Перейти до змісту

Пересадження Валіснерії


gorik

Рекомендовані повідомлення

Щось затих наш розділ. Треба ворушити.

Значить так. Росте в мене в аквасі Валіснерія. Я буду переїжджати на іншу квартиру, перенести рибок і сам аквас - для мене проблем не складає.

А ось як перенести рослини, коли вони в мене вже розрослися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось затих наш розділ. Треба ворушити.

Значить так. Росте в мене в аквасі Валіснерія. Я буду переїжджати на іншу квартиру, перенести рибок і сам аквас - для мене проблем не складає.

А ось як перенести рослини, коли вони в мене вже розрослися?

Все залежить від того що ти хочеш получити на новій квартирі (те саме що було або перезапущений акваріум).

Ну як варіант:

1. Зливаємо майже всю воду в відро (банку, бочку, спеціальні пакети для траспортування риби. Потрібне підкреслити в залежності від ємності акваріума).

2. Ловимо і пересаджуємо всю живність у теж саме відро.

3. В акваріумі залишаються всі рослини і сантиметрів 5-10 води.

4. Все це перевозимо, тільки слідкуй щоб температура води у відрі не коливалась більше 2 градусів від тієї яка була у акваріумі.

P.S. Напиши літраж акваріума який будеш перевозити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то все що вище написав ціком дієва схема. Можна взаалі злити з акваріума воду, висадити рослини і вийняти грунт. Грунт перемити. А на новому місці засипати грунт, посадити рослини і залити водою акваріум. Тільки бажано літрів з 20 води привезти з старого акваріума, щоб швидше біобаланс встановився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це зрозуміло.

А як росте валіснерія? вона плететься з одного коріння інше, і т.д. Чи біля однієї рослини виростає інша?

І якщо в неї один довгий корінь, то чи можна його розділити на декілька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валіснерія пускає "вусики", як клубніка. На кінці вусиків росте новий кущ, потім з нього знов росте вусик і так поки місця вистачає (буває ланцюжок з 5-10 кущів).

Розділяти коріння одного куща неможна, коренева система кожного куща окрема, але коріння часто переплітається, особливо при густій посадці.

При пересадці коріння можна підрізати до 4-5 см в довжину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...