Перейти до змісту

work and travel USA та International Camp Counselor Program


Hank

Рекомендовані повідомлення

Кароче треба було програму при створені назвати money travel бо work тут явно зайве. Професії такі мізерні і малооплачувані, що зрівнюється з Україною, студенти там рахуються якогось останнього 4 сорту і так до них ставляться , наприклад професія "продавець морозива" дали людині яка була на 4 курсі. Ви там тільки віддасте свої money, а про заробіток ніякої мови і не може бути, те що заробете на те і купите собі їжу бо те, що вони платять студентам це мізер. Нема в тій Америці нічого цікавого і не їдьте до тих янкі бо воно того не варте. Америка це лише храм капіталізму!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Кароче треба було програму при створені назвати money travel бо work тут явно зайве. Професії такі мізерні і малооплачувані, що зрівнюється з Україною, студенти там рахуються якогось останнього 4 сорту і так до них ставляться , наприклад професія "продавець морозива" дали людині яка була на 4 курсі. Ви там тільки віддасте свої money, а про заробіток ніякої мови і не може бути, те що заробете на те і купите собі їжу бо те, що вони платять студентам це мізер. Нема в тій Америці нічого цікавого і не їдьте до тих янкі бо воно того не варте. Америка це лише храм капіталізму!

Ого... хто ж тебе так образив.

НЕ буду сперечатись всякі є роботи і всякі є менеджери. Можуть і постібатись але треба знати що робити в таких ситуаціях.

По-перше це програма НЕ ЗАРОБІТЧАНСЬКА!

Це програма культурного обміну, яка дозволяє студентам побачити США, вдосконалити Англійську, отримати робочий досвід і подорожувати.Те що студенти там працюють, так це для того щоб покрити усі ці витрати на подорож і дозволити собі такі канікули.

Я особисто був 2 рази. Не все було гладко і директор одного разу підставив зате я ніколи не скажу, що все було погано і не варто їхати! Це був просто шикарний досвід, купа вражень, апгрейд англійської і ще й додому привіз грошенят на рік кишенькових витрат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФ ТОП

ну вибачайте не втримався :D :D :D

Ми розуміємо жарти.... :0155:

Деякі АГЕНЦІЇЇ не отримали дозволу від консульства на роботу.

http://photos.state.gov/libraries/ukraine/276824/public_001/swt_agencies_2012new.pdf

Ми приймаємо документи, в терміновому порядку, від бажаючих студентів, які подавлись через агенціїї що не пройшли!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаємо усіх наших учасників, які всі всі всі підписали контракти до кого хотіли на ярмарці вакансій !!!

Ми продовжуємо набір і надамо вам контракт без участі у ярмарці - ще є місця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Дуже хороша тема, дивуюсь що немає відгуків, то ж буду перша. Їздила по цій програмі двійчі, у 2008 та 2009 роках. Знаю автора теми, він дійсно давно цим займається і знає толк!

Спочатку теж було страшно! Хоч і їхало нас 5 подруг, але переліт, чужа країна, більшість з нас перший раз виїжджали закордон і взагалі десь подалі від дому...

На все про все так десь і пішло приблизно 2500$, з візами, квитками, і карманними з собою. Ну тоді і долар був по 5 грн, і ціни на все були інші) Візи нам дали всім, відмов не пам"ятаю, але знову ж таки, часи вже не ті.

Але от що хочу сказати - хто хоче заробити - той заробить. Мені вдалося покрити витрати на поїздку + привезти купу одягу/взуття, ноутбук, фотоапарат. А дехто з моїх подруг, хто навіть заробляв більше, привезли додому по 200-400 баксів, це вже хто як тратиться, і хто як влаштується. Поподорожувати особливо не вийшло, але по кілька днів проводили перший раз в Чикаго, другий - в Нью-Йорку, звідки були міжнародні квитки. Доречі, про квитки, чим раніше їх купляти тим дешевше, і варто потурбуватись про дорогу не просто до штатів, а до самого місця роботи і назад завчасно. З самою дорогою перший блін в нас вийшов трохи комом, а от другий раз вже були навчені, летіли до самого роботодавця, а гостили в Нью-Йорку по дорозі назад. Квитки до НЙ і кімнату в готелі замовляли завчасно, остання нам обійшлася в 100$ за ніч на 4ох (2 двомісних ліжка), що впринципі геть недорого. На їжу теж ціни доступні, а екскурсії замовляли в центрі Рокфелера, так що особливо не потратились.

Нашим спонсором був Spirit, обидва рази були у штаті Вайомінг, в Grand Teton National Park. Нам пощастило, що проживання було безкоштовним, харчування недорогим (вираховувалось з зарплати), жили ми в горах, але недалеко було містечко, куди ходив безкоштовний автобус. Нам сподобалось, але думаю більшість людей які хочуть поїхати в Америку, мріють про мегаполіси. Мені ж особисто вистачило пару днів на екскурсії. Якщо ж працювати у великому місті все літо, то збільшуються витрати на жило, дорогу, харчування, а зарплату обіцяють не набагато більшу.

Сам же досвід безцінний! Подорож, перша робота, відповідальність, самостійне життя. ЗНАЧНИЙ АПГРЕЙД АНГЛІЙСЬКОЇ. особливо якщо робота безпосередньо з людьми (кафе, парки розваг). Я одразу працювала касиром, так мене на початках заставляли говорити з клієнтами. Перші 2 тижні був культурний шок, англійську вивчаю з дитсадка, профіль в університеті, але був такий собі "синдром собаки" - все знаю все розумію а сказати не можу :D Але в середовищі дуже швидо освоюєшся.

Купа вражень від країни, від людей, нові друзі зі всього світу (учасники студентських програм та "заробітчани" з інших країн)!

Словом, мені сподобалось! Не скажу що я марю штатами, і навряд чи хотіла б там лишитись, але провести літо в такий спосіб це задоволення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

А можна коротко взнати де можливо заробити найбільше грошей? на якій саме вакансії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усі вакансії мають приблизно одинаковий рівень зарплати. ніколи не вгадаєш де краще. Все залежить від кількості годин які дає роботодавець, місця роботи (чи є ще деінде працювати крім основного місця). Також вплівае рента за житло. Слід памятати одне - це Не заробітчанська програма ! Це програма культурного обміну, підучити Англійску, побачити Америку !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

так актуальна, поки існує програма. Наразі набір уже завершується на це літо. Поспішайте!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...