Перейти до змісту

Земельні ділянки в с. Шепель, під забудову, 0,13га та 0,10га


qwadro

Рекомендовані повідомлення

Отже пропоную два наступні варіанти:

1) Продам або обміняю на проблемний депозит в УКРПРОМБАНКУ земельну ділянку під забудову в с.Шепель (Володимирський напрямок, 11км до Луцька) площею 0,13га. Ділянка квадратна розташована у хорошому місці(1-а лінія забудови, 2-а ділянка від села). Комунікації поруч.

7,5тис.$

2) ВІДДАМ земельну ділянку під забудову в с. Шепель (Володимирський напрямок, 11км до Луцька) площею 0,10га, що перебуває під іпотекою(тобто кредитом). Комунікації поруч.

Кредит взято в Укрпромбанку під 10,8% річних на 20 років. Відсотки нараховуються на залишок. Залишок $9500. Щомісячна сума до сплати $120(якщо платити по графіку). Без будь яких проблем можете сплатити кредит достроково - в даний період банк це навіть вітає. Крім того якщо сплачуєте велику частину суми наперед, то знижується відсоткова ставка до 0,4%, тобто стає 10,4%.

Лише додам, що якщо маєте більш менш пристойний регулярний дохід, то кредиту із такими умовами як цей у найближчі декілька років Вам точно ніхто не дасть.

Якщо є потреба щось уточнити - телефонуйте чи пишіть.

тел: 80668893021

icq: 243026182

post-4230-1238625871.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Терміново потрібні гроші опускаю ціну до 850$(торг). Ділянка дійсно у дуже хорошому місці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех, була не була - 800$ + торг. Ну дешевше уже нема нікуди!...:ohmy:

P.S. Народ, хоч скажіть напрямок не підходить чи ціна(хоча рядом по 1100 /сотку мужик продає)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Народ, хоч скажіть напрямок не підходить чи ціна(хоча рядом по 1100 /сотку мужик продає)?

11 км от Луцка и 1100 за сотку, ну то что мужик рядом продает это не означает что покупают и вообще продаст, незнаю я бы в на таком расстоянии и за 200 за сотку не взял, можно намного ближе присмотреть за такую цену (800-1100).

ЗЫ: да и участок у тебя 13 соток, число страшное :ohmy:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Народ, хоч скажіть напрямок не підходить чи ціна(хоча рядом по 1100 /сотку мужик продає)?

думаю, що ціна все ж таки завишена.

тут земельні ділянки в с. Шепель можна купити по ціні 650-660$ за сотку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю, що ціна все ж таки завишена.

тут земельні ділянки в с. Шепель можна купити по ціні 650-660$ за сотку.

Цікавий лінк, дякую. Але...

с. Шепель 3 ділянки по 25 сот комунікації 30м-650$/coтку

У мене ділянка ІІ-га від початку села, перша лінія забудови. Максимум 100м до першої хати. комунікації не за 30м!!!, а за 3м(газ) та за кілька метрів від кінця ділянки електрика.

По 1000 згоден - не реальна ціна, але у мене порівняно умови набагато кращі за вищезгадану ділянку, де цінять по 660...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так думаю уже буде обєктивно, враховуючи переваги розташування цієї ділянки серед аналогічних. (див. вище) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

До ділянки підведено телефонну лінію, за 150м є водопровід. Вчора дізнався, що на базі сільських ставків щороку проводиться всеукраїнський зїзд рибалок <_< є поряд лісок(тим хто любить грибочки позбирати :lopata:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 4 місяця потому...

Додалася ще одна ділянка, яку

ВІДДАМ земельну ділянку під забудову в с. Шепель (Володимирський напрямок, 11км до Луцька) площею 0,10га, що перебуває під іпотекою(тобто кредитом). Комунікації поруч.

Кредит взято в Укрпромбанку під 10,8% річних на 20 років. Відсотки нараховуються на залишок. Залишок $9500. Щомісячна сума до сплати $120(якщо платити по графіку). Без будь яких проблем можете сплатити кредит достроково - в даний період банк це навіть вітає. Крім того якщо сплачуєте велику частину суми наперед, то знижується відсоткова ставка до 0,4%, тобто стає 10,4%.

Лише додам, що якщо маєте більш менш пристойний регулярний дохід, то кредиту із такими умовами як цей у найближчі декілька років Вам точно ніхто не дасть.

