Перейти до змісту

Куплю БП к HP deskjet 3420


fedor

Рекомендовані повідомлення

Ищу блок питания к HP deskjet 3420 - коробочка с двумя проводами, один из которых подключается к розетке, а другой к принтеру ;) - куплю или приму в дар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если сказать мощность и напряжение нужные для работы принтера - то можно попробовать "подобрать" что то похожее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

нада тобі ше ту штуку? в мене десь валявся вбитий принтер НР 3650 та блок живлення до нього там нада нові кортриджи поставити та шетерьонку заминити а так ше друкує, новий картридж є до нього кольоровий запакований! цікавить то звязуйся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
нада тобі ше ту штуку? в мене десь валявся вбитий принтер НР 3650 та блок живлення до нього там нада нові кортриджи поставити та шетерьонку заминити а так ше друкує, новий картридж є до нього кольоровий запакований! цікавить то звязуйся!

зайди завтра до мене на роботу я вызьму 10 баксив покатить? магазин Ентер Игоря спитаеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Маю таку штукенцію. Треба перевірити тільки чи роз'єм точно такий самий

аська 8813177

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
Ищу блок питания к HP deskjet 3420 - коробочка с двумя проводами, один из которых подключается к розетке, а другой к принтеру ;) - куплю или приму в дар

Ще треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Ищу блок питания к HP deskjet 3420 - коробочка с двумя проводами, один из которых подключается к розетке, а другой к принтеру ;) - куплю или приму в дар

Ще треба?

Так, потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Ищу блок питания к HP deskjet 3420 - коробочка с двумя проводами, один из которых подключается к розетке, а другой к принтеру ;) - куплю или приму в дар

Ще треба?

Так, потрібно.

Вибач за таку пізню відповідь, але той БЖ, що вдома валяється, для Epson. На жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Ищу блок питания к HP deskjet 3420 - коробочка с двумя проводами, один из которых подключается к розетке, а другой к принтеру ;) - куплю или приму в дар

Ще треба??? Дзвони 80666435275

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...