Перейти до змісту

work and travel USA та International Camp Counselor Program


Hank

Рекомендовані повідомлення

Всі хто бажає поїзати в США на літо можуть звертатись для участі в прорамах Work and travel i International Camp counselor program. 8050 7260111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
2Hank: а ти сам їздив по Janus???

По "Янус" не їздив, але я займаюсь прорамами студентського обміну з 1999 року. По "Янус" відправляю вже 3 рік. Що саме цікавить?

Якщо цікавить деталніше то варто завітати до нас в офівс за адресою вказаною в детальних умовах і я зможе детально проконсультувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

УВАГА! Квоти по програмі Work and Travei and Jobs America уже заповнені на 80 %. Через 2-3 тижні місць на прорами не буде. Поспішайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Перші учасники уже отримали робочі пропозиції на ярмарку вакансій в Києві 24/01/2009.

Набір в прорами триває. Квоти збільшено. Поспішайте!

Наступний ярмарок вакансій 21 лютого. Встигніть подати документи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всі хто не встиг потрапити до програми Work and travel мають можливість це зробити до пятниці 27 і 28/03/09 поїхати в Київ на подачу документів.

Вимога:

1. Заповнена онлайн анкетау

2. Учасники починають роботу не пізніше 16 червня і працюють до 31 серпня.

Деталі і документи можна отримати за тел 80507260111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програма на сезон літо 2009 уже ЗАКРИТА!

Чекаємо усіх у вересні -жовтні 2009 для початку підготовки документів на сезон 2010

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

:D WORK and Travel

:D Jobs America

:D Inetrnational Camp Counselor Program

СЕЗОН 2010 РОЗПОЧАТО!!! :):):)

ВСІХ ЗАПРОШУЄМО В НАШ НОВИЙ ОФІС

Український клуб студентського обміну

Туристичний салон

post-4365-1254747211.jpg

м . Луцьк, вул. 8 Березня 1, офіс №5

т. 0332 295110

моб. 0507260111

Нові детальні умови в додатку

details_Janus__10.doc

details_Spirit_10.doc

details_ICCP_10.rtf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Сезон набору закінчується поспішайте.

Остання ярмарка вакансій буде проходити 20-21 Лютого. Буде 250 вакансій у США!

Подайте документи до 18 лютого2010 !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Держдепартамент США обмежив кількість учасників літніх програм на 20%. Таким чином, ті студенти, які не встигають подати документи до 10 березня мають високі шанси залишитись вдома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Розпочинаємо новий сезон набору до прорам культурного обміну 2011р.

Jobs America (Spirit) - робота і подорожі в США влітку

Work And Travel (Janus) - робота і подорожі в США влітку

International Camp Counselor Program - вожаті і обслуговуючий персонал в дитячі табори США

Навчання в Англіїї - Malvern house academy, LONDON

Запрошуємо на реєстрацію та співбесіди.

Спеціальні пропозиції для тих хто зареєструється до 1 жовтня 2010р. !!!

Наш офіс

post-4365-1283853516,42_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки вартує така програма ?

Щоб не давати двозначну інформаціюю зараз не скажу, б чекаємо ціни з дня на день на наступний сезон. Але вони не змінюються кардинально. Скажу цьогорічну ціну - 543 доллари + авіаквиток Вожатим або обслуговуючим персоналом в табір і 1178 доларів + авіаквиток на Work and travel.

P.S. Важливо - у нас заявлена вартість програм у вересні/жовтні ніколи не змінюється в більшу сторону протягом оформлення документів і є найнижчою згідно нашого моніторингу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо жінка студентка 4-го курсу,

але я не студент і мені 29 років

є в цьому випадку можливість попасти в США на роботу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо жінка студентка 4-го курсу,

але я не студент і мені 29 років

є в цьому випадку можливість попасти в США на роботу ?

все ок головне щоб був стаціонар і англійська на розмовному рівні(сердній) а тобі залишається чекати або поїхати до неї в гості серед літа як до саого родича

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо жінка студентка 4-го курсу,

але я не студент і мені 29 років

є в цьому випадку можливість попасти в США на роботу ?

