреса трохи застаріла, але тим не менше. :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше: сцилко не робоча

по друге: ця сцилко вже тут пробігала

то трете: ти на кожен лист зі спамом будеш створювати топік???тобі шо перший раз прийшов спам???

1 все чудово працює

2 я не знайшов

3 це вже мої справи як і скільки топіків я буду створювати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стало цікаво - чи є така для України? І вот що я знайшов

Є. Навіть ідентифікаційний там свій знайти зможеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно всіх родичів знайшло , а мене нема :)

це при тому що фамілійо в мене рідке , всі родичі в межах одного району і всього то 10 чоловік. :) значить добре шифруюсь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні одна скотина не сховається, як і той хто приймав 12-ти річну дівчинку на вулиці, а потім допитував.

Коктель "молотова", або граната в вікно, просто питання часу... щастя всім... доречі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця база стара, по моїм прикидкам їй років 7 не менше

Ні одна скотина не сховається, як і той хто приймав 12-ти річну дівчинку на вулиці, а потім допитував.

Коктель "молотова", або граната в вікно, просто питання часу... щастя всім... доречі.

Якщо людина не імбицил вона не буде цього робити а тим більше проживати за адресою прописки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця база стара, по моїм прикидкам їй років 7 не менше
Ні одна скотина не сховається, як і той хто приймав 12-ти річну дівчинку на вулиці, а потім допитував.

Коктель "молотова", або граната в вікно, просто питання часу... щастя всім... доречі.

Якщо людина не імбицил вона не буде цього робити а тим більше проживати за адресою прописки :)

незнаю про кого ти говорив, на рахунок "робити", але імбіцилів має бути менше, і те що дехто зовсім не боїться бути покараним говорить про їх велику кількість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...