Якщо є потреба щось уточнити - телефонуйте чи пишіть.

Усі контакти в 1-му повідомленні теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лише додам, що якщо маєте більш менш пристойний регулярний дохід, то кредиту із такими умовами як цей у найближчі декілька років Вам точно ніхто не дасть.

так, такі умови кредиту на зараз просто мрія :rolleyes:

але, як для правди, можна й додати що зараз 11км від луцька по 1000 у.о. за сотку це дічь... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лише додам, що якщо маєте більш менш пристойний регулярний дохід, то кредиту із такими умовами як цей у найближчі декілька років Вам точно ніхто не дасть.

так, такі умови кредиту на зараз просто мрія :rolleyes:

але, як для правди, можна й додати що зараз 11км від луцька по 1000 у.о. за сотку це дічь... ;)

Ну якщо заради правди, то у Ківерцях (усі 15км від Луцька) зараз десь такі ціни і є. Ну і крім того, як я написав вище, такий варіант був би прийнятним для людини, яка протягом кількох ближчих років не зможе назбирати велику суму і дозволити собі покупку.

Усі ж чудово розуміють, що криза раніше чи пізніше мине, і землі за цей період навколо Луцька не побільшає(до прикладув Жабці уже цього літа фактично нічого не залишилось), доведеться розвивати відмінні від звичного усім ківерцівського напрямку пошуки землі під забудову. Тай ціна на неї із часом падати більш не буде, а от рости - точно. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні люди на Рованцях ставлять 1000 вічнозелених за сотку, а в передпродажному торзі благають та хоч за 700 заберіть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні люди на Рованцях ставлять 1000 вічнозелених за сотку, а в передпродажному торзі благають та хоч за 700 заберіть...

От куди ви уже завели розмову? Ми говорили про людей, які протягом кількох ближчих років не зможуть назбирати велику суму і дозволити собі покупку. І саме їм я пропонува ВІДДАТИ(розумієте різницю: не продати, а віддати) землю під іпотекою.

Я ні у кого нічого не благав і благати не збираюсь. Я чітко усе розписав:

1-а ділянка: ПРОДАМ 0,13га, усі комунікації поруч(а не за 100 чи 300м) $7,5тис+торг у межах допустимого.

2-а ділянка: ВІДДАМ 0,10га, усі комунікації поруч, під іпотекою(кредитом).

Підкреслюю ще раз: ділянку №2 я ВІДДАЮ, тобто за це гроші платити не потрібно :)

Детальніше - ЧИТАТИ ПОСТ №1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хочу отримати уточнення по обох варіантах. Скинь № тел. в ПЛ або асю: 304518829.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Тема ще актуальна. Можливо когось зацікавить. Отже, є 2 ділянки:

1-а ділянка: ВІДДАМ 0,10га, усі комунікації поруч, під іпотекою(кредитом, 10,8% річних).

2-а ділянка: ПРОДАМ 0,13га, усі комунікації поруч(а не за 100 чи 300м) $7,5тис+ обгрунтовани торг.

Підкреслюю ще раз: ділянку №2 я ВІДДАЮ, тобто за це гроші платити не потрібно

Детальніше - ЧИТАТИ ПОВІДОМЛЕННЯ №1 Тільки залишок не $9500, a $9000.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Оголошення актуальне. Особливу увагу звертаю на діялнук що знаходиться під кредитом. При сучасних кредитах під 30-40% мій у 10,8% це дуже непогана прпозиція. Якщо ви звичайно зацікавленні саме у кредитуванні.

Детальніше про ділянки - попереднє повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ділянка площею 0,13га продана. Залишилась ділянка під кредитом. Якщо є зацікавлені люди, то ЗАБИРАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО.

Отже, 0,10га усі комунікації поруч, під іпотекою(кредитом, 10,8% річних), залишок $9тис. Платити в місяць виходить по 130 дол. Можна платити й більшими сумами - пеня не нараховується. Відсотки нараховуються на залишок.

тел. 0668893021, Юра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Змінився банк який обслуговує кредит - тепер це Дельта Банк. Відсоткова ставка по кредиту знижена до 10,6% річних. детальніша інформація в попередньому пості або дзвоніть 0668893021, Юра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...