все ок головне щоб був стаціонар і англійська на розмовному рівні(сердній) а тобі залишається чекати або поїхати до неї в гості серед літа як до саого родича

так не канає, її відправити саму туди щоб тут мені на Україні роги росли ? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо жінка студентка 4-го курсу,

але я не студент і мені 29 років

є в цьому випадку можливість попасти в США на роботу ?

все ок головне щоб був стаціонар і англійська на розмовному рівні(сердній) а тобі залишається чекати або поїхати до неї в гості серед літа як до саого родича

так не канає, її відправити саму туди щоб тут мені на Україні роги росли ? :rolleyes:

Що ж ти такий не впевнений в своїй половинці :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо жінка студентка 4-го курсу,

але я не студент і мені 29 років

є в цьому випадку можливість попасти в США на роботу ?

все ок головне щоб був стаціонар і англійська на розмовному рівні(сердній) а тобі залишається чекати або поїхати до неї в гості серед літа як до саого родича

так не канає, її відправити саму туди щоб тут мені на Україні роги росли ? :rolleyes:

Що ж ти такий не впевнений в своїй половинці :)?

Та я впевнений у ній. Але без мене вона нікуди не поїде. Сама так казала. :unsure:

Та й думаю одному ( одній ) там, за бугром, завжди стрьом :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб чогось досягнути, або щось отримати - треба чимось/кимось пожертвувати на деякий час !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щоб чогось досягнути, або щось отримати - треба чимось/кимось пожертвувати на деякий час !!!

скільки грошей потрібно спочатку заплатити, щоб зареєструватися у програмі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і детальні умови на 2011 рік.

details Janus -11.doc

Там все розписано.

Якщо коротко то після успішної співбесіди 160 грн. отримуєш анкети, подаєш їх заповненими з першим внеском 300 у.о. Потім отримуєш робочу пропозицію і сплачуєш 150 у.о. разом з другим внеском 500 у.о. потім візові витпати і авіаквиток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і детальні умови на 2011 рік.

details Janus -11.doc

Там все розписано.

Якщо коротко то після успішної співбесіди 160 грн. отримуєш анкети, подаєш їх заповненими з першим внеском 300 у.о. Потім отримуєш робочу пропозицію і сплачуєш 150 у.о. разом з другим внеском 500 у.о. потім візові витпати і авіаквиток

Я прочитав програму.

Є питання:

1. У разі відмови посла у візі мої витрати складуть = 150*8+30*8+160= 1 600 грн. (як мінімум ) ?

2. Чи зможе моя дружина клопотати за мене про вироблення мені візи J-2 ? Якщо так, то наскільки швидко ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти взяв страховку на випадок відмови у візі (30у.о), то втрачаєш 20 у.о. реєстраційний внесок, плату за страховку само собою 30 уо. і консульський внесок 152 у.о. разом = 202 у.о

Щодо клопотання за тебе то ці всі питаня вирішуєш ти сам з консульством, записуєшся на свою візову співбесіду завчасно - можна сказати в той день коли їде твоя дружина а той раніше, бо вони записують на місяць або півтора вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти взяв страховку на випадок відмови у візі (30у.о), то втрачаєш 20 у.о. реєстраційний внесок, плату за страховку само собою 30 уо. і консульський внесок 152 у.о. разом = 202 у.о

Щодо клопотання за тебе то ці всі питаня вирішуєш ти сам з консульством, записуєшся на свою візову співбесіду завчасно - можна сказати в той день коли їде твоя дружина а той раніше, бо вони записують на місяць або півтора вперед

І все-таки, які в мене шанси тоді отримати j-2.

Хочу знати правду, якою б жорсткою вона не була )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти взяв страховку на випадок відмови у візі (30у.о), то втрачаєш 20 у.о. реєстраційний внесок, плату за страховку само собою 30 уо. і консульський внесок 152 у.о. разом = 202 у.о

Щодо клопотання за тебе то ці всі питаня вирішуєш ти сам з консульством, записуєшся на свою візову співбесіду завчасно - можна сказати в той день коли їде твоя дружина а той раніше, бо вони записують на місяць або півтора вперед

І все-таки, які в мене шанси тоді отримати j-2.

Хочу знати правду, якою б жорсткою вона не була )))

А правда в тому, що її ніхто не знає крім консула :). 50/50 Кажу тобі чесноі відверто, хоча міг би оптимістично тебе надихнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...