Перейти до змісту

The Wall Pink Floyd.DvDRip.XviD.Mp3


pit

Рекомендовані повідомлення

The Wall Pink Floyd/DvDRip/XviD/Mp3

frontgy3.jpg

Рік 1982

Країна Великобританія

Жанр Драма\Музика

Автор Роджер Уотерс

В ролях Bob Geldof, Christine Hargreaves, James Laurenson, Eleanor David, Kevin McKeon, Jenny Wright, Bob Hoskins

Переклад Відсутній, він і не потрібен :0003:

Відео 672х288

Звук 115 кб/с

Розмір 700 МБ

Тривалість 1:35:06

Думаю фільм представлення не потребує.

А якщо коротко то Рок зірка, яка сходить з розуму під час фізичної та соціальної ізоляції, пірнає углиб своєї свідомості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Wall Pink FloydDvDRip.XviD.Mp3

Рік 1982

Країна Великобританія

Жанр Драма\Музика

Автор Роджер Уотерс

В ролях Bob Geldof, Christine Hargreaves, James Laurenson, Eleanor David, Kevin McKeon, Jenny Wright, Bob Hoskins

Думаю фільм представлення не потребує.

А якщо коротко то Рок зірка, яка сходить з розуму під час фізичної та соціальної ізоляції, пірнає углиб своєї свідомості.

Цікавить?

Ще знайди рецезію радянських часів , про загниваючий капіталізм :0003: .

так це Pink Floyd , чи Roger Waters , бо Floyd є , а Waters-а нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перклав з IMBD рецензію. Музика і ідея належить Уотерсу. А назва фільма точна:"Pink Floyd The Wall", тому 2ї претензії трохи не доганяю. Знаеш кращу рецензію пропонуй, я тільки за

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це перелік основних харктеристик фільму після назви серед яких і формат звуку, щоб зразу уявлення про якість було.

Адже дехто такий фільму(враховуючи його музичність), не захоче дивитись з Mp3 звуком, тому щоб людина не витрачала час на перегляд теми, я так написав.

Крапка поганий "роздільник", тут я трохи затупив признаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перклав з IMBD рецензію. Музика і ідея належить Уотерсу. А назва фільма точна:"Pink Floyd The Wall", тому 2ї претензії трохи не доганяю, оскільки фільм про Pink'a. Знаеш кращу рецензію пропонуй, я тільки за

я про те що The Wall , є відео в виконані Pink Floyd ,і самого Roger Waters , тепер я зрозумів ,що то відеофільм Pink Floyd. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про те що The Wall , є відео в виконані Pink Floyd ,і самого Roger Waters , тепер я зрозумів ,що то відефільм Pink Floyd. :0003:

відео у виконанніPink Floyd чи Roger Waters , це як? Це ж не кліп, а фільм, акторів я здається вказав, можливо саундтрек?

Музика виконується Pink Floyd , але автором є Roger Waters

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео у виконанніPink Floyd чи Roger Waters , це як? Це ж не кліп, а фільм, акторів я здається вказав, можливо саундтрек?

Музика виконується Pink Floyd , але автором є Roger Waters

В 1989 году Roger Waters был призван Леонардом Чеширом для постановки грандиозного шоу "The wall", посвященного падению берлинской стены. Концерт, собравший 300000 зрителей, был записан на видео, и также был издан в виде альбома "The wall live in Berlin"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 1989 году Roger Waters был призван Леонардом Чеширом для постановки грандиозного шоу "The wall", посвященного падению берлинской стены. Концерт, собравший 300000 зрителей, был записан на видео, и также был издан в виде альбома "The wall live in Berlin"

Я вказав рік ще на початку, будь уважнішим і питань не виникне. А про це шоу не знав, дякую що проінформував, треба буде ше це витянути. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pink Floyd The Wall (1982)DVDRip.avi

маю 1,485,572,098 bytes DivX 5.0 01:35:10 720x336 1627 kb/s FPS23.976 0.281 bits/pixel

ac3 448 kb/s (6 ch) CBR 48000 Hz

+ російські субтитри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ти до кого?

якщо 700м то бачив тут /Video/Films/The.Wall.Pink.Floyd..XviD.Mp3.avi

1400м якщо треба то зробим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...